Tarybos narys Rimas Stepaitis: „Drąsiai galiu patvirtinti, jog Širvintos ir užkuria optimizmą“

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis: „Svarbiausia, dirbant taryboje, girdėti savo draugų, kaimynų ar pažįstamų žmonių pastabas.“

Visi, kas pažįsta Širvintų rajono savivaldybės tarybos narį Rimą Stepaitį, patvirtins, jog tai draugiškas, paprastas, kupinas idėjų ir naujų sumanymų vyras. Jį į šeimos ir kolektyvų šventes vedėju kviečia ne tik širvintiškiai, bet ir tolimiausių Lietuvos kampelių gyventojai. Apie jo organizuojamus renginius ir vestas šeimos šventes dažnas patikina: „Tai buvo nuostabu.“

Ketvirtą kadenciją į Širvintų rajono tarybą išrinktas Rimas Stepaitis sako: „Esu žmogus optimistas, nenustygstantis vietoje, o einantis į priekį ir nesidairantis atgal.“ Šįkart jis ir vėl maloniai sutiko savo mintimis pasidalyti su ,,Širvintų krašto“ skaitytojais, pasikalbėti apie rajono aktualijas, politinį gyvenimą, darbą rajono Taryboje, ateities planus, bendražygius ir bendraminčius.

-Viename iš interviu sakėte, jog esate žmogus optimistas, nenustygstantis vietoje. Gal galite pasakyti, iš kur šiais laikais, kai aplinkui tiek verksnių, semiatės optimizmo? Gal galite išduoti, kurioje rajono vietovėje trykšta tas optimizmo šaltinis?

-Manyčiau, kad esu tiek optimistas, tiek realistas, o visa tai ateina iš kasdienio gyvenimo situacijų. Visada buvau veiklus, organizuojantis, kupinas įvairių idėjų, kurias visada norėdavosi įgyvendinti. Drąsiai galiu patvirtinti, jog Širvintos ir užkuria optimizmą. Būtent mūsų miestas ir visas rajonas yra optimizmo šaltinis.

Tarybos narys Rimas Stepaitis irgi noriai dalyvauja bulviakasyje.

Esate vienas iš pirmųjų renginių vedėjų Lietuvoje, kuris šventes vedė ne kaip muzikantas. Esate ir dabar labai populiarus, kiekvieną savaitgalį kviečiamas į šventes. Tie, kas kviečia, švenčia, o Jums tai darbas? O gal hobis? Kaip pavyksta kaskart nustebinti nauja programa?

-Renginiai – ir darbas, ir hobis. Visiška tiesa, kai prasidėjo vedėjo ir DJ karjera, žmonės nesuprasdavo ir nustebdavo, kaip čia aš nedainuoju, o muziką leidžiu (buvo tokių švenčių, kai net reikalaudavo dainuoti!). Dabar tai jau populiaru. Pačios šventės visada priklauso nuo kompanijos/publikos. Jeigu dalyviai geros nuotaikos, su šypsenomis veiduose, geranoriški, kunkuliuojantys optimizmu, vadinasi, šventė pavyks, bet yra buvę renginių, kur žmonės ramesni, pasyvesni, sėslesni, tai tokių ir skraidydamas, ir ugnimi spjaudydamasis neužvesi. Švenčių programos yra skirtingos, vestuvėms tinka vienas scenarijus, įmonėms – vėl kitokia išmonė, jubiliejams – programa pagal jubiliato metus skirtingai. Jau 14 metų Ukmergėje dirbame su vaikų šventėmis, išleistuvėmis, kalėdiniais renginiais. Labai būna smagu, kai atvažiuoja širvintiškiai, per 14 metų atvykusios buvo tik 2 klasės.

Ketvirtą kartą Širvintų rajono gyventojai Jus išrinko į Širvintų rajono savivaldybės tarybą. Vadinasi, pasitiki ir vertina. Gal galėtumėte pasakyti, su kokiomis problemomis į Jus kreipiasi rinkėjai? Kaip pavyksta jas išspręsti?

-Daug širvintiškius slėgusių rūpesčių jau išspręsta. Miestas ir rajonas keičia savo veidą. O tai džiugina ne tik mane, bet ir tuos žmones, kurie į mane kreipiasi. Turime labai daug gerų sportininkams dalykų, bet, kai yra gerai, norisi dar geriau. Problemos, kurias tenka išklausyti, yra gana žemiškos. Žmones neramina vietų darželiuose trūkumas, keliai, daugiabučių kiemų duobės ir t. t. Visada išklausau, pasikalbame, išaiškinu visas galimybes ir žmonės viską supranta.

Tikrai žinau, kad esate didelis „Širvintų krašto“ gerbėjas, nuolatinis ir ištikimas skaitytojas. Smalsu sužinoti, kodėl verta skaityti „Širvintų kraštą“? Kodėl jį rekomenduojate kitiems?

-„Širvintų kraštas“ – senas mano draugas. Šiame laikraštyje publikuojami įdomūs straipsniai, gerai sudėliota informacija, tiems, kas prenumeruoja, tai pristatymas puikus. Dar imponuoja laikraščio kaina.

Kalbėjosi Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Nuotraukos iš Rimo Stepaičio asmeninio archyvo

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.5 (8 įvert.)
scroll to top