Sportas

Tarybos narys namų pusėn pažvelgė nuo Kazbeko

Darius Paliukėnas

Darius Paliukėnas

Kalnų turistai būtinai pažymės, kad kopimas į Gruzijoje esantį Kazbeką (5047 m) yra vienas populiaresnių turistinių maršrutų, į kuriuos leidžiasi lietuviai. Tiesa, ne visiems šis kalnas paklūsta: 2011-aisiais į jį kopęs Seimo narys Arvydas Anušauskas turėjo atsiskirti nuo grupės, kai iki viršūnės buvo likę apie 280 metrų. Tada jis „Kauno dienai“ sakė, kad „alpinistams Kazbekas nėra techniškai sudėtingas, bet jame slypi daug pavojų. Šie kalnai statūs, kopti 45 laipsnių kampu nebuvo lengva.“

Kartais į Kazbeką kopiama grupėmis per rengiamas masines alpiniadas. Vienos jų metu į kalną įkopė tuometis Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis. Skaityti daugiau »

„Odiniame kamuolyje“ – 49 jaunieji futbolininkai

Apdovanojami turnyro prizininkai.

Apdovanojami turnyro prizininkai.

Rugsėjo 6-7 dienomis Širvintų sporto mokykla pakvietė visus jaunuosius futbolo mėgėjus į tradicinį „Odinio kamuolio“ turnyrą.

Treneriai Vytautas Skirmantas ir Arūnas Dalala džiaugėsi, kad šiemet turnyre dalyvavo net 49 žaidėjai.

Turnyras vyko 2 pogrupiuose pagal amžiaus grupes: iki 14 m vaikų grupėje varžėsi 4 komandos, vyresnių nei 14 metų grupėje – 3 komandos.

Jaunesniųjų pogrupyje rungėsi „Čelsio“, „Realo“, „Barsos“ ir „Bajerio“ komandos. Skaityti daugiau »

Siekis būti geriausiu…

Tomas Lučiūnas

Tomas Lučiūnas

Ugniagesio darbą dažnai pasirenka iššūkius mėgstantys žmonės, tačiau kai kurie, dirbdami mėgstamą darbą, nenustoja ieškoti kažko naujo, galbūt sunkesnio ar sunkiai pasiekiamo, tuo pačiu teikiančio dvasinį pasitenkinimą. Vienas iš tokių – trečius metus ugniagesiu gelbėtoju Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje besidarbuojantis vidaus tarnybos grandinis Tomas Lučiūnas.

Tomui gaisro dūmais prakvipę drabužiai nuo jaunų dienų nebuvo naujiena – prieš kurį laiką jo tėtis dirbo ugniagesiu gelbėtoju Širvintų priešgaisrinėje tarnyboje, o dėdė Eimontas ir šiandien dirba Specialioje priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Skaityti daugiau »

Per Širvintas pralėkęs lenktynių lyderis iš Latvijos Suomijoje liko antras

Širvintų sporto bendruomenė pasveikino varžybų dalyvius, atvykusius į mūsų rajono centrą.

Širvintų sporto bendruomenė pasveikino varžybų dalyvius, atvykusius į mūsų rajono centrą.

Savaitgalį Suomijoje finišavo septintąjį kartą surengtos tarptautinės dviratininkų lenktynės „Baltic Chain Tour 2017“, kurias šiais metais pradėjo 68 sportininkai, atstovaujantys 14 komandų iš aštuonių šalių. Dar lenktyniavo po dvi Estijos, Latvijos, Norvegijos ir Suomijos, po vieną Alžyro, Izraelio ir Švedijos komandą.  Skaityti daugiau »

Praūžė dviratininkai ir sukėlė chaosą

Viena iš kolonų artėja prie tarpinio finišo.

Viena iš kolonų artėja prie tarpinio finišo.

Ketvirtadienį per Širvintų rajoną praūžė dviratininkų kolona. Tai jau tradicija tapusios ir septintą kartą surengtos dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“, kuriose šįkart Lietuvai atstovavo trys Lietuvos komandos. Iš viso keturių etapų lenktynėse startavo 14 komandų iš aštuonių šalių. Dar lenktyniavo po dvi Estijos, Latvijos, Norvegijos ir Suomijos, po vieną Alžyro, Izraelio ir Švedijos komandą.  Skaityti daugiau »

Europos čempionatas be širvintiškių neapsiėjo

Ugnė Chmeliauskaitė (pirmoje eilėje iš kairės) su jaunaisiais žolės riedulio lyderiais iš Europos šalių (LŽRF nuotr.)

Ugnė Chmeliauskaitė (pirmoje eilėje iš kairės) su jaunaisiais žolės riedulio lyderiais iš Europos šalių (LŽRF nuotr.)

Amsterdame baigėsi 2017 metų Europos elito grupės moterų ir vyrų žolės riedulio čempionatas, kuriame dalyvauti Lietuvai yra vis dar tolima svajonė. Tačiau Olandijos sostinėje lietuvių buvo. Skaityti daugiau »

Garbė – žaisti už savo gimtąjį miestą

Arūnas Dalala

Arūnas Dalala

Rugpjūčio 21 dieną Širvintų FK „Širvintos“ išvykoje su Vilniaus „Olimpija“ pradėjo antrąjį Sekmadienio futbolo lygos (SFL) pirmenybių ratą būdama trečioje Ergo A diviziono turnyrinės lentelės vietoje. Iš viso trys komandos buvo surinkusios po 22 taškus. tačiau širvintiškiams aukštesnę vietą lėmė geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis (+14), kuris, beje, buvo geriausias visame divizione. Nuo pirmos ir antros vietos FK „Širvintos“ atsilieka vos trimis taškais (viena pergale).

Trumpa šių metų statistika: Klubas Ergo A diviziono pirmenybėse ir Sekmadienio futbolo lygos taurės varžybose žaidė 14 rungtynių, iš kurių dešimt laimėjo, vienerias sužaidė lygiosiomis ir tris pralaimėjo. Didžiausiu skirtumu (net 6:0) laimėta išvykoje prieš SK „Nemenčinė“. Skaityti daugiau »

Kartais nutinka, kad, ieškodamas Bagaslaviškio, balandis iš Jonavos nuskrenda net į … Minską

Prie Gedimino balandinės svečias iš Kinijos Jin-Tao Liu, kuris 30 metų sportinius balandžius laikė Kinijoje, dabar - ir Lietuvoje. Tai garsus pianistas, turi docento laipsnį, dėsto Vilniaus edukalogijos universitete.

Prie Gedimino balandinės svečias iš Kinijos Jin-Tao Liu, kuris 30 metų sportinius balandžius laikė Kinijoje, dabar - ir Lietuvoje. Tai garsus pianistas, turi docento laipsnį, dėsto Vilniaus edukalogijos universitete.

Vasarį mūsų laikraštyje, straipsnyje „Sportiniai balandžiai suviliojo savo protu ir ištikimybe“, buvo rašoma apie balandininkų Gedimino Žilinsko ir Antano Stimburio pomėgį – sportinius balandžius. Tame straipsnyje Gediminas papasakojo apie balandžių treniruotes 2016-aisiais. Tada jis sakė: „Kartu su Antanu Stimburiu norime sukurti sportinių balandžių klubą. Jau turime bendraminčių ir iš kitų rajonų. Esmė ta, jog mums reikia penkių žmonių, kad galima būtų įstoti į Lietuvos balandininkų federaciją, – tada galėsime oficialiai kaip klubas, su savo numeriu, dalyvauti įvairiose varžybose“.  Skaityti daugiau »

Širvintiškis Gediminas Žitlinskas pakerėjo ir Prahą

Širvintiškis deda kamuolį per devynis krepšininkus.

Širvintiškis deda kamuolį per devynis krepšininkus.

Neseniai rašėme, kad Lietuvos krepšinio lygos rengiamo Karaliaus Mindaugo taurės turnyro dėjimų į krepšį konkursą laimėjęs širvintiškis Gediminas Žitlinskas sublizgėjo „Moscow Open 2017 Slam Dunk Contest“ varžybose, kuriose iškovojo pirmą vietą ir 1000 JAV dolerių čekį. Skaityti daugiau »

Paminėta Tarptautinė jaunimo diena

Tarptautinės jaunimo dienos renginių organizatoriai

Tarptautinės jaunimo dienos renginių organizatoriai

Šių metų pavasarį naujai susibūrusi Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba kibo į darbą: organizavo jaunimui protmūšį, Kultūros centro savanorių krikštynas, surengė krepšinio turnyrą, ištisą vasarą daugelyje seniūnijų kariavo „Vandens mūšius“. Rugpjūčio 13 dieną jaunimo reikalų taryba kartu su jaunimo reikalų koordinatore Gintare Preikšaitiene pakvietė jaunimą į Širvintų paplūdimyje vykstančią šventę. Tą dieną čia susirinko didelis būrys jaunatviška energija bei entuziazmu trykštančių jaunų žmonių. Buvo kūrybingai paminėta Tarptautinė jaunimo diena. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jūs gyvenate:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 15 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.