Sportas

Ieva Eigelytė – tarptautinių varžybų vicečempionė, Lina Surgelaitė – prizininkė

Ieva (kairėje) ir Lina (dešinėje) ant nugalėtojų pakylos

Ieva (kairėje) ir Lina (dešinėje) ant nugalėtojų pakylos

Marijampolėje vyko „Sūduvos“ taurės tarptautinės lengvosios atletikos varžybos. Ieties metimo rungtyje varžėsi dvi Širvintų sporto centro sportininkės – Ieva Eigelytė ir Lina Surgelaitė.  Skaityti daugiau »

Sugrįžimas į stipriausią divizioną vainikuotas medaliais

Baigėsi Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono varžybos, kuriose po šešerių metų pertraukos dalyvavo Širvintų SC – „Intos“ komanda.

Čempionato pradžioje buvo keliamas uždavinys išlikti aukščiausioje lygoje. Puikiai visą sezoną rungtyniavusios Rasos Buzienės ir Aušros Janutaitės auklėtinės pasiekė pusfinalį, kuriame pralaimėta Lietuvos čempionių Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandai. Mažajame finale, kur rungtyniauta iki dviejų pergalių, širvintiškės susitiko su Šiaulių sporto gimnazijos – „Klevo“ komanda. Skaityti daugiau »

Gelvonų gimnazistai – tarp „We run Vilnius“ bėgimo dalyvių

Liveta Ivanovaitė distancijoje.

Liveta Ivanovaitė distancijoje.

Trečius metus nacionalinės „Erasmus+“ programos agentūros Švietimo mainų ir paramos fondas, švęsdamas atkurtos Lietuvos 100-etį ir kartu minėdamas tarptautinių švietimo mainų Lietuvoje 20-metį, suburia bėgikų komandą dalyvauti „We run Vilnius“ bėgime. Antrus metus šiame bėgime dalyvavo ir Gelvonų gimnazijos „Run for Fun“ bėgikų komanda.

Gegužės 27 dieną gimnazijos mokiniai Liveta Jatkauskaitė, Emilija Mikučionytė, Emilija Švedaitė, Liveta Ivanovaitė, Darija Maleckaitė, Karolina Prus, Deividas Verkauskas, Skaityti daugiau »

Mantas Lukoševičius – Lietuvos vaikų pirmenybių vicečempionas

Mantas ir Paulius

Mantas ir Paulius

Birželio 1 d. Utenoje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos finalinės pirmenybės. Varžybose rungtyniavo 2005 m. gimę ir jaunesni sportininkai.  Skaityti daugiau »

Rajono neįgaliųjų sporto žaidynės

Neįgaliųjų žaidynių akimirka

Neįgaliųjų žaidynių akimirka

Gegužės 25 d. Širvintų sporto centras surengė Širvintų rajono neįgaliųjų sporto žaidynes, kurių tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, siekti sportinio rezultato pagal kiekvieno dalyvio galimybes. Žinoma, tai ir puiki proga pasimatyti, pabendrauti. Džiugu, kad į renginį susirinko ir įvairiose rungtyse varžėsi per 50 dalyvių.  Skaityti daugiau »

Ar į Širvintų stadiono iškilmingą atidarymą atvyks Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis?

Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė

„Širvintų kraštas“ yra rašęs apie tai, kad net tarpukariu miestelyje buvo siekiama turėti stadioną. Štai anuomet dabartinėje Kalnalaukio gatvėje tokią aikštę įrengė vietos jaunalietuviai, ten ne tik sportavę, bet ir rengę įvairius vietos gyventojų susibūrimus. Laikai keitėsi, bet apie gerą stadioną Širvintose galima buvo tik pasvajoti. Stadiono pirmiausia reikėjo ne kažkam, o mums patiems – mūsų pačių futbolininkams, mūsų pačių sirgaliams, mūsų vaikams. Ne vieną kadenciją mero kėdėje prasėdėję vyrai, gal vaikystėje ir patys futbolą žaidę, apie stadioną, matyt, taip pat svajojo. Tačiau naujas stadionas Širvintose atsirado tik po tiesioginių rinkimų mere tapus Živilei Pinskuvienei. Šiek tiek keista, nes dauguma mergaičių vaikystėje paprastai futbolo nežaidžia ir tokie stadionai joms nerūpi…

Atšilus orams, ne vienas širvintiškių teiraujasi, kada bus galima apsilankyti naujajame stadione, kas ten galės žaisti ir pan. Į klausimus apie naujo stadiono atidarymą, apie jo eksploataciją sutiko atsakyti Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Skaityti daugiau »

Širvintiškė Lina Surgelaitė – Lietuvos jaunimo pirmenybių nugalėtoja

Lina Surgelaitė (viduryje) - šalies jaunimo ieties metimo rungties čempionė.

