Sportas

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Po vasaros pertraukos atsinaujino Sekmadienio futbolo lygos organizuojamos Ergo A diviziono futbolo pirmenybės, kurios tuo pačiu yra Lietuvos futbolo federacijos rengiamo šalies futbolo čempionato IV lygos varžybos.

Skaityti daugiau »

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Lietuvos moterų rinktinė iškovojo Europos pirmenybių III diviziono sidabrą.
LŽRF nuotr.

Kaip informuoja Lietuvos žolės riedulio federacija, Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė sėkmingai pasirodė Slovėnijoje vykusiame Europos III diviziono žolės riedulio čempionate.

Skaityti daugiau »

Širvintų maratonas – 1

Maratone dalyvavo vienintelė moteris širvintiškė Olesia Fedotova, ji su dukromis Dija, Karina, Palina ir Ana dar dalyvavo 1,3 km Šeimų bėgime. Centre – ištvermingiausias širvintiškis Darius Jasevičius, dešinėje merė Živilė Pinskuvienė ir Sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė.

Šiais metais nuo tada, kai pirmą kartą buvo paminėtas Širvintų vardas, sukako 544 metai. Ta proga mieste vyko šventė, į kurioje dalyvavo ne tik miesto ir rajono gyventojai, bet ir didelis būrys svečių iš visos Lietuvos, užsienio šalių. Šventę iš ankstesnių išskyrė pirmąsyk mūsų mieste surengtas bėgimo karalius – Maratonas, prasidėjęs 8 valandą ryte. Bėgimas vyko miesto gatvėmis bei skverais.

Skaityti daugiau »

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

Arūnas Dubinskas

Savaitgalį vyko Širvintų miesto šventė, minėjome miesto 544 metų sukaktį. Tą pačią dieną, jau 8 valandą ryto, startavo Širvintų maratonas, kuriame žadėjo dalyvauti garsūs Lietuvos ilgų nuotolių bėgikai. „Širvintų krašto“ skaitytojai jau spėjo susipažinti su Lina Abromaityte, Mindaugu Garmu, Piotru Silkinu, Ruslanu Seitkalijevu. Šiandien kalbamės su maratonininku Arūnu Dubinsku.

Skaityti daugiau »

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

Ruslanas Seitkalijevas

Iki Širvintų miesto šventės ir tuo pačiu iki Širvintų maratono beliko trys dienos. Liepos 20 dieną vyksiančiame maratone žada dalyvauti žymūs Lietuvos ilgų nuotolių bėgikai. „Širvintų krašto“ skaitytojai jau spėjo susipažinti su Lina Abromaityte, Mindaugu Garmu, Piotru Silkinu. Šiandien pristatome 32 metų ultra maratonininką Ruslaną Seitkalijevą.

Skaityti daugiau »

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Piotras Silkinas

Toliau tęsiame pažintį su „Širvintų maratono“, skirto Širvintų miesto 544 metų sukakčiai, dalyviais. Liepos 20 dieną vyksiančiame maratone žada dalyvauti tokie žymūs Lietuvos ilgų nuotolių bėgikai kaip Piotras Silkinas, Mindaugas Garmus, Lina Abromaitytė, Arūnas Dubinskas, ir kt. Šiandien susipažinsime su unikalaus Lietuvos ultra ilgų nuotolių bėgiko Piotro Silkino pasiekimais. Skaitytojų dėmesiui daug sakantys keli sakiniai iš Vikipedijos: „Pasaulio 1000 mylių bėgimo rekordininkas. Daugkartinis vienos paros bėgimų Lietuvoje iniciatorius ir nugalėtojas. 13 kartų dalyvavo vienos paros bėgime (Odesoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lietuvoje, Daugpilyje), 2 kartus – šešių parų (bėgo dieną naktį) bėgime Odesoje. 1998 metais Nanange (Australija) pagerino planetos 1000 mylių bėgimo rekordą, kuris galioja iki šiandien.“

Skaityti daugiau »

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Futbolo šventėje savo jėgas išmėgino daugybė vaikų iš Širvintų ir visos Lietuvos. Elvio Žaldario nuotr.

Stronger2gether# – kartu mes stipresni! Su tokia žinute Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną pasitiko Širvintos. Nuo pat ryto naujajame mūsų miesto stadione vyko didžiulė futbolo šventė, organizuota Nyderlandų karalystės ambasados, NATO pajėgų mūsų šalyje kartu su Lietuvos futbolo treneriais „futbolotreneris.lt“, mūsų šalies futbolo žvaigždėmis bei Olandijos futbolo legendomis.

Skaityti daugiau »

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Kitą savaitę, liepos 18-21 dienomis, Lietuvoje vyks Europos vaikinų U-21 žolės riedulio III diviziono čempionatas. Varžybos vyks Vilniuje, Čiobiškio gatvėje įsikūrusiame žolės riedulio stadione, kur lietuviai rungtyniaus su Velso (liepos 18-ąją, 18 val.) ir Ukrainos (liepos 20-ąją, 15 val.) rinktinėmis.

Skaityti daugiau »

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

Šį savaitgalį, liepos 13 dieną, 18 val., Širvintų stadione vėl bus žaidžiamos Sekmadienio futbolo lygos organizuojamų Ergo A diviziono pirmenybių rungtynės, kuriose „Širvintos-VGTU-Vilkai“ futbolo komanda išbandys jėgas su „Pagirių“ futbolininkais. Rungtynių, kurios prasidės 18 val., favoritai – šeimininkai, mat sužaidus 10 turų Ergo A diviziono pirmenybėse „Pagiriai“ tarp 12 komandų yra tik dešimti, o šeimininkai – septinti.

Skaityti daugiau »

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Tęsiame pažintį su „Širvintų maratono“, skirto Širvintų miesto 544 metų sukakčiai, dalyviais. Liepos 20 dieną vyksiančiame maratone žada dalyvauti tokie žymūs Lietuvos ilgų nuotolių bėgikai kaip Piotras Silkinas, Mindaugas Garmus, Lina Abromaitytė, Arūnas Dubinskas, ir kt. Šiandien skaitytojų dėmesiui „Širvintų krašto“ interviu su Mindaugu Garmu. Mindaugas yra ilgų nuotolių bėgikas, dalyvaujantis ne tik maratono bėgimuose. Jis yra įveikęs jau ne vieną „Iron Man“ (Geležinio Žmogaus) distanciją.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos