Savivalda, politika

Partija įregistruota. Greitai rajonuose steigs skyrius

LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas ir pavaduotojos - Živilė Pinskuvienė (dešinėje) ir Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas ir pavaduotojos - Živilė Pinskuvienė (dešinėje) ir Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Balandžio 12 dieną Teisingumo ministerija įregistravo Lietuvos socialdemokratų darbo partiją, kurią grupė žinomų šalies politikų įkūrė skilus Socialdemokratų partijai. Tarp buvusių socialdemokratų, savo laiku užėmusių aukštus postus Seime ar Vyriausybėje, yra ir kitoms partijoms priklausiusių politikų, taip pat žmonių, kurie iki šiol didžiojoje politikoje nesireiškė ar apskritai pirmą kartą įsitraukė į politiką.

Naujajai partijai, kuri lengva ranka pakrikštyta „socialdarbiečiais“, vadovauja Seimo vicepirmininkas ekspremjeras Gediminas Kirkilas. Politiko karjeroje jis yra vadovavęs Krašto apsaugos ministerijai, po Algirdo Brazausko – Lietuvos socialdemokratų partijai, kol vairą iš jo perėmė Algirdas Butkevičius. Skaityti daugiau »

Socialdemokratams gresia dar didesni nuostoliai?

Kaip informuoja DELFI, jo užsakymu atlikti „Sprinter tyrimai“ šiuo metu nieko gero nežada Gintauto Palucko į bedugnę vedamiems socialdemokratams. Šios partijos reitingai nuolat smunka, o per pastarąjį mėnesį sumažėjo dar: vasarį už socialdemokratus tikino balsuosiantys 8,2 proc. apklaustųjų, o štai kovą socialdemokratus palaikančiųjų sumažėjo iki 6,5 proc. Skaityti daugiau »

Karštas komentaras: Tūkstančiai eurų iš valstybės kišenės vien tik už tai, kad rinkėjai už juos balsavo?

Tikriausiai, atsakymo į šią mįslę toli ieškoti nereikia. „Širvintų kraštas“ jau ne kartą rašė apie „tris muškietininkus“ – Tarybos narius Kęstutį Pakalnį, Andrių ir Giedrių Jozonius. Rajono žmonių išrinktus Tarybos narius, nevykdančius įstatymais jiems nustatytų pareigų. Nelankančius Tarybos komitetų posėdžių, o neretai – ir Tarybos posėdžių.

Kaip ir žadėjome, akylai sekame kaip klostosi šių „trijų muškietininkų“ istorija. Kai neapsikentusi šių veikėjų savivalės rajono merė Živilė Pinskuvienė kreipėsi į Etikos komisiją, po kurios išvadų balandžio 10 d. vyko Tarybos posėdis ir jame buvo sprendžiama, ar kreiptis į Lietuvos Vyriausiąjį administracinį teismą dėl išvados, ar Tarybos nariai Andrius ir Giedrius Jozoniai bei Kęstutis Pakalnis sulaužė priesaiką ir nevykdė jiems Vietos savivaldos ir kitais įstatymais nustatytų įgaliojimų. Skaityti daugiau »

K. Pakalniui ir broliams Jozoniams svyla padai? Trejus metus nevykdytos pareigos rinkėjams gali atsirūgti mandato praradimu

ŠK fotomontažas

ŠK fotomontažas

„Širvintų kraštą“ pasiekė žinia, kad Tarybos narys Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovas K. Pakalnis, pagarsėjęs mūsų rajone savo skundais ir triukšmingumu, kreipėsi į Lietuvos Administracinių ginčų komisiją. Šį kartą Tarybos narys pasijautė „nuskriaustas“ dėl 2018 m. vasario 1 d. Etikos komisijos sprendimo, kuriame konstatuota, kad K. Pakalnis, 2017 m. nedalyvaudamas Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto, kurio narys jis yra, posėdžiuose, ne tik pažeidė Politikų elgesio kodeksą, bet ir daugybę Lietuvos Respublikos teisės aktų. Skaityti daugiau »

Svarbiausia išsiaiškinti, kas labiausiai tenkintų statistinį rinkėją

Jonas Pinskus, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos tarybos narys

Jonas Pinskus, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos tarybos narys

Be abejonės, jaunystė yra žaviausias žmogaus gyvenimo tarpsnis, kupinas energijos ir ieškojimų. Suderinus tai su vyresniųjų patirtimi ir išmintimi, suburiama šauni komanda, galinti pasiekti didelį bendrą tikslą.

Tačiau kartais bandoma įrodyti vieno prieš kitą pranašumą. Kuo tai baigiasi, ne vienas esame girdėję iš pasakos, kur karalius buvo įsakęs visus senolius išvežti į mišką ir palikti vilkams sudraskyti.

Savotiškam vilkų teismui bandyta atiduoti ir įvairių partijų veteranus. Štai per 2016 metų Seimo rinkimus kronprincas Gabrielius Landsbergis per partijos veteranų galvas į priekį stumė žinduklius iš savo svitos Skaityti daugiau »

Premjeras S. Skvernelis: „Lažinčiausi už šios partijos ateitį“

Išrinktą partijos pirmininką Gediminą Kirkilą sveikina jo pavaduotoja tapusi Živilė Pinskuvienė.

Išrinktą partijos pirmininką Gediminą Kirkilą sveikina jo pavaduotoja tapusi Živilė Pinskuvienė.

Šeštadienį Vilniuje vykęs Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) steigiamasis suvažiavimas, ko gero, taps vienu svarbiausių įvykių politiniame 2018-ųjų kalendoriuje. Į valstybės atkūrimo šimtmečio metais susibūrusios naujos politinės jėgos steigimo suvažiavimą iš visos Lietuvos atvyko 678 delegatai, atstovaujantys 4497 šios partijos steigėjus. Tarp kurių – ir mūsų, Širvintų, rajone gerai žinomi politikai – merė Živilė Pinskuvienė, Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, seniūnas Bankauskas, Tarybos nariai Alfonsas Romas Maršalka, Zenonas Miselis, Remigijus Bonikatas ir kt. Skaityti daugiau »

Atūžia tarsi viesulas…

Kovo 24 d. vyks naujos Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) steigiamasis suvažiavimas. Ką atneš Lietuvai nauji politiniai vėjai? Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: V. Šimonėlis – didžiausias rajono kenkėjas, šmeižikas ir melagis!?

Ž. Pinskuvienės pranešimas

Vytas Šimonėlis

Vytas Šimonėlis. Nuotr. iš Š. k. archyvo

Ne tik vietinėje purvasklaidoje, bet ir šalies portaluose buvo išplatinta „Krašto naujienų“ portalo publikacija su Tarybos nario „valstiečio“ Vyto Šimonėlio komentaru apie socialinių būstų kainas. Būtų galima nutylėti, tačiau sulaukusi ne vieno skambučio ir rajono gyventojo klausimo, tylėti negaliu. Noriu, kad žmonės suprastų: tendencingai, viešai skleidžiami iškreipti faktai, šmeižtas ir melas daro žalą ne man, kaip merei, ir ne tik Savivaldybės institucijai, bet visam Širvintų rajonui ir jo žmonėms.

Aš pati ne vienerius metus buvau rajono opozicijoje, todėl tikrai nemanau, kad kritikos neturi būti. Turi! Konstruktyvi kritika, pagrįstos pastabos, argumentuoti pasiūlymai ir yra tiesioginė opozicijos narių funkcija. Skaityti daugiau »

Karšta tema: Chruščiovas visiems mojavo batu, Jozonis mojuoja teismu

Chruščiovas visiems mojavo batu, Jozonis mojuoja teismu

Chruščiovas visiems mojavo batu, Jozonis mojuoja teismu (ŠK fotomontažas)

Chruščiovas buvo neišsilavinęs ir menkos moralės savimyla, tačiau dėl to likimas iš jo neatėmė politiko šlovės. Tegul ir prieštaringos. Intrigomis ir alkūnėmis prasibrovęs į pačią valdžios piramidės viršūnę, buvęs Stalino vakarėlių klounas visam pasauliui labiau tapo žinomas ne tiek vidinėmis sistemos bei ūkio pertvarkomis, kiek skandalais, o bene vienas garsiausių kilo 1960-ųjų spalį Jungtinių Tautų generalinėje asamblėjoje. Įtūžęs dėl posėdžio procedūros, Sovietų Sąjungos lyderis ėmė mojuoti rankoje sugniaužtu batu ir juo trankyti per stalą. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kaip turi būti pasielgta su posėdžių nelankančiais tarybos nariais?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 16 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.