112

Per penkis mėnesius suklupo daugiau nei dvi dešimtis kartų!

Šių metų pavasarį, balandžio 26-tosios rytą, apie 5.45 val., automagistralės Vilnius-Panevėžys 41-ame kilometre Dovydas D. neturėdamas teisės vairavo automobilį, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į tvoros tinklą. Jaunuolis pasitraukė iš eismo įvykio, su kuriuo yra susijęs, vietos, pažeidžiant Kelių eismo taisykles. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, bet buvo sugadintas ir automobilis ir tvoros tinklas. Kelininkai patirtus nuostolius įvertino 790 eurų. Skaityti daugiau »

Pagal Mantą, gaidys turi … snukį?

Teismus būtų galima laikyti pačiomis patikliausiomis instancijomis, kadangi niekam daugiau netenka bendrauti su tokia gausybe dėl savo nepateisinamų poelgių besigailinčių asmenų, kaip jiems. Ir tik retais atvejais pasakoma, kad tas gailėjimąsis yra formalus, apsimestinis, tik gynyba paverstas dalykas. Skaityti daugiau »

Galvosūkis: kur prokurorai pametė dešimtis prisipažinusių asmenų?

Nusikelkime pustrečių metų atgal į praeitį, kai 2015 metų kovo 20 dieną vykusiame Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdyje buvo pripažinta, kad Širvintų rajone vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose buvo padaryta šiukščių pažeidimų. Priėjus prie tokios išvados, buvo panaikinti tų rinkimų rezultatai. Už tokį sprendimą balsavo devyni VRK nariai, septyni buvo prieš. Galima sakyti, sprendimą panaikinti rinkimų rezultatus nulėmė vienas balsas.  Skaityti daugiau »

Skandalai darbų nesustabdys

Praėjusios savaitės pradžioje Ukmergės rajono apylinkės teismas pripažino, jog du širvintiškiai 2015 metais vykusių Širvintų rajono mero rinkimų metu trukdė pasinaudoti rinkimų teise. Skaityti daugiau »

Nebereikia iš namų atsinešti malkų, kad nesušaltum budėdamas

Šešuolėlių ugniagesių komandos skyrininkas Gediminas Drazdas, direktorius Gintaras Pumputis ir ugniagesys gelbėtojas Ričardas Kraniauskas.

Šešuolėlių ugniagesių komandos skyrininkas Gediminas Drazdas, direktorius Gintaras Pumputis ir ugniagesys gelbėtojas Ričardas Kraniauskas.

Neseniai Gelvonų ugniagesių komandoje lankėsi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kuri domėjosi čia vykstančiais darbais, kalbėjosi su gelvoniškiais apie jų planus, pageidavimą įsigyti vokišką gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbų automobilį. Pastaraisiais metais kaimo ugniagesiams buvo sunku. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) siekė smarkiai praretinti kaimuose ir miesteliuose dirbančių ugniagesių tinklą, o gaisrams gesinti kvietė savanorius ugniagesius. Mūsų rajone sutartys yra sudarę ir 32 savanoriai ugniagesiai iš Širvintų PGT, Širvintų SPT bei Vilniaus PGT. Yra nutikę, kad panaikinus vietoje buvusias gaisrines, į gaisrą iš toliau atvykusiems ugniagesiams tekdavo gesinti tik nuodėgulius.  Skaityti daugiau »

Už Kiauklių parduotuvės dviese įveikė litrą degtinės, tada – dar 4 litrus stipriojo alaus, ir … nuvažiavo

Ukmergės rajono gyventojas Antanas Kalesnikas save galėtų laikyti laimingu žmogumi. Kaip pats sakė teisme, prieš gerą pusmetį laimėjo 21 tūkst, eurų, išskaičiavus mokesčius jam buvo išmokėta apie 17 tūkst. Tada ir šovė galvon mintis nusipirkti keturratį, kad būtų lengviau važinėti pas karves. Paprašė pažįstamo, kad šis jam paieškotų tokios transporto priemonės. Tas surado parduodamą keturratį Šiauliuose, bet kai nuvažiavo jo apžiūrėti, sužinojo, kad jo ten nėra – reikia važiuoti į tos firmos filialą Kėdainiuose. „Agurkų sostinėje“ vyrai apžiūrėjo parduodamą keturratį QWATV-08 ir nutarė, kad šis – tinkamas. Kadangi Antanas nebuvo pasiėmęs jokių dokumentų, pirkdamas pateikė draugo dokumentus. Įsigytą keturratį parsivežė į namus. Skaityti daugiau »

Rytmetis „Mokausi būti saugus“

Rytmetys „Mokausi būti saugus“

Rytmetys „Mokausi būti saugus“

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko paskaita „Mokausi būti saugus“. Svečiavosi Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė. Pasiklausyti apie saugumą kelyje susirinko Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinukai (mokytoja D. Katinienė).

Vaikai įdėmiai klausėsi, atsakinėjo į klausimus. Aptarė saugaus eismo taisykles ir kaip būti patiems saugiems kelyje, kad būtina segėti atšvaitą, eiti per pėsčiųjų perėją. Skatino, kad vaikai gatvėje būtų drausmingi, atidūs, atsargūs. Bendruomenės pareigūnė papasakojo, kaip taisyklingai užsisegti saugos diržą mokykliniame autobuse, automobilyje. Skaityti daugiau »

Širvintų ugniagesiai mokėsi dirbti aukštai

Apmokymai

Apmokymai

Šiomis dienomis Širvintų ugnaigesiai pradėjo naudoti iki tol niekada neturėtą gaisrinę techniką – ZIL-131 bazėje sumontuotas automobilines kopėčias AL-30. Pasak pačių ugniagesių, jomis galima gelbėti žmones net iš 9 aukštų pastatų, mat šiomis automobilinėmis kopėčiomis galima pasiekti 30 metrų aukštį. Kadangi mūsų mieste aukščiausi gyvenamieji pastatai yra Jaunimo gatvėje esantys keli šešiaaukščiai, nuo šiol bus galima be jokio vargo pasiekti kiekvieno Širvintų daugiabučio langą ar užkopti ant stogo.

Automobilinės kopėčios leis ugniagesiams-gelbėtojams įkopti ir į daugelį kitų rajone esančių objektų – kai kuriuos bokštus, stulpus, medžius ir pan. Skaityti daugiau »

Barskūnus siaubė vandalai

Sugadinta valgyklos siena

Sugadinta valgyklos siena

Graži Rugsėjo 1-osios šventės, ko gero, nė motais buvo tiems, kurie praėjusį savaitgalį pakėlė rankas (o gal ir kojas), niokodami naująjį Barskūnų mokyklos valgyklos pastatą.  Skaityti daugiau »

Ar geriau ten, kur nėra Pinskuvienės?

Internetinė žiniasklaida formuoja nuomonę, kad Širvintų rajone dėl vaiko teisių - katastrofiška situacija.

Internetinė žiniasklaida formuoja nuomonę, kad Širvintų rajone dėl vaiko teisių - katastrofiška situacija.

Ne be kai kurių priešiškai nusiteikusių politinių jėgų bei „pušį besivaikančių“ asmenų pastangų bandoma sukurti opiniją, kad Širvintų rajone vykdyta vaiko teisių priežiūros institucijos reorganizacija sugrįžo bumerangu. Atminty dar gyvas internetinės žiniasklaidos dėmesys mažametės sužalojimui Zibalų seniūnijoje, liguistas kaltųjų ieškojimas po nepilnamečio savižudybės Alionių seniūnijoje, iki sunkiai įsivaizduojamų aukštumų išsivysčiusi istorija dėl patyčių Širvintų pradinėje mokykloje, pagaliau – bandymas Lietuvos visuomenę sukrėsti pasakojimais apie nepilnamečių konfliktą Vileikiškių dienos centre. Visais atvejais bandyta suformuoti visuomenės nuomonę, kad šie atvejai tik įrodo, jog vietos valdžia Širvintose yra bejėgė ir abejinga vaiko teisėms bei su tuo susijusioms problemoms, o pati situacija Širvintų rajone yra arti katastrofos. Į tai dėmesį atkreipė net aukšti šalies politikai ir vaiko teisių prievaizdai, Seime surengę mūsų rajono vadovų „teismą“. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar per rengiamą akciją „Džiugios Kalėdos“ aukosite dovanėlių, kurios bus įteiktos nepasiturinčiose šeimose augantiems rajono vaikučiams?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.