112

Iš žvejybos – sunkiai apgirtęs

Liepos 25-osios rytą nuo Maišiagalos Širvintų link važiuojančio automobilio „Mercedes Benz“ vairuotoja J. U. nustėro pamačiusi, kai Jauniūnų seniūnijoje, Pociūnų kaime, iš šalutinio kelio dideliu greičiu išlėkė automobilis „Volvo V70“. Automobilis kirto pagrindinį kelią, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir nestabdydamas bandė grįžti į savo eismo juostą. J. U. vairuojamas automobilis kairiąja puse atsitrenkė į „Volvo V70“ dešinąją pusę. Į kelią „iššokęs“ automobilis dar kiek pavažiavo ir sustojo. Skaityti daugiau »

Parbėgęs laukais po vagystės, slėpėsi už miegančios mamos lovos, o paskui krosnyje sudegino savo batus

Kažkada rajoną į neviltį varę įsilaužimai į parduotuves jau praeityje, tačiau panašių nusikaltimų vis dar užregistruojama. Jei anksčiau daugiausia darbuodavosi atvykėliai, tai dabar tokių darbelių nevengia ir vietos gyventojai. Už tai, kad įsibrovė į Barskūnuose esančią parduotuvę ir pagrobė kelis butelius alkoholinių gėrimų, šių apylinkių gyventojas Arvydas V. nuteistas laisvės apribojimo 1 metams bausme, įpareigojant per jos laiką atlyginti nusikalstama veika padarytą turtinę 773,97 Eur žalą, taip pat tęsti darbą, per bausmės laiką neatlygintinai išdirbti 200 val. sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ir kitais pagalbos reikalingais žmonėmis ir per bausmės laiką nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Skaityti daugiau »

Kas nutinka, kai „nurauna stogą“

Du jaunuoliai teisme raudonavo dėl savo poelgių ir teisinosi alkoholio poveikiu, sunkiai galėjo paaiškinti priežastis, kodėl taip pasielgė. Ganėtinai kvailą jų elgesį nagrinėjęs teismas abiems skyrė galutines 1 metų laisvės apribojimo bausmes, įpareigodamas per šį laikotarpį būti namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu, taip pat nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Skaityti daugiau »

„Blaivesniam“ – bauda, „girtesniam“ – automobilio konfiskavimas

Yra tokia lietuviška patarlė, kad čigonas dėl kompanijos pasikorė. Kiekvienas ją interpretuoja savaip, tačiau patarlės mintis paprasta:priimant sprendimus reikia vadovautis savo galva, o ne elgtis, kaip kiti. Skaityti daugiau »

Spraga girtiems vairuotojams neužlopoma antrus metus

Kaip išvengti baudžiamosios bylos? Toks klausimas, ko gero, kirba galvoje dažnam, padariusį nusikaltimą ir pričiuptam policijos. Žinoma, galima tikėtis, kad nukentėjęs asmuo persigalvos ir pretenzijų nereikš. Bet ką daryti, jei nukentėjusių nėra, o atsakomybė gresia už patį poelgį. Skaityti daugiau »

Žmogus norėjo padaryti gerą darbą, bet sutrukdė policija

Liepos 27-osios vakarą, apie 19 val., kelio Jauniūnėliai-Musninkai 2-ajame kilometre ties Jauniūnų seniūnijos Žarnavagių kaimu policija sustabdė Julijaus J. vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“, ant kurio galinės sėdynės pūpsojo juodas maišas, o jame – 180 pakelių cigarečių „Minsk superslims“ ir 100 pakelių „Minsk capital QS“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, taip pat 100 pakelių cigarečių „NL New Line F. F.“ be banderolių. Iš viso Julijus vežė 380 pakelių cigarečių, kurių surūkant po pakelį per dieną būtų pakakę visiems metams. Pagal galiojančią metodiką jų suskaičiuotoji muitinė vertė siekė 1102 eurus. Skaityti daugiau »

Vilniaus apygardos teismas patvirtino: gali per privatų kiemą bet kas važiuoti, eiti, varyti gyvulius

Prieš kelias savaites rašėme apie jau penkerius metus vykstančius teisinius ginčus dėl Čiobiškio seniūnijoje esančio kelio, vedančio per Pigonių kaimą. Tiksliau, ginčas kilo dėl nedidelės jo atkarpos, perpus dalijančios šio kaimo gyventojos M. G. sodybą.

Pasakodami dar neminėtą įvykių chronologiją, užsiminėme, kad šiai kelio atkarpai buvo nustatytas servitutas. Šįkart plačiau apie tai. Skaityti daugiau »

Nuteistas už šmeižtą „negali nešmeižti“?

Rugsėjo 20 dieną surengtas Širvintų rajono tarybos posėdis galėjo įeiti į istoriją kaip vienas ramiausių. Tąkart darbotvarkėje įrašyti klausimai absoliučiai jokių diskusijų nekėlė, tarybos nariai daugmaž balsavo vieningai ar kai kurie opozicijos nariai – pasirinktinai, gal net pagal išankstinį susitarimą, „dėl principo“ susilaikydavo ar balsuodavo prieš. Posėdis taip būtų ir pasibaigęs, jei ne rajono tarybos nario Zenono Miselio paklausimas apie vienoje žiniasklaidos priemonėjje pasirodžiusį straipsnį, kuriame Savivaldybė kaltinama švaistanti lėšas. Skaityti daugiau »

Nagrinės iš naujo

Praėjusią savaitę „Širvintų kraštas“ rašė, kad sostinėje įregistruota J. Varno Vilniaus radijo studija apskundė Vilniaus apygardos teismui sprendimą, kuriuo Vilniaus regiono apylinkės teismas atsisakė atnaujinti terminą apeliaciniam skundui pateikti laikant, kad jis buvo praleistas dėl svarbių aplinkybių. Tuo pačiu buvo paprašyta panaikinti Širvintų rūmų sprendimą ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos ieškinį atmesti kaip nepagrįstą. Skaityti daugiau »

Gal policija galėtų nuvežti į teismą?

Prieš pusmetį esame rašę apie ne kartą administracine tvarka baustą ir teistą Jauniūnų seniūnijos gyventoją Tatjaną T., kuri neblaivi melagingai informavo Bendrąjį pagalbos centrą, kad ją iš namų išvarė pažįstamas asmuo, o namuose liko vaikai. Taip moteris tikėjosi, kad atvykusi policija ją nuveš į Širvintas pas sūnų, kur moteriškė turėjo reikalų. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar pasikeitus meniu mokykloje Jūsų vaikai pietums išleidžia daugiau?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.