Sportas

Sportiniai balandžiai suviliojo savo protu ir ištikimybe

Sportinis balandis Gedimino Žilinsko rankose jaučiasi saugus.

Sportinis balandis Gedimino Žilinsko rankose jaučiasi saugus.

Bagaslaviškyje gyvenantis Gediminas Žilinskas rajone žinomas savo bityno geros kokybės produktais: medumi, pikiu, vašku ir bičių duonele. Tačiau mažai kas žino, jog bitininkas turi dar vieną pomėgį, galima sakyti, aistrą, – beveik visą savo laisvalaikį skiria… balandžiams. Gražiai savo rankomis sumeistrautoje balandinėje nenustygsta savo vietose keliasdešimt žvitrių paukščių. Balandžiai, skirtingai nei bitės, jokios naudos neduoda, tačiau apie juos Gediminas gali kalbėti valandų valandas…

- Kuo anksčiau pradėjote domėtis – bitėmis ar balandžiais?

- Balandžiai yra ta „liga“, kuria užsikrečiau dar vaikystėje. Gyvendamas Vilniuje, Žvėryne, dar besimokydamas antroje klasėje, įsigijau balandžių ir juos laikiau daugiaaukščio namo balkone. Skaityti daugiau »

Sartuose širvintiškiams – visų spalvų medaliai

Pernykštė žiema sumaišė kortas tradicinių Sartų žirgų ristūnų varžybų rengėjams, tad šiųmetės varžybos buvo surengtos po metų pertraukos. Skelbiama, kad šeštadienį į Sartų hipodromą susirinko ne tik gausus lenktynininkų, bet ir žiūrovų skaičius. Apie 30 tūkstančių žiūrovų – tiek galėjo stebėti žirgininkų ir jų vadeliojamų ristūnų startus. Skaityti daugiau »

Širvintiškiams du medaliai – aukso ir bronzos

Evelina Žygytė ir Daimonas Ušackas po apdovanojimo.

Evelina Žygytė ir Daimonas Ušackas po apdovanojimo.

Savaitgalį Šalčininkuose vyko Lietuvos stalo teniso jaunimo čempionatas. Jame dalyvavo šešiolika stipriausių sportininkų, įveikusių atrankines varžybas.

Čempionate žaidė ir du Gedimino Ušacko treniruojami širvintiškiai – Evelina Žygytė ir Daimonas Ušackas. Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema. Po įtemptų kovų Evelina užėmė devintąją vietą, o Daimonas – vienuoliktąją.

Tačiau abu širvintiškiai puikiai žaidė dvejetų varžybose. Jos vyko vieno minuso sistema, t. y. pralaimi – iškrenti iš kovos dėl medalių.

Evelina Žygytė merginų dvejetų varžybose poroje su vilniete Kornelija Ščiglaite laimėjo visus susitikimus ir tapo Lietuvos jaunimo čempionėmis! Skaityti daugiau »

Komandos – su medaliais, žaidėjai – geriausi

Širvintų SM riedulininkai - jaunių uždarųjų patalpų čempionai.

Širvintų SM riedulininkai - jaunių uždarųjų patalpų čempionai.

Lietuvos žolės riedulio federacija informuoja, kad Vilniuje įvyko 2017 metų Lietuvos merginų ir vaikinų jaunių (iki 18 metų) uždarųjų patalpų čempionatas.

Vaikinų varžybų nugalėtojais tapo Širvintų SM riedulininkai, rezultatu 2:1 įveikę antrąją vietą užėmusius Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ riedulininkus, taip pat minimaliu skirtumu 1:0 įveikę trečiąją vietą iškovojusius Šiaulių SM „Klevo“ vaikinus ir lengvai 5:0 sutriuškinę Vilniaus rajono SM komandą. Skaityti daugiau »

Pirmauja atgimusi „Inta“

Širvintiškių ataka

Širvintiškių ataka

Praėjusį svaitgalį Vilniuje prasidėjo Lietuvos moterų „B“ diviziono uždarųjų patalpų riedulio čempionato varžybos. Dėl apdovanojimų ir teisės kitais metais rungtyniauti pajėgiausiajame „A“ divizione rungtyniauja 6 komandos – Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“, Šiaulių „Sporto gimnazija“, Šiaulių SM „Klevas-1“, Šiaulių SM „Klevas-2“, Širvintų „Inta“ ir Širvintų SM-2“.

