Savivalda, politika

Skundų lavina nesibaigia…

Dar vienas Savivaldybės darbas – dar vienas skundas. Šį kartą, „Širvintų krašto“ žiniomis, – pateiktas itin „pilietiško“ Širvintų gyventojo Valstybinei darbo inspekcijai. Apie tai, kad jam labai nepatinka, jog Širvintose yra daroma kažkas naujo, gero ir reikalingo, žmogus viešai pasigyrė savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook. Skaityti daugiau »

Kitus moralizuojanti J. Šiukštienė pati pažeidė įstatymą

Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatyta, kad valstybės politikai (kaip ir visi kiti valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys) privalo per 30 kalendorinių dienų nuo jų išrinkimo ar paskyrimo į pareigas dienos elektroninėmis priemonėmis pateikti VTEK savo privačių interesų deklaraciją. Joje reikia nurodyti savo ir sutuoktinio, sugyventinio ar partnerio darbovietes, ryšius su kitais juridiniais asmenimis, per pastaruosius vienerius metus gautas dovanas (jei jų vertė viršija 150 Eur) ir sudarytus sandorius (jei jų vertė viršija 3000 Eur), o taip pat interesų konfliktą galinčius kelti fizinius asmenis ar kitus duomenis. Skaityti daugiau »

Japonijos ambasadoriaus viešnagė Širvintose – pirmasis žingsnis į bendradarbiavimą

Ambasadorius džiaugėsi matydamas tokią gausą Širvintų savivaldybės garbingų apdovanojimų.

Ambasadorius džiaugėsi matydamas tokią gausą Širvintų savivaldybės garbingų apdovanojimų.

Penktadienio rytą Širvintų rajono savivaldybėje lankėsi nekasdieniai svečiai. Mandagumo vizito atvyko Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija ponas Toyoei Shigeeda ir jo antrasis sekretorius Hiroya Inoue.  Skaityti daugiau »

„Šunys loja, karavanas eina“…

Merė Ž. Pinskuvienė: „Pati asmeniškai apvažiavau problemiškus kelius ir puikiai žinau situaciją. Pažadas atsakingai tvarkyti rajono kelius ir toliau sąžiningai tesimas.“

Merė Ž. Pinskuvienė: „Pati asmeniškai apvažiavau problemiškus kelius ir puikiai žinau situaciją. Pažadas atsakingai tvarkyti rajono kelius ir toliau sąžiningai tesimas.“

Širvintos gražėja. Ypač tai pajutome pernai, kai pagaliau buvo sutvarkyta Kalnalaukio gatvė, tvarkomi šaligatviai, sodinami jauni medžiai. O kaip su kaimiškomis vietovėmis? Skaityti daugiau »

Už ką skundžia Savivaldybės tarnautojus?

Dar vienas skaitytojų pranešimas pasiekė „Širvintų krašto“ redakciją. Žmogus teiravosi, ar tiesa, kad laikraštyje mes apskundėme Širvintų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėją Deimantę Oršauskaitę, kuri, atseit, darbo metu su UAB Širvintų komunalinio ūkio darbuotojais sodino gėles. Kadangi „Širvintų kraštas“ nieko panašaus nerašė, apie tai pasiteiravome Širvintų rajono savivaldybės administracijos. Skaityti daugiau »

Ar N. Tuškevičienės skolas apmokėsime visi?

Po to, kai „Širvintų kraštas“ parašė apie 2016 m. Širvintų rajono savivaldybės ir merės ataskaitos metu gyventojų iškeltą klausimą dėl internetinio naujienų portalo direktorės ponios N. Tuškevičienės, kuri net ir po teismo sprendimo vis dar tebegyvena tremtiniams skirtame būste, redakcija sulaukė pranešimo apie tai, kad minėta gyventoja esą turi nemaža įsiskolinimų už komunalines paslaugas. Paprašėme UAB Širvintų komunalinio ūkio, UAB „Širvintų šiluma“ ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos patvirtinti arba paneigti informaciją apie įsiskolinimus ir pasiteiravome, kokių priemonių yra imamasi. Skaityti daugiau »

Živilė Pinskuvienė: ar valstiečiai sugebės padėti tašką?

Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė

Dar praėjusiais metais Lietuvos pašto bendrovė paskelbė parengusi ir netrukus pradėsianti vykdyti ambicingai pavadintą projektą „Ateities laiškininkas“. Tačiau iš tiesų ši reforma – it negailestingas budelis ne tik dabarties paštininkams, bet ir Lietuvos regionams.

Esame senėjanti tauta, daugelio regionų gyventojų vaikai išvykę į didžiuosius miestus ar emigravę, tad paštininkas mūsų tuštėjančiame kaime – antras žmogus po kunigo. Jis pasirūpina vienišu senjoru, su juo pasikalba, išklauso. Jis ne tik spaudą, bet ir duoną žmogui atneša, padeda jam mokesčius susimokėti, laiku gauti pensiją. Skaityti daugiau »

Po Savivaldybės 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymo. Arba – aktualūs ir intriguojantys klausimai-atsakymai

Kaip ir žadėjome, skaitytojams, kurie nedalyvavo 2016 m. Širvintų rajono savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymo renginyje, pateikiame renginio metu dalyvių pateiktus klausimus ir merės Živilės Pinskuvienės atsakymus į juos. Skaityti daugiau »

Darbo inspekcijos vizitas Širvintų rajono savivaldybėje

Stiprinti vaiko teisių apsaugą, intensyvinti darbą su socialinės rizikos šeimomis, kontroliuoti socialinių išmokų gavėjus, siekti socialinės paramos efektyvumo ir t.t… Tokie skambūs tikslai formuluojami Lietuvos savivaldybėms jau ne pirmus metus. Seimas šiemet priėmė ir Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisas. Žiniasklaidoje įvairių ministerijų atstovai nuolat „kompetentingai“ pareiškia savo nuomonę, kad vaiko teisių apsaugos specialistai turi dirbti 24 valandas per parą. „Ant kilimėlio“ į Seimą, Prezidentūrą ir kitas institucijas pasiaiškinti dėl provincijoje vykstančių skaudžių istorijų kviečiami Savivaldybių merai… Skaityti daugiau »

Visuomenei pristatyta 2016 m. Savivaldybės veiklos ataskaita

Merės rankose - pačių Savivaldybės vadovių ir specialistų parengtas 2016 m. veiklos ataskaitos leidinys.

Merės rankose - pačių Savivaldybės vadovių ir specialistų parengtas 2016 m. veiklos ataskaitos leidinys.

Taip, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, balandžio 12 d. Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, valdančiosios koalicijos Tarybos nariai, Administracijos skyrių vedėjai pakvietė rajono gyventojus į 2016 metų Savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymą. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jums buvo įsisiurbusi erkė?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 6 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.