Nuomonės

Ar Jūsų vaikas jau pasitikrino sveikatą prieš mokyklą?
44 votes · 44 answers
BalsuotiRezultatai
Skaityti daugiau »

Ar šią vasarą buvote išvykę pailsėti į užsienį?
BalsuotiRezultatai
Skaityti daugiau »

Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas

Tokiais vaizdais iš miesto šventės dalijosi tie, kurie nesiskundė dėl regėjimo
(nuotr. iš Facebook).

XIX a. gyvenęs anglų poetas Alfredas Tenisonas yra pasakęs, kad melas, kuriame yra pusė tiesos, yra juodžiausias iš melų. Ko gero, tai tiesa. Juk galima pasakyti, kad žmogų suėmė įtarus dėl nusikaltimo, bet nutylėti, kad byla subliuško nepasitvirtinus įtarimams. Arba pasakyti, kad vairuodamas viršijo greitį ir nutylėti, kad pas medikus vežė mirštantį draugą.

Skaityti daugiau »

Politikos čiuožėjas

Kai 2016 metais per Seimo rinkimų pirmąjį turą sąlyginės sėkmės sulaukę Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai smarkiai išsiveržė į priekį, europarlamentaro postą dėl partinės nuosavybės paaukojęs Gabrielius Landsbergis dėl to džiūgavo ir arogantiškai triumfavo, o jo sėkmę strategavęs buvęs partijos lyderis Andrius Kubilius mėgavosi gera savo investicija į karšinčiaus kamputį šiltame partijos užpečkyje.

Skaityti daugiau »

Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rodytųsi, vasara – atostogų metas. Tačiau Širvintose gyvenimas aktyvus. O ir politikoje yra įdomybių.

Skaityti daugiau »

Rajono taryba – cirkas, į kurį net bilieto nereikia

Dažnai pažiūriu savivaldybės tarybos posėdžius ir kuo toliau, tuo darosi liūdniau. Idiotizmas! Kaip žmonės į atsakingas pareigas išrenka tokius asmenis???

Skaityti daugiau »

Kaimas be kaimo pavadinimo

2019-ieji yra paskelbti Vietovardžių minėjimo metais, kiek teko skaityti, į Vyriausybės patvirtintą planą yra įtraukta ir Širvintų rajono savivaldybė. Taigi šis mūsų laiškas, manau, labai prisidės prie bendrų renginių ir vietovardžių problematikos.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Kaip kiškis vanoja nustipusią mešką

Prezidentės pranešimą klauso Trakų merė Edita Rudelienė, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, Širvintų merė Živilė Pinskuvienė.

Šios savaitės įvykis, kurį po kaulelį puolė narstyti žiniasklaida, – išeinančios prezidentės metinis pranešimas. Jau dešimtasis, paskelbtas tautai. Ko gero, nė vienas ankstesnis nesulaukė tiek dėmesio, kiek šis.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Kodėl minios buvo nušvilptas Gabrielius Landsbergis?

Kai jau kitą dieną po Prezidento rinkimų Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų statytinė Ingrida Šimonytė, užuot įvertinusi rinkimų rezultatus, puolė ironizuoti, kad jai gaila Ramūno Karbauskio ir valstiečių-žaliųjų, tapo aišku, kad tai tik vaikiškas bandymas nukreipti kalbą į lankas ir paslėpti susierzinimą dėl savo nesėkmės. Juk tokio tragiško pasirodymo Prezidento rinkimų II ture Lietuva dar nėra mačiusi.

Skaityti daugiau »

Vietoje skundų – subtili užuomina

Gegužės 24 dieną Europa minėjo Kaimynų dieną. Tai tradicija tapęs renginys, į kurį siūloma įsitraukti gegužės mėnesio pabaigoje. Jis skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Kaip skelbiama, renginys tą pačią dieną organizuojamas visoje Europoje ir švenčiama nuo 2006 metų. Kaimynų diena siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus, kadangi tarp jų jaučiamas didelis susvetimėjimas. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos