Savivalda, politika

Susitikime su Ministru Pirmininku aptarti svarbūs klausimai

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė susitikime su ministru pirmininku.

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė susitikime su ministru pirmininku.

Vasario 9 dieną Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kartu su kitais šalies savivaldybių merais susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie Vyriausybės ketinimus stiprinti savivaldybių savarankiškumą, mažinti centralizaciją ir suteikti joms daugiau įrankių kokybiškai teikti viešąsias paslaugas gyventojams. Skaityti daugiau »

Ar merė Živilė Pinskuvienė atsilaikys?

„Turėdami stiprią koaliciją su Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais ir Liberalų sąjūdžiu, atlaikysime bet kokius opozicijos trukdžius. Ir toliau dirbsime dėl rajono žmonių,“ - sako Ž. Pinskuvienė

„Turėdami stiprią koaliciją su Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais ir Liberalų sąjūdžiu, atlaikysime bet kokius opozicijos trukdžius. Ir toliau dirbsime dėl rajono žmonių,“ - sako Ž. Pinskuvienė

„Valstiečiams“ pastarasis metas iš tiesų sudėtingas. Kai didžiulį šalies gyventojų pasitikėjimą įgijusios partijos viršūnės klimpsta meilės-automobilių-kailinių skandaluose, likusieji rajone daro viską, kad tik taptų matomi ir girdimi. Būtent taip, atrodo, elgiasi ir mūsų rajono „valstietis“ Vytas Šimonėlis kartu su kitais vadinamosios opozicijos veikėjais. Gal ir galima suprasti žmogų: kai savo realiais darbais pasigirti negali, o „šlovingoje“ vadovavimo rajonui istorijoje prie didžiausių „nuopelnų“ iki šiol minimas miesto mokyklų suardymas, tikriausiai suima pyktis… O gal ir pavydas, kad kažkas ateina ir per metus kitus įveikia didžiausius iššūkius, nuveikia tiek darbų, kiek sau neleido net susapnuoti visi iki šiol dirbę rajono vadovai.  Skaityti daugiau »

Širvintų savivaldybė įvardyta kaip pavyzdinė

Beveik visos Savivaldybės aktyviai įsitraukia į korupcijos prevencijos veiklą, tačiau kai kurios iš jų dar netiki korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo proceso nauda, todėl tam skiria per mažai dėmesio, – teigia Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai. Skaityti daugiau »

Negi „Saulutė“ ir „Buratinas“ taps „Buratinu“?

Širvintų rajono savivaldybės taryba sausio 26-osios posėdyje nusprendė sutikti, kad Širvintų lopšelis-darželis „Saulutė“ iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. būtų reorganizuotas prijungiant jį prie Širvintų lopšelio-darželio „Buratinas“. Skaityti daugiau »

Naujajam seniūnui ir gyventojams palinkėta glaudžiai bendradarbiauti

Susitikimas su Bartkuškio gyventojais daugiafunkciame centre

Susitikimas su Bartkuškio gyventojais daugiafunkciame centre

Sausio 18 d. Jauniūnų seniūnijos Bartkuškio ir Šiaulių kaimų gyventojams prisistatė naujasis seniūnas Ramūnas Jasevičius. Susitikimuose dalyvavo rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, merės patarėja Laura Jakutytė, padėjėja Janina Greiciūnaitė, Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas. Skaityti daugiau »

Ž. Pinskuvienė: „Ar tikrai naujoji valdžia nori sumažinti Seimo narių skaičių?“

Živilė Pinskuvienė ir Valentinas Bukauskas

Živilė Pinskuvienė ir Valentinas Bukauskas

Seimas pradeda svarstyti Konstitucijos pataisas, kuriomis Valstiečių ir žaliųjų sąjunga siekia sumažinti Seimo narių skaičių. Iniciatyva sveikintina, tačiau, užuot gaišinę Seimo laiką vėl svarstant, diskutuojant ir ginčijantis dėl visiškai naujo įstatymo pataisų projekto, viešojo sektoriaus reformą ir valdininkų armiją žadantys mažinti „valstiečiai“ galėtų tiesiog iš stalčiaus ištraukti Darbo partijos Seimo nario Valentino Bukausko įregistruotas ir pateikimą Seime pernai rugsėjį jau perėjusias Konstitucijos pataisas, kuriomis siūloma sumažinti Seimo narių skaičių nuo dabar esančio 141 iki 111. Skaityti daugiau »

Šventinis palinkėjimas V. Šimonėliui: nusiraminkite

Dar vienas aiškus atsakymas iš valstybinės institucijos, kuris turėtų pagaliau nuraminti V. Šimonėlį ir visą opoziciją.

Savivaldybė gavo CPVA raštą dėl Vyto Šimonėlio skundo
Kiekvienai progai pasitaikius, ko gero, niekaip negalėdamas pamiršti savo senų gerų valdymo laikų, „valstietis“ Vytas Šimonėlis viešais pareiškimais vis bando menkinti dabartinės Savivaldybės valdžios darbą. Skundai,
pasisakymai apie neva neskaidrius viešuosius pirkimus verčia pamąstyti, ar tik išvados nėra daromos iš savos patirties?

„Širvintų kraštui“ pasiteiravus apie praėjusiame Tarybos posėdyje „valstiečio“ Vyto Šimonėlio mestus kaltinimus dėl viešųjų pirkimų, iš Savivaldybės gavome trumpą, dokumento kopija iliustruotą, atsakymą: „Savivaldybės administracija atsakingai laikosi įstatymų. Viešųjų pirkimų srityje dirba labai atsakingi tarnautojai, todėl esu rami, kad šie procesai vyksta sklandžiai ir tvarkingai,“ – teigia Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Skaityti daugiau »

Naujoji Darbo partijos pirmininkė Ž. Pinskuvienė: „Mes eisime tik aukštyn“

Rinkimuose Živilei Pinskuvienei teko konkuruoti su kaimyninio Ukmergės rajono meru Rolandu Janicku.

Rinkimuose Živilei Pinskuvienei teko konkuruoti su kaimyninio Ukmergės rajono meru Rolandu Janicku.

Gruodžio 11 d. Kėdainių arenoje vykusio Darbo partijos suvažiavimo metu naująja pirmininke išrinkta Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė.

Dar prieš balsavimą Ž. Pinskuvienė sakė, kad jos niekas niekada nevedė už rankos, viską ji pasiekė savo darbu bei pabrėžė, jog partijos laukia permainos, kurios ne visiems gali patikti.

Ž. Pinskuvienei palaikymą išreiškė ir suvažiavimo metu savo kandidatūras atsiėmę Valentinas Bukauskas ir Vydas Gedvilas. Skaityti daugiau »

Buvusieji milijoną išmetė, dabartiniai – po dalelę surinko

Geroji žinia – Širvintų rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos ir Kultūros centro pastato rekonstrukcijai Kultūros ministerija papildomai skyrė 84 tūkst. eurų. Tai suma, kurios trūko, kad ilgus metus užsitęsę remonto darbai pagaliau būtų užbaigti.  Skaityti daugiau »

Ar valstybė pamatys mažuosius?

Rajono vadovių susitikimas su Zibalų mokyklos bendruomene

Rajono vadovių susitikimas su Zibalų mokyklos bendruomene

„Mes norime dirbti, nenorime gyventi iš pašalpų,“ – tokius žodžius ašarą braukdama kalbėjo moteris susitikimo su rajono vadovėmis metu Zibalų pagrindinėje mokykloje. Jei mokykla bus uždaryta, vaikus teks vežti į Širvintas, darželinukus teks ir paimti, parvežti namo. Deja, ne vienam gyventojui suderinti vaikų nuvežimą ir pasiėmimą su darbu bus itin sudėtinga. Dabar, kai viskas šalia, vietoje – patogu. Kaimo žmonės pasitiki mokytojais, džiaugiasi ne tik ugdymu, bet ir kitomis paslaugomis, kurias teikia mokykla. Susirinkę zibališkiai dėkojo už mokykloje organizuojamą ikimokyklinį ugdymą, galimybę saugiai, arti namų, turėti vaikų darželį.  Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar vasario 16-ąją ant jūsų namo plevėsavo valstybės vėliava?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.