Nuomonės

Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rodytųsi, vasara – atostogų metas. Tačiau Širvintose gyvenimas aktyvus. O ir politikoje yra įdomybių.

Skaityti daugiau »

Rajono taryba – cirkas, į kurį net bilieto nereikia

Dažnai pažiūriu savivaldybės tarybos posėdžius ir kuo toliau, tuo darosi liūdniau. Idiotizmas! Kaip žmonės į atsakingas pareigas išrenka tokius asmenis???

Skaityti daugiau »

Kaimas be kaimo pavadinimo

2019-ieji yra paskelbti Vietovardžių minėjimo metais, kiek teko skaityti, į Vyriausybės patvirtintą planą yra įtraukta ir Širvintų rajono savivaldybė. Taigi šis mūsų laiškas, manau, labai prisidės prie bendrų renginių ir vietovardžių problematikos.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Kaip kiškis vanoja nustipusią mešką

Prezidentės pranešimą klauso Trakų merė Edita Rudelienė, Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, Širvintų merė Živilė Pinskuvienė.

Šios savaitės įvykis, kurį po kaulelį puolė narstyti žiniasklaida, – išeinančios prezidentės metinis pranešimas. Jau dešimtasis, paskelbtas tautai. Ko gero, nė vienas ankstesnis nesulaukė tiek dėmesio, kiek šis.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Kodėl minios buvo nušvilptas Gabrielius Landsbergis?

Kai jau kitą dieną po Prezidento rinkimų Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų statytinė Ingrida Šimonytė, užuot įvertinusi rinkimų rezultatus, puolė ironizuoti, kad jai gaila Ramūno Karbauskio ir valstiečių-žaliųjų, tapo aišku, kad tai tik vaikiškas bandymas nukreipti kalbą į lankas ir paslėpti susierzinimą dėl savo nesėkmės. Juk tokio tragiško pasirodymo Prezidento rinkimų II ture Lietuva dar nėra mačiusi.

Skaityti daugiau »

Vietoje skundų – subtili užuomina

Gegužės 24 dieną Europa minėjo Kaimynų dieną. Tai tradicija tapęs renginys, į kurį siūloma įsitraukti gegužės mėnesio pabaigoje. Jis skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Kaip skelbiama, renginys tą pačią dieną organizuojamas visoje Europoje ir švenčiama nuo 2006 metų. Kaimynų diena siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus, kadangi tarp jų jaučiamas didelis susvetimėjimas. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.

Skaityti daugiau »

Parodė, kas bus su neištikimaisiais?

Praėjusi savaitė sukrėtė Lietuvos žiniasklaidos pasaulį: buvo pranešta, kad portalas 15min.lt kreipėsi į policiją dėl buvusio Žurnalistinių tyrimų skyriaus vadovo Šarūno Černiausko galimai neteisėtų veiksmų.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Ar sulauksime sekmadienį ko nors už 1 ct?

Šią savaitę vyksta Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai, taip pat du referendumai, kuriuose rinkėjų prašoma pareikšti valią dėl Konstitucijos kai kurių punktų pakeitimo.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Ne pensininkams suprasti, kaip krizė nuskriaudė vargšą Kubilių

Facebook iliustr.

Anot Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno, šiandien turėjo vykti posėdis, kuriame bus toliau rengiamos išvados apie tai, kokiomis palūkanomis Vyriausybė galėjo skolintis ir kokią įtaką tai būtų turėję viešiesiems finansams – viešojo sektoriaus išlaidoms ir balansui, skolos dydžiui ir jos valdymo sąnaudoms.

Skaityti daugiau »

Didžioji socialdemokratų paslaptis

Likus savaitei iki rinkimų kandidatai buvo „gavę“ po 50 proc.

„Širvintų krašte“ pasirodžius pasvarstymams, kiek LSDP pirmininko rinkimuose kainuoja sąrašinė teisė, atsiliepė skaitytojas Rimantas, kuris pritarė mintims, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje surengti Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko rinkimai tėra „vidinė pompa“, kuria prieš artėjančius Prezidento ir Europos parlamento rinkimus ir toliau siekiama mulkyti rinkėjus.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos