Savivalda, politika

Pasikartojantys šiurkštūs Prienų rajono mero įstatymų pažeidimai – naujasis besikeičiančios LSDP veidas

MART2122Nedeklaruoti asmeniniai interesai ir verslo sandoriai, pildantys Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovo Prienuose – mero Alvydo Vaicekausko kišenes – Vyriausiosios Tarnybinės etikos komisijos neseniai buvo pripažinti šiurkščiais pažeidimais. Įstatymų nesilaikantis Prienų raj. meras dėl to nesuka sau galvos ir toliau vadovauja Prienams, tarsi nieko nebūtų įvykę. Mažas miestelis, niekam neįdomūs mero „užsiėmimai“? O gal taip Prienų rajono šeimininkas demonstruoja požiūrį į visiems galiojančius šalies įstatymus – kažkas yra truputį lygesnis už kitus? Vadovui – viskas leidžiama? Vadovui nusispjauti į rajono žmonių nuomonę ir į šalyje galiojančius įstatymus? Tai toks yra garsiai deklaruojančios, kad keičiasi, LSDP veidas šalies regionuose? Skaityti daugiau »

Dar vienas Pakalnio skundas!?

Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatyta, kad valstybės politikai, kaip ir visi kiti valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys, privalo per 30 kalendorinių dienų nuo jų išrinkimo ar paskyrimo į pareigas dienos Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) elektroninėmis priemonėmis pateikti savo privačių interesų deklaraciją.  Skaityti daugiau »

Naujos pramogos Širvintų laisvalaikio erdvėse

Nauja pramoga mieste

Nauja pramoga mieste

Tėvų su mažais vaikais bei jaunimo pamėgtame parke „Vaikystės stotelė“ bei paplūdimyje greta Vandenlenčių parko įrengti nauji stalo teniso stalai (teniso raketes nemokamai galima gauti paplūdimio kavinėje bei kavinėje „Terasa”).

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė tikisi, jog taip pamėgtos laisvalaikio zonos taps dar patrauklesnėmis įvairaus amžiaus žmonėms. Svarbiausia, jog mūsų žmonės laisvalaikį leistų kuo sveikiau ir aktyviau.

Neužmirškite, jog viešos erdvės yra mūsų visų turtas, todėl privalome jį saugoti ir neleisti niokoti kitiems.

Užs. Nr. 69 Skaityti daugiau »

Nuo smurto nukentėję vaikai psichiatrijos ekspertizės laukia per ilgai. LSDD frakcija kvies specialistus diskusijai, kaip tobulinti įstatymus

39266528025_a067fc6435_kŠeimoms, auginančioms vaikus ir paauglius iki 18 metų amžiaus, prireikus vaikui atlikti ambulatorinę teismo psichiatrijos ekspertizę baudžiamosiose ar civilinėse bylose, jos atlikimas gali užtrukti nuo trijų iki keturių mėnesių, o kartais ir pusę metų – toks laikotarpis per ilgas. Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos nariai – seniūnas Andrius Palionis ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė mano, jog kuo greičiau būtina keisti Teismo psichiatrijos tarnybos darbo tvarką ir parengti naujas darbo metodikas. LSDD frakcija rugsėjo 17 d. organizuoja suinteresuotų institucijų – Teismo psichiatrijos tarnybos, ekspertų, teisininkų, psichiatrų, ministerijų apskritojo stalo diskusiją ir kvies ieškoti sprendimo, kaip keisti Valstybinės  teismo psichiatrijos tarnybos darbo tvarką. Skaityti daugiau »

LSDD frakcijos nariai dalyvavo apskrito stalo diskusijoje dėl Ukrainos antstolių veiklos gerinimo

37310264_1753363058046436_8287590330543374336_nLiepos 17 d. Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos seniūnas Andrius Palionis, LSDD frakcijos nariai, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė susitiko su grupe Ukrainos privačių antstolių, Ukrainos Respublikos teisingumo ministerijos ir Lietuvos antstolių rūmų atstovais.

Svečiai iš Ukrainos Lietuvoje lankosi su pažintiniu praktiniu vizitu, kurio tikslas susipažinti su Lietuvos antstolių 15 metų veiklos patirtimi vykdant skolų išieškojimą privačiais pagrindais veikiančiose antstolių kontorose, pristatyti informacinių technologijų panaudojimo galimybes ir profesinės etikos reikalavimus. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Ar tik Mateika su Šimonėliu nesiruošia stoti į „konservatorių“ partiją?

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai liberalcentristas Vidmantas Mateika ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų organizuotame susitikime pūtė į vieną dūdą su „konservatoriais“.

Demokratijos erozija skverbiasi per Lietuvą! Demokratiški rinkimai tapo blogiu – Širvintose atsirado stiprus meras, žmonės jį myli, ir demokratijos procesas … pradeda eiti žemyn. Būtina formuoti nuomonę prieš šį marą, jungtis prieš tokį režimą! Reikia remti nepriklausomą spaudą, išeiti į nacionalinę žiniasklaidą. Rašyti paklausimus, rašyti skundus. Tokią informaciją prieš Pinskuvienę puikiai ima portalai… Skaityti daugiau »

Seimo Etikos komisijos sprendimas: konservatoriai vicepirmininko G. Kirkilo atžvilgiu pasielgė neetiškai

Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisija išnagrinėjusi Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos kreipimąsi pripažino neetišku konservatorių Jurgio Razmos ir Gabrieliaus Landsbergio elgesį. Skaityti daugiau »

LSDDP Taryba patvirtino, kad partija dalyvaus merų ir savivaldybių tarybų rinkimuose

Praėjusią savaitę į Tarybos posėdį susirinkę Lietuvos socialdemokratų darbo partijos nariai vieningai priėmė nutarimą dėl dalyvavimo merų ir savivaldybių tarybų rinkimuose. Tarybos posėdyje taip pat aptarta šalies politinė ir ekonominė padėtis, patvirtinta LSDDP komitetų sudėtis ir darbo reglamentas.

„2019 m. savivaldybių merų ir tarybų rinkimais prasideda naujas politinės valdžios formavimo ciklas Lietuvoje. Mūsų valstybės piliečiai deda daug vilčių į pažangias permainas, užtikrinančias jų geresnį gyvenimą. Dažniausiai tai siejama su naujomis politinėmis jėgomis, nepraradusiomis žmonių pasitikėjimo. Todėl šie rinkimai bus ypatingai svarbūs mūsų partijai, kuri pirmą kartą dalyvauja juose“, – LSDDP Tarybos posėdyje kalbėjo pirmininkas Gediminas Kirkilas. Skaityti daugiau »

LSDD frakcijos nariai Seimo pavasario sesiją vadina produktyvia

Birželio 30 d. Lietuvos Respublikos Seimas baigė pavasario sesiją, kurios metu buvo surengta daugiau kaip 60 plenarinių posėdžių. Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos nariai aktyviai dalyvavo teikiant siūlymus ir įstatymų pataisas, priimant sprendimus komitetų ir Seimo posėdžių metu. Visos sesijos metu, LSDD frakcijoje buvo organizuoti susitikimai su Ministrais, kitais įvairių sričių profesionalais, siekiant išgirsti visas nuomones ir užtikrinti geriausią problemos sprendimą.

Skaityti daugiau »

Seimo LSDD frakcijos pranešimas: Priimta mokesčių reforma padės mažinti socialinę atskirtį

Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija kartu su partneriais „valstiečiais-žaliaisiais“ ragino parlamentarus būti vieningus ir priimti įstatymo projektus reikalingus mokesčių reformai, kuria pasiektume daugiau socialinio teisingumo ir mažintume socialinę atskirtį. Džiaugiamės, kad mokesčių reformos įstatymai buvo priimti. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Atostogavote?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.