Savivalda, politika

Ko Lietuvoje nepadarė Gorbačiovas, tą Širvintose padarė Landsbergis

Prieš mėnesį dar vienas viesulas pakėlė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Širvintų skyriaus stogą, kai iš partijos pareiškė pasitraukiąs skyriaus pirmininkas Žybertas Mackelo.

Manoma, kad tai tebuvo eilinė konvulsija kelerius metus trunkančioje Širvintų „konservatorių“ agonijoje. Sunkios ligos pirmieji simptomai pasirodė netrukus po 2008 metais įvykusio „konservatorių“ susijungimo su „krikdemais“. Tais pačiais metais Tėvynės sąjunga prarijo tautininkus. Skaityti daugiau »

Širvintose viešėjo Ministras Pirmininkas

Širvintų r. merė Ž. Pinskuvienė sutinka vieną svarbiausių valstybės pareigūnų - Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį.

Širvintų r. merė Ž. Pinskuvienė sutinka vieną svarbiausių valstybės pareigūnų - Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį.

Aukšto rango valstybės pareigūnų vizitai, dirbant šios kadencijos rajono valdžiai, Širvintose tampa vis dažnesni. Praėjusių metų pabaigoje Širvintose viešėjo Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, vos praeitą savaitę stadiono atidaryme dalyvavo Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius…  Skaityti daugiau »

Ką Kęstučiui Pakalniui pasakys teismas?

Vakar, ketvirtadienį, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas turėjo nagrinėti Širvintų rajono savivaldybės tarybos pateikimą dėl išvados, ar rajono Tarybos narys socialdemokratas Andrius Jozonis tinkamai atliko tarybos nario pareigas. Kitą savaitę, birželio 12-ąją, tas pats teismas skelbiasi nagrinėsiąs analogišką teikimą dėl jo brolio, socialdemokrato Giedriaus Jozonio. Tą pačią dieną jau turėtų būti paskelbtas teismo sprendimas dėl tarybos nario liberalcentristo Kęstučio Pakalnio analogiškų veiksmų.  Skaityti daugiau »

Merė pasisakė PRIEŠ sprendimą, kurį pagimdė spaudimas

Merės Živilės Pinskuvienės siūlymu, rajono Taryba nesvarstė sprendimo projekto dėl Širvintų ligoninės reorganizavimo.

Merės Živilės Pinskuvienės siūlymu, rajono Taryba nesvarstė sprendimo projekto dėl Širvintų ligoninės reorganizavimo.

Gegužės 31 dieną įvyko Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo svarstytas svarbus ir didelio visuomenės susidomėjimo sulaukęs klausimas dėl VšĮ Širvintų ligoninės reorganizavimo. Skaityti daugiau »

Širvintų rajonas – geriausiųjų trejetuke

Už ES lėšas tvarkant viešąsias erdves Širvintose atsiras pėsčiųjų tiltas per „marias“ į miesto paplūdimį.

Už ES lėšas tvarkant viešąsias erdves Širvintose atsiras pėsčiųjų tiltas per „marias“ į miesto paplūdimį.

Ne kartą įvairius savivaldybių reitingus sudarinėjantys leidiniai ar institutai atkreipdavo dėmesį į silpnąją Širvintų rajono vietą – tiesiogines užsienio investicijas. Ši situacija ypač apverktinoje būklėje atsidūrė vadovaujant „senajai gvardijai“. Rinkę sau pliusus kaip „ūkiški šeimininkai“, o iš tiesų taupydami žmonių sąskaita, t. y. neįsisavindami skiriamų lėšų, jas grąžindami į šalies biudžetą ir po savęs palikę labai menką ir pasenusią infastruktūrą, buvusieji vadovai rajoną padarė visiškai nepatrauklų investuotojams, nors ne viena šalies savivaldybė mums pavydėtų esamos situacijos – šalia sostinė, puikus susisiekimas, mažiau tragiška demografinė situacija. Skaityti daugiau »

Vieni toliau auginasi sparnus, kiti jau panirę iki ausų

Susidaro toks įspūdis, kad šalį krečiančių politinių įvykių fone savo šanso pasireikšti ir tuo pačiu užsidirbti nepraleidžia nuomonių tyrimo agentūros, skelbiančios vienas ar kitas išvadas dėl galimo (ar tariamo) politinių partijų ir atskirų veikėjų populiarumo. Praėjusiame „Širvintų krašto“ numeryje rašėme apie „Spinter tyrimų“ balandžio mėnesį atlikto tyrimo rezultatus, tuojau pat savo tyrimus, atliktus „Lietuvos ryto“ užsakymu, paskelbė ir „Vilmorus“. Jis 1030 šalies gyventojų apklausė gegužės 4-12 dienomis. Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: Už Socialdemokratų darbo partijos Širvintų skyriaus vairo – Živilė Pinskuvienė

Išrinktą pirmininkę sveikina bendražygiai Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir Sigintas Bankauskas.