Lina Surgelaitė (viduryje) - šalies jaunimo ieties metimo rungties čempionė.

Alytuje dvi dienas vyko Lietuvos metimų čempionatas, jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės, kuriose rungtyniavo ir ieties metikai, mėtikės.  Skaityti daugiau »

Debiutantės – penktos Lietuvoje

Savaitgalį Šalčininkuose virė kovos prie žaliųjų stalų. Vyko Lietuvos stalo teniso jaunučių, gimusių 2006 metais, komandinės – asmeninės stalo teniso finalinės pirmenybės. Į šias varžybas vyko ir Širvintų sporto centro mergaičių komanda, sėkmingai pasirodžiusi rajonų grupės finalinėse pirmenybėse. Skaityti daugiau »

Širvintiškiai – Regionų lygos čempionai

Širvintų SC komanda

Širvintų SC komanda

Kaune surengtame Lietuvos regionų A lygos stipriausių aštuonių komandų finalinėse varžybose puikiai pasirodė Širvintų SC komanda. Tarp dvylikos komandų reguleriajame sezone laimėję zonos varžybas, finale širvintiškiai pratęsė pergalių seriją. Jie pirmoje dvikovoje 3:0 įveikė Jurbarko komandą, pusfinalyje 3:2 – Kauno „Dexterą“, o finale 3:0 nepasigailėjo Kauno ASU komandos.

Širvintiškiai buvo apdovanoti aukso medaliais, diplomais, taure bei piniginiu prizu. Komandai šiose varžybose atstovavo Ignas Mažeika, Edgaras Dvilevičius, Rytis Mažeika bei žaidžiantis treneris Gediminas Ušackas. Reikia pažymėti, kad širvintiškiai aplenkė net devyniasdešim šalies komandų! Skaityti daugiau »

Širvintiškės pasipuošė bronzos medaliais!

Širvintų SC komanda - Lietuvos moterų stalo teniso I lygos bronzininkė.

Širvintų SC komanda - Lietuvos moterų stalo teniso I lygos bronzininkė.

Prieš pat Šv. Velykas Kaune vyko Lietuvos moterų stalo teniso I lygos pirmenybių finalas, kur medalių likimą aiškinosi šešios stipriausios komandos.

Pirmenybėse startavo dvidešimt dvi komandos, tarp jų ir Širvintų sporto centro komanda, A gupėje užėmusi trečią vietą ir patekusi į finalą. Širvintiškės finale kovojo su B grupės prizininkėmis.

Širvintų sporto centro komanda pirmąjį susitikimą puikiai sužaidė su B grupės lydere Šilalės sporto mokyklos komanda. Mūsiškės šventė labai svarbią pergalę rezultatu 4:2. Antrą pergalę širvintiškės iškovojo 4:3 įveikusios Kauno „Easy Fly“ komandą. O štai trečiasis susitikimas su Kauno „Gaja“ nieko nelėmė, tačiau Širvintų SC kovojo iki pabaigos ir nusileido minimaliu skirtumu 3:4.

Suskaičiavus visų turų rezultatus tapo aišku, kad Širvintų SC, kaip ir Šilalės SM komanda, surinko 23 taškus, bet dėl pergalės tarpusavio susitikime ant apdovanojimų pakylos užkopė širvintiškės. Antra – Utenos „Virmeda“, pirmas – Vilniaus „N. Ž. klubas“.

Širvintų komandoje finaliniame etape žaidė Julita Meškutavičiūtė, Gintarė Blažytė, Aistė Kvietkauskaitė ir mokytoja Virginija Lisevičienė. Komanda buvo apdovanota bronzos medaliais ir piniginiais prizais.

Virginija Lisevičienė
Mokytoja – metodininkė

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei Prezidento rinkimai būtų rytoj, už ką balsuotumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 8 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.