Sportas

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komanda – šalies pirmenybių vicečempionė.

Vilniuje buvo žaidžiamos antrosios 2018–2019 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato „A“ diviziono superfinalo rungtynės iki 2 pergalių tarp Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ ir Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ komandų.

Skaityti daugiau »

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Lina Abromaitytė

Liepos 20 dieną, pažymint Širvintų miesto 544 metų sukaktį, vyks „Širvintų maratonas“, kurį rengia VšĮ „Maratomanija“, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA), Širvintų rajono savivaldybė, Širvintų sporto centras, Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras.

Skaityti daugiau »

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Vyksta smiginio varžybos, skirtos Prevencijos dienai paminėti.

Birželio 13 dieną Širvintų rajono policijos komisariate vyko smiginio varžybos, skirtos Prevencijos dienai paminėti. Dėl reitingų taškų ir Policijos komisariato taurės varžėsi 25 dalyviai.

Skaityti daugiau »

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Vakar dienos popietę dalyvauti liepos 20 d. įvyksiančiame Širvintų maratone jau buvo užsiregistravę 155 asmenys, tarp jų 22 širvintiškiai.

Skaityti daugiau »

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Širvintų žiūrovai nekultūringai pasisakė Ibrahim Kabba iš Siera Leonės atžvilgiu.

Sekmadienio futbolo lygos Ergo A diviziono pirmenybių šeštojo turo rungtynes „Širvintos-VGTU-Vilkai“ žaidė išvykoje su „Viltis B“ komanda ir ją nugalėjo 4:3. Šias rungtynes dėl prieš tai parodytų raudonų kortelių turėjo praleisti Oskaras Kružikas ir Vilius Paulauskas. FK „Lentvariui“ savoje aikštėje sužaidus lygiosiomis su FK „Mostiškės-Tonitra“, 14 taškų surinkę „Vilkai“ užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Skaityti daugiau »

Laimėjo aukso medalius

Širvintų SC komanda (Alfredo Pliadžio nuotr.).

Vilniuje finišavo 2018-2019 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato „B“ diviziono varžybos.

Skaityti daugiau »

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Piotr Silkin

Šįmet švęsime Širvintų miesto paminėjimo 544 metines. Ta proga mieste vyks didžiausia metų šventė, į kurią susirenka visi esami ir buvę širvintiškiai, dideli ir maži, jauni ir solidūs, o taip pat didelis būrys svečių iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau »

Dešimtą kartą tapo Lietuvos veteranų čempionu…

Vladas Lukša ir buvęs jo dėstytojas Modestas Paulauskas.

Gegužės 25-26 dienomis Šakiuose vyko Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionato V60 finalinio ketverto varžybos. Jose dalyvavo Vilniaus „Perlo“, Vilniaus „Senjorų“, Kauno „Žalgirio-Jutos“ ir Klaipėdos „Klaipėdos“ krepšininkai. Vilniaus „Senjorų“ komandoje žaidė mūsų kraštietis Vladas Lukša, jau 10-tą kartą tapęs Lietuvos veteranų čempionu.

Skaityti daugiau »

Kovos dėl bronzos medalių

Tęsiasi Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių B diviziono varžybos. Praėjusią savaitę jose Širvintų Sporto centro komanda, žaidusi Vilniuje, 5:0 sutriuškino Kauno „Tauro-Veršvų“ komandą.

Skaityti daugiau »

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos