112

Už grotų nebuvo pasiųsti ir todėl, kad taikyti su laisvės atėmimu nesusijusias priemones rekomenduoja Europos Taryba

Vilniaus apygardos teismas atmetė dviejų nuteistųjų ir prokurorų skundus dėl 2018 metų sausio 29 dieną Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų nuosprendžio, kuriuo buvo nuteisti keturi rajono gyventojai, sostinėje apiplėšę Vilniaus gyventoją, o kaimyniniame Ukmergės rajone – prekes vežantį kurjerį ir pasikėsino įvykdyti dar vieną panašų nusikaltimą. Skaityti daugiau »

Baudą grąžino. Gal reikėtų suskaičiuoti ir delspinigius?

Kiek daugiau nei prieš metus, 2017-ųjų balandžio 19-tą, kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai 6 kilometre automobilis „Volkswagen Golf“ šonu kliudė lenkiamą automobilį „Volkswagen Passat“ ir jį apgadino. Tačiau kaltininkas nesustojo ir iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos pasitraukė. Kai policija išaiškino kliudžiusio automobilio vairuotoją, paaiškėjo, kad jį neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo Svajūnas J., o automobilio savininkas E. M. tuo metu sėdėjo keleivio vietoje. Automobilis buvo neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.  Skaityti daugiau »

Tyrimas parodė vartojus narkotines medžiagas, bet tai – ne įrodymas, kad esi apsvaigęs

Lietuvos Kelių policijos duomenimis, 2017 metų lapkritį šalyje buvo išaiškinti 6 atvejai, kai transporto priemones vairavo asmenys, apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Už tai numatyta bauda vairuotojams nuo 300 iki 860 eurų.

Į šių išaiškintų vairuotojų tarpą pateko ir 2017 metų lapkričio 17-osios vėlų vakarą Širvintose sustabdyto BMW markės automobilio vairuotojas Marius D. Kaip tada buvo teigiama policijos užregistruotų įvykių suvestinėje, jis vairavo automobilį apsvaigęs nuo psichoaktyviųjų medžiagų (marihuanos, hašišo). Skaityti daugiau »

Įvykis: Penkeri metai be aukų. Ir štai…

Gaisras Gelvonuose

Gaisras Gelvonuose

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, balandžio 15 dieną, sekmadienį, ugniagesiai gavo pranešimą, kad atvirąja liepsna dega medinis vieno aukšto trijų butų gyvenamasis namas Gelvonuose, Mančiušėnų gatvėje. Užgesinus gaisrą, viename kambarių rastas smarkiai apdegęs žuvusio žmogaus kūnas. Skaityti daugiau »

Pernai panaikintų nuosprendžių nebuvo

Vilniaus apygardos teismo duomenimis, 2017 metais buvo apskųsti 639 nuosprendžiai, kuriuos paskelbė šio teismo veiklos teritorijoje esantys septyni apylinkių teismai. Didžioji dalis aukštesnei instancijai apskųstų nuosprendžių (493) buvo paskelbta Vilniaus miesto apylinkės teisme, mažiausiai – Širvintų (8) ir Švenčionių (7) apylinkės teismuose.

Išnagrinėjęs apeliacinius skundus dėl Širvintų rajono apylinkės teismo nuosprendžių, penkis jų Vilniaus apygardos teismas atmetė, o tris – pakeitė. Skaityti daugiau »

Ypač brangi cigaretė

Prieš Naujuosius rašėme apie Vilmantą B., kuris, būdamas neblaivus (1,95 prom.) Širvintose, Plento gatvėje, pasipriešino policijos pareigūnams. Kai 2017 metų lapkričio 3-iosios vėlų vakarą jį policininkai pasisodino į tarnybinį automobilį, Vilmantas salone prisidegė cigaretę, o į perspėjimą užgesinti cigaretę nereagavo, toliau rūkė ir sakė, kad nesiliaus, pareigūnai gali daryti ką nori. Pareigūnams atidarius dureles ir dar kartą įspėjus, Vilmantas vis tiek nevykdė teisėtų pareigūnų, vykdančių viešosios tvarkos užtikrinimo funkcijas, reikalavimų gesinti cigaretę. Kai policininkai vis dėlto atėmė iš jo cigaretę, vyras kitų asmenų akivaizdoje pradėjo įžeidinėti policijos pareigūnus, rodė jiems nepagarbą. Skaityti daugiau »

4,21 prom. girtumas nesutrukdė prie vairo atvažiuoti į Vilnių

Žiūrint šių dienų realijomis, Ruslanas Filipovičius, ko gero, nepadarė kažką tokio, dėl ko galėtų sulaukti ypatingo žiniasklaidos dėmesio. Kai Seime buvo siūloma nuo 2017 metų sausio 1 dienos vairavimą esant vidutiniškai ar sunkiai apgirtus traktuoti kaip nusikaltimą, tokio sumanymo iniciatoriai motyvavo prevenciniu efektu – girdi, bijodami teistumo žmonės nebesės girti prie vairo. Skaityti daugiau »

Viešasis interesas nepadėjo sutrumpinti termino

Greičio fiksavimo įranga

Greičio fiksavimo įranga

Netrukus sušils orai, ir žmones vėl erzins gatvėmis bei keliais kriokiantys motociklai. Kartais dingteli, jog šalmą užsimaukšlinę motociklininkai taip įsijaučia, kad save mato įsikibusį į lėktuvo vairą, o trumpesnė ar ilgesnė distancija yra ne koks kelio ruožas, o tikrų tikriausias pakilimo takas.

2017 metų rugsėjo 14 dieną Tautvydui P. policija skyrė 500 eurų baudą ir 15 mėnesių atėmė teisę vairuoti transporto priemones už tai, kad motociklininkas 2017 metų liepos 28-osios pavakarę 25-ajame kelio kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos kilometre motociklu KAWASAKI ZX-6R lėkė 147,1 km/h greičiu, kai nustatytas 90 km/h greitis. Įvertinus paklaidą, Tautvydas P. nustatytą greitį viršijo 55,1 km/h. Skaityti daugiau »

Kai pats vienas atlygins žalą, tada ir galės reikalauti iš kitų

Kaip savo nuosprendžiuose dažnai akcentuoja Lietuvos teismai, baudžiamosiose bylose priteisiant nusikaltimais, kurie padaryti bendrininkaujant, padarytos žalos atlyginimą paprastai taikoma solidariosios atsakomybės taisyklė, kuri pagrįsta nuostata, jog bendrais veiksmais sukėlę žalą asmenys ją privalo atlyginti visi kartu.  Skaityti daugiau »

Karšta tema: Smurtas prieš vaiką Barskūnuose. Kas nutildė žiniasklaidą?

Širvintų rajono policijos komisariatas informavo, kad buvo užregistruotas Jauniūnų seniūnijos gyventojos pareiškimas, kad jos sūnui vasario 15 dieną mokyklos koridoriuje per pertrauką mokytojas delnu sudavė per dešinį skruostą taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Reaguodama į šį incidentą Barskūnų pagrindinėje mokykloje buvo sudaryta ir Širvintų rajono savivaldybės darbo grupė. Grupės pirmininkė – mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, kuruojanti vaiko teisių apsaugos sritį. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kiek asmeniniams automobiliams skirtų degalų per mėnesį sunaudoja Jūsų šeima?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 16 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.