Savivalda, politika

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

S. Sprogis, sveikindamas naujai kadencijai prisiekusią merę, linkėjo stiprybės, sveikatos ir sėkmės vykdant mero pareigas.

Balandžio 15 d. Širvintų kultūros centre vyko pirmasis 2019-2023 metų kadencijos rajono Savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu prisiekė antrajai kadencijai tiesiogiai išrinkta merė Živilė Pinskuvienė bei 20 tarybos narių.

Skaityti daugiau »

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Pirmadienį priesaiką davė naujai išrinktos Širvintų rajono tarybos nariai, taigi oficialiai prasidėjo nauja ketverių metų kadencija. Jau dabar galima būtų pradėti prognozuoti, kokia ji bus, kuo skirsis nuo ankstesnės, kaip seksis įgyvendinti sumanymus, priimti sprendimus. Į daugelį iškylančių klausimų pirmuosius atsakymus galbūt gausime per ateinančius kelis mėnesius, gal pusmetį, kai pasirodys, kas yra kas. Vis dėlto naujoji taryba atsinaujino smarkiai – ateina dirbti net 9 nauji išrinktieji, vien jau tai pakeis tarybos veidą.

Skaityti daugiau »

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Saulius Skvernelis (lrv.lt nuotr.)

Prieš kelias savaites į šalies prezidento postą kandidatuojantis Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Širvintose. Atsakydamas į susirinkusiųjų klausimus premjeras daug kalbėjo ir apie Vyriausybės sprendimus, ir apie savo planus, jei taptų šalies vadovu. Tada „Širvintų kraštas“ pateikė šalies vadovui klausimų, į kai kuriuos Ministras pirmininkas atsakė iš karto, kai ką, pasiteisinęs dideliu užimtumu ir glaudžiu darbo grafiku, pažadėjo pridurti laisvesnę akimirką. Pagaliau sulaukėme atsakymų.

Skaityti daugiau »

Tarybos posėdis

3 dalis

Stebėkite Tarybos posėdį

2 dalis

Nuo 14 val. stebėkite pirmąjį Tarybos posėdį internetu!

Kokių staigmenų sulauksime pirmame naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje?

Živilė Pinskuvienė

„Širvintų kraštas“ jau informavo gyventojus apie balandžio 15 d. įvyksiantį pirmąjį naujai išrinktos 2019-2023 m. kadencijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdį. Tik priminsime, kad posėdis vyks Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje, jo metu priesaiką duos visi 20 Tarybos narių ir antrajai kadencijai išrinkta merė Živilė Pinskuvienė, kuriai jau antrąjį kartą širvintiškių pasitikėjimo dėka bus įteiktos ir mero regalijos.

Skaityti daugiau »

Ką per prezidento rinkimus parems Vytas Šimonėlis?

Pasibaigę Savivaldybių tarybų rinkimai į politinę Širvintų padangę atnešė štilį. Kol vieni dar gaudo kvapą po rinkimuose patirto nokauto, o kiti iki galo dar nepatikėjo pergale tokia aiškia persvara, gyvenimas ramia vaga teka tolyn. Atrodo, tarsi nieko ir neįvyko: po žiemos atnaujinti projektai juda į priekį, kuriami naujų darbų apmatai, žmonės eina į darbą, stveriasi verslų, laukia Velykų, su kuriomis sužydės ir pavasaris. Dar vienas pavasaris Širvintų rajone…

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Apie „negerus“ skaičius, „negeras“ gėles ir „negerą“ knygą

Kad kritikuoja opozicija, pripažinkim, – nieko keisto. Galbūt tokia jau jų pareiga, tačiau klausantis paskutinio Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio tiesioginės transliacijos susidaro įspūdis, jog tarybos nariui Vytui Šimonėliui susiformavo įprotis kalbant manipuliuoti įvairiais skaičiais, kuriuose, nors ir buvęs ne vieną kadenciją meru, galimai nelabai susigaudo.

Skaityti daugiau »

Rajono gyventojai kviečiami į pirmąjį naujosios kadencijos tarybos posėdį!

Savivaldos rinkimai – tai visuomenės nuomonės išraiška, kai kiekvienas suaugęs žmogus balsuodamas išreiškia savo pasitikėjimą tam, kuriuo pasitiki, kuris geriausiai atstovauja jo interesams. Kas ketverius metus politikai laiko pasitikėjimo egzaminą, kurio balai – rinkėjų balsai – nulemia Tarybos sudėtį ir suteikia teisę eiti mero pareigas.

Skaityti daugiau »
Apklausa

Kurio Širvintų rajono savivaldybės tarybos nario mažiausiai pasigesite (galite pažymėti iki 5 pavardžių).

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Nuorodos