112

Nusikalstamų veikų mažiau, bet vagysčių daugėja

Per du šių metų mėnesius Širvintų rajone užregistruotos 35 nusikalstamos veikos. Kaip rodo Vidaus reikalų ministerijos pateikiami duomenys, tai 11 nusikalstamų veikų mažiau nei per du pirmuosius 2018 metų mėnesius. Skaityti daugiau »

Kovo 7-14 d. policijos užregistruotų įvykių suvestinė: Įtaria padegimus

Per savaitę Širvintų policija išaiškino 40 asmenų, padariusių administracinius nusižengimus. Tarp jų – keli neblaivūs vairuotojai: kovo 8 dieną Širvintų seniūnijoje automobilį BMW neblaivus vairavo 1973 metais gimęs elektrėniškis, o per kitas dvi dienas įkliuvo dviratį neblaivus vairavęs Zibalų seniūnijos gyventojas, gimęs 1971 metais, ir neblaivus Širvintų seniūnijoje gyvenantis dviratininkas, gimęs 1987 metais. Skaityti daugiau »

Mėgėjai lėkti į Vilnių su vėjeliu atleis greičio pedalą dar šiais metais

Jei „inkilas“rajone ir atsiras, tai, tikėtina, pirmiausia - Čiobiškyje.

Jei „inkilas“rajone ir atsiras, tai, tikėtina, pirmiausia - Čiobiškyje (ketonline.lt nuotr.).

Lygiai prieš keturias savaites, vasario 11-ąją, Lietuvoje buvo išjungti iki tol veikę momentinio greičio matuokliai. Vienas toks buvo įrengtas ir mūsų rajone, Klišabalės kaime, kur fiksavo per gyvenvietę pravažiuojančių automobilių greitį. Ne vienas rajono gyventojas čia „nusifotografavo“, o buvo ir tokių, kurie tai padarė po kelis kartus.

Kalbėta, kad greičio matuoklis Klišabalėje atsirado ten gyvenusio buvusio Seimo nario Virginijaus Martišausko rūpesčiu. Net jei tai ir tiesa, įrenginys pasitarnavo eismo saugumui. Skaityti daugiau »

Policininkai trukdė aplenkti jų automobilį, o paskui dar ir nubaudė už tariamą Kelių eismo taisyklių pažeidimą

Per Širvintų rajono policijos komisariato veiklos 2018 metais ataskaitą buvo pažymėta, kad pernai, palyginti su ankstesniais metais, padaugėjo pavojingų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Pavyzdžiui, vien tik viršijusių saugų greitį per trejus metus padaugėjo pusantro karto: 2016 metais buvo išaiškinti 486 tokie pažeidėjai, 2017 metais – 725, o štai pernai – jau 763. Skaityti daugiau »

Keisti Upelio gatvės griuvėsių sutapimai

Lygiai prieš pusmetį rašėme, kaip Vilniaus apygardos teismas panaikino Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų nutartį dėl trečią dešimtmetį skaičiuojančių griuvėsių Upelio gatvėje likimo. 1991 metais Gyvenamųjų namų statybos bendrija „Atžalynas“ čia pradėjo statyti 40 butų daugiabutį gyvenamąjį namą. Sumontavus pamatus ir rūsio patalpų pertvaras bei įrengus laiptinių į rūsį aikšteles, t. y. pastačius apie 8 proc. namo, gyvenamojo namo statybos nutrūko ir niekada nebebuvo atnaujintos. Statybvietė apaugo krūmais, vaismedžiais, terirorija virto šiukšlynu.  Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: Prie vairo – teisės vairuoti neturintis dukart teistas Darbo partijos kandidatas

„Širvintų kraštą“ pasiekė gyventojų signalas, kad policija sustabdė transporto priemonę, kurią neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo Darbo partijos kandidatas į Širvintų rajono tarybą Milgedas Aleksandravičius. Skaityti daugiau »

Policijos vadovams pareigūnų išvarymas į gatves atrodo laimėjimas, prokurorai tuo abejoja

Gintas Vaičiūnas

Gintas Vaičiūnas

Dvejus metus, 2017-2018 metais, Širvintų policijos komisariatas vykdė prevencinį darbą identifikuotose vietose, t. y. taškuose, kurie tarp kitų išsiskiria didžiausiu pranešimų apie teisėtvarkos pažeidimus skaičiumi. Kaip sakė Širvintų rajono policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša, pristatydamas 2018 metų veiklos atsaskaitą, iš ten 2017 metais buvo gauti 146 pranešimai, o 2018 metais jų skaičius sumažėjo iki 87. Taigi prevencinis policijos darbas davė rezultatų – pranešimų apie teisėtvarkos pažeidimus skaičius sumažėjo kone dvigubai. Skaityti daugiau »

Širvintiškis – į Elektrėnus, šalčininkietis – į Širvintas

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė padėkojo Almantui Lukšai už ilgametį darbą ir pažymėjo, kad vietos valdžia visada sulaukdavo pareigūno reakcijos.

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė padėkojo Almantui Lukšai už ilgametį darbą ir pažymėjo, kad vietos valdžia visada sulaukdavo pareigūno reakcijos.

Širvintų policijo vadovas Almantas Lukša, ko gero, pateks į istoriją kaip vienas iš nedaugelio teritorinės įstaigos policijos pareigūnų, kuris nepabūgo ir pasiekė, kad vadovybė pakeistų jo atžvilgiu priimtus sprendimus. Skaityti daugiau »

Šįkart neaiškino, kad cigaretes ir dyzeliną laikė norėdamas išdalyti kaimo žmonėms

Asociatyvi nuotrauka

Asociatyvi nuotrauka

Nelegali veikla rajono gyventojui atnešė 5700 Eur baudų

Internetinio projekto „Lietuva be šešėlio“ duomenimis, šios savaitės pradžioje virtualiame šešėlinės ekonomikos žemėlapyje buvo pažymėta, kad Širvintų rajone galimai veikia 20 taškų, nelegaliai prekiaujančių kontrabandiniu alkoholiu, tabako gaminiais, degalais. Apie vieną tokį tašką informacijos gauta šių metų sausį. Daugiausia tokių taškų, keturi, šiuo metu galimai veikia Širvintose, po tris – Mančiušėnuose ir Motiejūnuose. Nuo 2013 metų, kai pradėjo veikti šis projektas, Širvintų rajone jau uždaryti 8 taškai, apie kuriuos informacija pasitvirtino.  Galbūt vienas iš tokių taškų buvo veikęs Julijaus J. motinos bute, kurį policija „uždarė“ 2018 metų lapkričio 23 dienos vakarą. Skaityti daugiau »

Švenčioniškiai vagišių tampydavo už ausų, o štai širvintiškiai – „paglostė“

2018 metais Širvintų rajone buvo įvykdytos 7 transporto priemonių vagystės, iš jų 4 kartus buvo pavogti automobiliai. Palyginti su 2017 metais, transporto priemonių vagysčių padaugėjo 3,5 karto, o automobilių vagysčių – 4 kartus. Skaityti daugiau »