112

Paleistas iš pataisos namų neištvėrė nenusikaltęs nė 4 dienų

Nors per metus Širvintų rajone užregistruojama po kelias automobilių vagystes, tie laikai, kai pas mus transporto priemones grobė specialiai pasirengę atvykėliai, praeityje. Dabar jau retas baiminasi, kad iš ryto daugiabučio kieme ar išėjęs iš prekybos centro neras apynaujo automobilio. Dažnai automobiliai pagrobiami norint jais pasivažinėti, o kartais, kaip pasakytų ne vienas, – „per durną galvą“.

Skaityti daugiau »

Širvintų teismo rūmų naikintojams – rajono merės Živilės Pinskuvienės barikados

Be emigracijos, kuri Lietuvai įstojus į Europą tapo visuomenės rykšte, skaudžiai kenčiame ir dėl viešųjų paslaugų sektoriaus susitraukimo. Jei anksčiau šį procesą iš dalies stabdė tai, kad įstaigos nenorėjo prarasti kad ir negausių klientų ir mažesniuose miesteliuose galimai patiriamus nuostolius kompensuodavo iš gaunamo pelno didmiesčiuose, situacija iš esmės pasikeitė įsigalėjus elektroninėms tokio pobūdžio paslaugoms. Taip bankai, energetikų įmonės, net kai kurios valstybinės institucijos ėmė uždarinėti mažesniuose miesteliuose turimus filialus ir atstovybes, juos perkėlinėti į arčiau esančius didesnius miestus. Tą pajuto ir širvintiškiai, vos per kelerius metus praradę visų čia buvusių bankų filialus.

Skaityti daugiau »

Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Praėjusį ketvirtadienį „Širvintų kraštą“ pasiekusiomis žiniomis, nuo trečiadienio pavakario Jauniūnų seniūnijoje veikiančios įmonės „Biodegra“ teritorijoje, esančioje tarp Medžiukų ir Klonėnų, degė atliekos. Vakar ryte Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Gintaras Pumputis tai patvirtino. Anot jo, gaisras lokalizuotas, įvykio vietoje dirbantys ugniagesiai ir įmonės darbuotojai perkraudinėja degančias atliekas.

Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: Vileikiškiuose sunkvežimis pervažiavo moteriškei galvą

lrytas.lt nuotr.

Praneša, kad šiandien mūsų rajone įvyko kraupi nelaimė: 8.28 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, jog Musninkų seniūnijos Vileikiškių kaime esančioje statybvietėje sunkvežimis-betonvežis kliudė ir sužalojo 1961 metais gimusią darbuotoją.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Degė atliekos. Ugniagesiai pavojaus neįžvelgia

Vakar „Širvintų kraštą“ pasiekusiomis žiniomis, nuo trečiadienio pavakario Jauniūnų seniūnijoje veikiančios įmonės „Biodegra“ teritorijoje, esančioje tarp Medžiukų ir Klonėnų, degė atliekos. Vakar ryte Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Gintaras Pumputis tai patvirtino. Anot jo, gaisras lokalizuotas, įvykio vietoje dirbantys ugniagesiai ir įmonės darbuotojai perkrovinėja degančias atliekas.

Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: Magistralėje susidūrė automobiliai

Eismo įvykis ir gaisras magistralėje.

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad šiandien 14.32 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Širvintų rajone Musninkų seniūnijoje, kelyje Vilnius-Panevėžys ties Katūniškių kaimu susidūrė du krovininiai automobiliai. Pirminiais duomenimis po eismo įvykio vienas iš jų užsidegė.

Skaityti daugiau »

Nors tiesioginių įrodymų nėra, teismas nusprendė, kad kas nors kitas pasmaugti negalėjo

Kai 2018 metų pabaigoje rašėme, kad lapkričio 5-osios vėlų vakarą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinė policija gavo pranešimą, jog 21.16 val. Širvintų rajone, bute, buvo rastas 1943 metais gimusio vyriškio kūnas su smurto žymėmis, užsiminėme, kad šį atvejį kvalifikavus kaip nužudymą, tai bus pirmas toks nusikaltimas po ilgos pertraukos. Pastarąjį kartą Širvintų rajone žmogus buvo nužudytas 2013 metais.

Skaityti daugiau »

Kokia „natūra“ už savo mintis susimoka Šimonėlis, Mateika, Sarpauskas ir kiti opozicijos nariai?

Kauno apylinkės teisme pradėtas bylos nagrinėjimas pagal Širvintų rajono savivaldybės administracijos ieškinį VšĮ Širvintų spauda dėl paskleistos informacijos paneigimo. Šis teismas pasirinktas, kadangi atsakovo buveinė yra įregistruota laikinojoje sostinėje, viename Islandijos plente esančių pastatų.

Skaityti daugiau »

Karšta naujiena: Apvirtusiame automobilyje – pistoleto dėklas be pistoleto ir policijos uniformos dalys?

Kaimynų kaimo ribose apvirto automobilis BMW.

Birželio 17-osios pavakarę „Širvintų kraštas“ sulaukė skaitytojo skambučio. Važiuodamas nuo Bartkuškio Musninkų link, jis tapo eismo įvykio liudininku.

Skaityti daugiau »

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Vyksta smiginio varžybos, skirtos Prevencijos dienai paminėti.

Birželio 13 dieną Širvintų rajono policijos komisariate vyko smiginio varžybos, skirtos Prevencijos dienai paminėti. Dėl reitingų taškų ir Policijos komisariato taurės varžėsi 25 dalyviai.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos