112

Kieno teritorijoje galimai buvo rengiamas atliekų kapinynas?

Širvintų „lobis“

Širvintų „lobis“

Praėjusią savaitę Širvintų savivaldybės „Facebook“ paskyroje buvo išplatintas pranešimas apie tai, kad Širvintų miesto teritorijoje rastas atliekų sąvartynas. Buvo užfiksuota, kad iškastame griovyje yra supiltas didelis kiekis įvairių atliekų, tarp kurių galimai yra ir pavojingų žmogaus sveikatai. Kyla įtarimas, kad šias atliekas buvo ruošiamasi palaidoti, nes dalis jų jau buvo užkastos. Reikia tik įsivaizduoti, kokį neigiamą poveikį aplinkai daro pūvančios šiukšlės ir kokiu kenksmingu oru kvėpuoja mūsų vaikai, juk aplinkui – gyvenamųjų namų kvartalas!  Skaityti daugiau »

Alaus butelio kaina – 300 eurų. Tokį – tik į aukcioną!

1988 metais gimusiam vilniečiui Tomui J. draugo paskolintas automobilis atnešė … teistumą. Tiksliau, automobilis tapo tik priemonė, o visa kaltė tenka pačiam Tomui, kuris „nesukalkuliavo“ savo galimybių.

Gegužės 6-osios naktį, apie 2.30 val., Bertkuškyje patruliuojantys Širvintų rajono policijos komisariato patruliai pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Ford Galaxy“. Sustabdę automobilį ir bendraudami su vairuotoju, pareigūnai atkreipė dėmesį, kad vairuotojas galimai yra neblaivus: iš automobilio sklido stiprus alkoholio kvapas, vairuotojas kalbėjo neaiškiai. Pasiteiravus dėl galimo alkoholio vartojimo, šis prisipažino, kad yra išgėręs. Alkoholio kiekio matuoklis parodė 1,67 prom. Vėliau atliktas kraujo tyrimas patvirtino esant vidutinį girtumo laipsnį – nustatyta 1,87 prom. Skaityti daugiau »

180 laipsnių posūkis byloje dėl avarijos: į kombainą vilkiku atsitrenkęs estas yra nekaltas

Vilniaus apygardos teismas panaikino Širvintų rajono apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo 2017-ųjų pabaigoje estas Plado K. buvo pripažintas kaltas pažeidęs eismo saugumo reikalavimus ir sukėlęs eismo įvykį, kai jo vairuojamas vilkikas „Mercedes Benz Actros 1841“ ties Pakalniškių kaimu (Kernavės seniūnija) atsitrenkė į savo eiga transportuojamą kombainą „Fortschritt E516B“. Šio eismo įvykio metu įvairius sužalojimus patyrė trys žmonės – vilkiko vairuotojas ir du kombainu važiavę žmonės. Kaltu pripažintam vilkiko vairuotojui buvo skirta 50 MGL (1883 eurų) dydžio bauda. Skaityti daugiau »

Širvintų rajono savivaldybėje – incidentas prieš Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėją

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad birželio 13-ąją, darbo dienos pabaigoje, Vaiko teisių apsaugos skyriuje kilo incidentas. Į skyriaus vedėją Giedrę Vaičiūnienę kreipėsi rajono gyventojas su pretenzijomis dėl su juo susijusių užfiksuotų galimų vaiko teisių pažeidimų. Skaityti daugiau »

Valstybė biudžetą pasipildys nuskriausto vaiko sąskaita

Už fizinio skausmo sukėlimą mažametei dukrai nuteista Širvintų rajono gyventoja J. D. Jai teismas skyrė galutinę 34 MGL (1700 Eur) baudą. Po tokio nuosprendžio kyla minčių: ar šiuo atveju buvo pasiektas teisingumas, o gal Temidė mažamečiams atsiuntė naujų išbandymų, apkarpydama ir taip menkas šeimos pajamas? Skaityti daugiau »

Ką Kęstučiui Pakalniui pasakys teismas?

Vakar, ketvirtadienį, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas turėjo nagrinėti Širvintų rajono savivaldybės tarybos pateikimą dėl išvados, ar rajono Tarybos narys socialdemokratas Andrius Jozonis tinkamai atliko tarybos nario pareigas. Kitą savaitę, birželio 12-ąją, tas pats teismas skelbiasi nagrinėsiąs analogišką teikimą dėl jo brolio, socialdemokrato Giedriaus Jozonio. Tą pačią dieną jau turėtų būti paskelbtas teismo sprendimas dėl tarybos nario liberalcentristo Kęstučio Pakalnio analogiškų veiksmų.  Skaityti daugiau »

Atsiskaitė „suvenyru“ žinodamas, kad tai – nusikaltimas

Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmai už netikros 500 Eur kupiūros realizavimą penkis kartus teistam A. Ž. skyrė galutinę 20 MGL (753,20 Eur) dydžio baudą. Už tokį nusikaltimą mūsų šalyje numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Skaityti daugiau »

Dėl euro kilusiose muštynėse į darbą buvo paleistas ir elektrošokas, ir teleskopinė lazda

Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmuose prieš teismą stojo broliai Romualdas ir Jan’as R., apkaltinti viešosios tvarkos pažeidimu, o pirmasis jų – dar ir fizinio skausmo sukėlimu ar nežymiu sveikatos sutrikdymu. Muštynės, į kurias broliai įsivėlė 2017 metų rugsėjo 11 dieną, stebina priežasties menkumu – konfliktas kilo vos dėl vieno euro. Nepaisant to, kilusios muštynės, ko gero, įkvėptų ne vieną dailininką, sumaniusį drobėje pavaizduoti, kaip, sakykime, prie Poltavos rusų buvo sutriuškinti švedai. Skaityti daugiau »

Už grotų nebuvo pasiųsti ir todėl, kad taikyti su laisvės atėmimu nesusijusias priemones rekomenduoja Europos Taryba

Vilniaus apygardos teismas atmetė dviejų nuteistųjų ir prokurorų skundus dėl 2018 metų sausio 29 dieną Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų nuosprendžio, kuriuo buvo nuteisti keturi rajono gyventojai, sostinėje apiplėšę Vilniaus gyventoją, o kaimyniniame Ukmergės rajone – prekes vežantį kurjerį ir pasikėsino įvykdyti dar vieną panašų nusikaltimą. Skaityti daugiau »

Baudą grąžino. Gal reikėtų suskaičiuoti ir delspinigius?

Kiek daugiau nei prieš metus, 2017-ųjų balandžio 19-tą, kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai 6 kilometre automobilis „Volkswagen Golf“ šonu kliudė lenkiamą automobilį „Volkswagen Passat“ ir jį apgadino. Tačiau kaltininkas nesustojo ir iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos pasitraukė. Kai policija išaiškino kliudžiusio automobilio vairuotoją, paaiškėjo, kad jį neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo Svajūnas J., o automobilio savininkas E. M. tuo metu sėdėjo keleivio vietoje. Automobilis buvo neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.  Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kas, Jūsų manymu, geriausiai reklamuotų Širvintų kraštą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.