Gerai čempionato varžybas pradėjo prieš kelis mėnesius atkurto Širvintų „Intos“ sporto klubo komanda. Žaidžiančiosios trenerės Rasos Buzienės vadovaujamos riedulininkės, veteranių ir jaunimo „lydinys“ rezultatu 6:3 nugalėjo Šiaulių SM „Klevą-1“ (Loreta Girdzijauskienė pelnė 3, Akvilė Rutkauskaitė – 2, Aušra Janutaitė – 1 įvartį). Skaityti daugiau »

Iškilmingai pagerbti Širvintų krašto sportininkai

Renginį pradėjo Širvintų meno mokyklos ansamblis su Vilniaus violončelės mokyklos mokiniais. Įspūdį didino tai, kad kartu su jais pasirodyme dalyvavo fechtuotojos...

Renginį pradėjo Širvintų meno mokyklos ansamblis su Vilniaus violončelės mokyklos mokiniais. Įspūdį didino tai, kad kartu su jais pasirodyme dalyvavo fechtuotojos...

Sausio 5-ąją Širvintų kultūros centre vyko šventė, kurios metu buvo pagerbti ir apdovanoti mūsų rajoną garsinantys sportininkai.  Skaityti daugiau »

Namuose – skaudus „Macabi“ antausis

Suklupusi savo salėje, Select II salės futbolo pirmenybių turnyrinėje lentelėje „Širvinta“ smuktelėjo į antrą vietą. Mūsiškiai namuose minimaliu skirtumu 4:5 turėjo pripažinti Vilniaus „Macabi“ futbolininkų pranašumą. Skaityti daugiau »

„Širvintų kraštas“ – tarp 3 sporto „Metų žiniasklaidos priemonių“

Gruodžio 9 d. įvyko 2016 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų šventinis vakaras.

Sveikinimo žodį tarė LR Susisiekimo ministerijos kancleris, Sporto vadybos asociacijos steigėjas Tomas Karpavičius, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis bei Lietuvos sporto federacijų sąjungos viceprezidentas ir 2016 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų Darbo grupės pirmininkas Romas Vitkauskas. Skaityti daugiau »

Gelvoniškiai sportavo Oberhausene

Kelionės akimirka

Kelionės akimirka

Gelvonų vidurinės mokyklos mokytojai ir mokiniai tęsia veiklą programos ERASMUS+ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekte „Fairplay4EU“ („Garbingas žaidimas EU“), kurio tikslas laikytis kilnaus elgesio taisyklių sportuojant ir rungtyniaujant, susipažinti su dopingo sąvoka ir jo pasekmėmis, išmokti naujų sportinių žaidimų.  Skaityti daugiau »

Tarp lietuvių geriausi širvintiškiai

Rungtynės dėl 3-iosios vietos

Rungtynės dėl 3-iosios vietos

Vilniuje dešimtą kartą vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ įsteigtos „Open“ taurės tarptautinis jubiliejinis vyrų riedulio uždarųjų patalpų turnyras.

Dėl apdovanojimų varžėsi Baltarusijos Minsko „Minsk“, riedulio veteranai „Old boys team“, Bresto „Stroitel“, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“, „Ardas-Rudamina“, Šiaulių SM „Klevas“, Širvintų SM ir „Baltic Champ“ komandos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose buvo žaidžiama ratų sistema.

„A“ pogrupyje Širvintų SM riedulininkai (treneris R. Chmeliauskas) rezultatu 3:0 nugalėjo „Žuvėdrą-Taurą“, ir 6:3 – „Old boys team“, bet 1:14 pralaimėjo „Stroitel“ komandai. Širvintiškiai surinko 6 taškus ir užėmė antrąją vietą. Pirmi buvo 9 taškus surinkę brestiečiai. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar vasario 16-ąją ant jūsų namo plevėsavo valstybės vėliava?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 8 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.