Išrinktą pirmininkę sveikina bendražygiai Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir Sigintas Bankauskas.

Trečiadienį, gegužės 9 d., Širvintose vyko naujai įkurtos Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Širvintų skyriaus steigiamasis susirinkimas.

Galima prisiminti, kad iš ilgus metus Širvintose aktyviai veikusios Darbo partijos pasitraukus Ž. Pinskuvienei, kartu išėjo širvintiškiai. Didelių netekčių patyrė ir savo autoritetą sukompromitavusi Lietuvos socialdemokratų partija, vadovaujama abejotinos reputacijos, teistumą turinčio G. Palucko. Daugeliui aktyvių širvintiškių, šių partijų buvusių narių pasirodė patrauklios naujos, sąžiningos centro kairės politinės jėgos nuostatos. Todėl gausiai susirinkę geros nuotaikos žmonės, siejami bendro požiūrio, vertybių, tikslų, ne tik įsteigė pirmąjį Vilniaus apskrityje Lietuvos socialdemokratų darbo partijos skyrių, bet ir rinko jo pirmininką, pavaduotojus, kalbėjosi apie ateinančius rinkimus. Skaityti daugiau »

Karštas pastebėjimas: Pirmu žingsniu – į Seimą?

 Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Šeštadienį dienraštis „Lietuvos rytas“ paskelbė jo užsakymu bendrovės „Vilmorus“ atlikto nuomonės tyrimo rezultatus. Gyventojų buvo teirautasi, už ką jie balsuotų, jei rinkimai vyktų rytoj. Vieno rezultato nepastebėti tiesiog neįmanoma: vos prieš mėnesį įsteigta ir tik šiomis dienomis įregistruota Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) pirmuoju savo žingsniu atsidurtų Seime. Už Gedimino Kirkilo vadovaujamus „socialdarbiečius“, remiantis „Vilmorus“ apklausa, balsuotų 5 proc. apsisprendusiųjų dalyvauti rinkimuose. Skaityti daugiau »

Rajono vadovių susitikimas su gyventojais

Į 2017 m. Širvintų rajono savivaldybės merės ir savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymą gausiai susirinko rajono gyventojai.

Į 2017 m. Širvintų rajono savivaldybės merės ir savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymą gausiai susirinko rajono gyventojai.

Balandžio 17 dieną Širvintų kultūros centro Parodų salėje merė Živilė Pinskuvienė gyventojams pristatė 2017 metų veiklos ataskaitą. Pristatyme dalyvavo valdančiosios koalicijos rajono Tarybos nariai, savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė – Četrauskienė, mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elona Pečiukaitienė, administracijos darbuotojai. Susitikti su rajono vadovais, gyvai pasiklausyti apie rajone nuveiktus darbus panoro nemažai širvintiškių, salė buvo pilna.  Skaityti daugiau »

Partija įregistruota. Greitai rajonuose steigs skyrius

LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas ir pavaduotojos - Živilė Pinskuvienė (dešinėje) ir Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas ir pavaduotojos - Živilė Pinskuvienė (dešinėje) ir Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Balandžio 12 dieną Teisingumo ministerija įregistravo Lietuvos socialdemokratų darbo partiją, kurią grupė žinomų šalies politikų įkūrė skilus Socialdemokratų partijai. Tarp buvusių socialdemokratų, savo laiku užėmusių aukštus postus Seime ar Vyriausybėje, yra ir kitoms partijoms priklausiusių politikų, taip pat žmonių, kurie iki šiol didžiojoje politikoje nesireiškė ar apskritai pirmą kartą įsitraukė į politiką.

Naujajai partijai, kuri lengva ranka pakrikštyta „socialdarbiečiais“, vadovauja Seimo vicepirmininkas ekspremjeras Gediminas Kirkilas. Politiko karjeroje jis yra vadovavęs Krašto apsaugos ministerijai, po Algirdo Brazausko – Lietuvos socialdemokratų partijai, kol vairą iš jo perėmė Algirdas Butkevičius. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei Prezidento rinkimai būtų rytoj, už ką balsuotumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.