Savivalda, politika

Ž. Pinskuvienė: Administracijos specialistai išties pagalbos ranką sunkiai savivaldos sistemoje susivokiančiam K. Pakalniui

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo.

Anot merės Živilės Pinskuvienės, reikia pasidžiaugti bent tuo, kad Tarybos narys K. Pakalnis po trejų metų pabudo (ŠK fotomontažas).

Noriu pasidžiaugti, kad, praėjus trejiems šios Savivaldybės tarybos kadencijos metams, keli ryžtingi žingsniai pagaliau iš miegų prikėlė Tarybos narį liberalcentristą Kęstutį Pakalnį. Skaityti daugiau »

Patyčios iš Lietuvos šimtmečio: „roboto“ palaiminta ir Landsbergio palaikoma vaivorykštinė partnerystė

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui vis daugiau kalbama apie tai progai skirtus renginius. Kuo iškilmingiau, kuo išskirtiniau šį garbingą jubiliejų nori paminėti ne tik pagrindinės valstybės institucijos, bet ir savivaldybės, politiniai ir visuomeniniai judėjimai, bendruomenės, tradicinės žiniasklaidos priemonės ir interneto portalai. Skaityti daugiau »

Kai valdančioji partija apauga kontrolieriais

Panašu, kad eidami į valdžią „žalieji valstiečiai“ pamiršo pažadėti vieną dalyką – skandalų gausa su jais negalės lygintis nė viena iki tol buvusi politinė jėga. Ir tie skandalai kyla ne vien dėl Ramūno Karbauskio, taip ir nesugebančio dorai paaiškinti jį išrinkusiai tautai, kokį versliuką jis už akių suka ir kas už viso to stovi. Vienas naujausių skandalų, o gal tiksliau – naujausia seno skandalo tąsa, – išaiškėję iš provincijos sporto trenerių į Seimo narius stryktelėjusio Kęstučio Smirnovo santykiai ne tik su rusiško kapitalo gigantais, bet ir su nusikalstamo pasaulio šulais. Buvęs liberalsąjungietis, paskui – liberalcentristas, o prieš paskutinius Seimo rinkimus staiga „valstiečiu žaliuoju“ pavirtęs šakietis savo vardą irgi įamžino ant karbauskininkų skandalų sienos. Skaityti daugiau »

Karštas pareiškimas: V. Mateika ir K. Pakalnis – kaip „kiškiai bailiai“. Vienas į krūmus, kitas – iš jų…

Merės Živilės Pinskuvienės pranešimas

Prasidėjus tretiesiems šios kadencijos Tarybos darbo metams, malonią staigmeną pateikė opozicijos narys Kęstutis Pakalnis. Pirmą kartą šis veikėjas atėjo į komiteto posėdį! Pagaliau! Prisiminė apie įstatymais jam numatytą pareigą…

Apie tai, kad dalis Tarybos narių neatlieka savo tiesioginių pareigų, nelanko komitetų, kuriems priklauso, posėdžių, kalbėjau jau ne kartą. Teikdama metines ataskaitas gyventojams, apie tai informuoju kasmet. Juk į Tarybą kiekvienas iš mūsų esame išrenkami žmonių valia ir privalome laikytis įstatymų, vykdyti jais nustatytas pareigas. Skaityti daugiau »

Kodėl ankstesnė valdžia griuvėsiams sukūrė išskirtinas sąlygas?

Nebaigto namo statybos liekanos Upelio gatvėje

Taip atrodė nebaigto namo statybos liekanos Upelio gatvėje

„Širvintų kraštas“ ne kartą rašė apie miesto žmonėms aktualią problemą, tikrą „galvos skausmą“ – Upelio gatvėje tarp daugiabučių, visai netoli „Atžalyno“ progimnazijos apleistame žemės sklype stūksančius pamatus. Yra žinoma, kad šis sąvartynu pavirtęs sklypas išnuomotas gyvenamojo namo bendrijai „Atžalynas“, kuri, kaip kalba širvintiškiai, galimai siejama su vienu iš buvusių rajono merų, dabar Tarybos opozicijos nariu K. Pakalniu. Gal todėl, kad šios „statybos“ buvo susijusios su rajono valdžia, daugelį metų niekam nerūpėjo nei tie pamatai, nei tai, kad jie tampa ne tik išgerti mėgstančiųjų prieglauda, bet ir vaikų žaidimų aikštele. Taip keldami grėsmę žmogaus sveikatai ir net gyvybei. Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: „Konservatoriams“ nebereikalinga Irena Vasiliauskienė?

„Širvintų kraštą“ pasiekė žinia, kad Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos priežiūros komitetas, vadovaujamas pirmininko Valdo Benkunsko (kuris visai neseniai Vilniaus merui Remigijui Šimašiui išreiškus nepasitikėjimą, buvo atstatydintas iš vicemerų), nusprendė iš partijos pašalinti ilgametę partijos narę (nuo 2002 m. Krikščionių demokratų partijos narė, o partijoms susijungus, nuo 2008 m. – TS-LKD partijos narė), Širvintų skyriaus lyderę Ireną Vasiliauskienę. Skaityti daugiau »

Kalėdų staigmenos belaukiant

Jakėdų Senelį ir jo palydą į kelionę per rajoną išlydėjo merė Živilė Pinskuvienė.

Kalėdų Senelį ir jo palydą į kelionę per rajoną išlydėjo merė Živilė Pinskuvienė.

Šiemet jau trečius metus Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė skelbė akciją „Kalėdų staigmenos belaukiant“.  Skaityti daugiau »

Kas stato, o kas griauna…

2015 metais vos pradėjusi dirbti šios kadencijos valdančioji dauguma ir jos lyderė merė Živilė Pinskuvienė vos per kelis mėnesius išsprendė didelę Plikiškių bendruomenės problemą. Buvo pastatytas naujas, saugus tiltas per Musės upę – t.y. įveikti ilgus metus bendruomenę kankinę kelio, kuriuo važiuoja mokyklinis autobusiukas su vaikais, žmonės į darbus ir iš jų, sunkumai. Skaityti daugiau »

Ar Širvintų rajono savivaldybė plėsis į Vilniaus pusę?

Ne pirmą kartą viešojoje erdvėje nuskamba ekonomistų ir politikų siūlymai demografinę katastrofą Lietuvoje švelninti naikinant taip vadinamas žiedines savivaldybes apie didžiuosius šalies miestus.

Lietuvoje yra šešios žiedinės savivaldybės – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus rajonų. Planai jas naikinti numatyti Vidaus reikalų ministerijos parengtos „Baltosios knygos“, nubrėžiančios regioninės politikos gaires artimiausiam dešimtmečiui, projekte. Šis projektai yra pateiktas svarstyti visuomenei. Skaityti daugiau »

Dvi karštos naujienos iš Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio

Šiandien, gruodžio 20 d., vyksta Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Širvintų rajono savivaldybės taryboje nebelieka Darbo partijos

Posėdžio pradžioje Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė perskaitė pranešimą apie Darbo partijos frakcijos pavadinimo keitimą į visuomeninio judėjimo „Drauge kurkime Širvintų krašto ateitį“ frakciją. Sprendimas apie frakcijos pavadinimo keitimą priimtas po to, kai iš Darbo partijos pasitraukė Živilė Pinskuvienė ir visi šios partijos deleguoti Tarybos nariai.

Irena Vasiliauskienė išlieka mero pavaduotojo poste, bet traukiasi iš valdančiosios koalicijos

Mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė prasidėjus Tarybos posėdžiui perskaitė pranešimą apie tai, kad ji traukiasi iš valdančiosios koalicijos, bet atsiėmė savo pareiškimą dėl atleidimo iš mero pavaduotojo pareigų. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Jus tenkina tokia Lietuvos valstybė, kokia yra?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.