112

„Kol kas aš vienintelė moteris Širvintų komisariate, turinti tokį laipsnį…“

Policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša sveikina Astą Drėgvienę su komisaro laipsniu.

Policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša sveikina Astą Drėgvienę su komisaro laipsniu.

Širvintų rajono policijos komisariato vyriausiajai tyrėjai Astai Drėgvienei suteiktas komisaro laipsnis.  Skaityti daugiau »

Pritrūko vos dvejų metų iki nepriekaištingo vairavimo „auksinio jubiliejaus“

Sunkiai apgirtęs vairuotojas įkliuvo Musninkuose (googlemaps nuotr.).

Sunkiai apgirtęs vairuotojas įkliuvo Musninkuose (googlemaps nuotr.).

Už tai, kad vairavo transporto priemonę neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 prom. alkoholio, prieš Vilniaus regiono apylinkės teismą stojo Antanas A. P. Pensininkas įkliuvo policijai, kai 2018 metų rugpjūčio 22 dieną Musninkuose buvo sustabdytas jo vairuojamas automobilis „Mazda 3“. Patikrinę vairuotojo blaivumą alkotesteriu, pareigūnai, ko gero aiktelėjo: prietaiso ekranėlyje švietė sunkų girtumo laipsnį signalizuojantys skaičiai: 3,40 prom. Skaityti daugiau »

Kaip išvilioti prisijungimo kodus? Užsidėk žinomo politiko kaukę ir pasiūlyk vietą prie lovio

Be politinių kvailysčių nemokame net švęsti didžiųjų metų švenčių. Užuot artimųjų ratelyje aptarusi prabėgusius metus ir pasidalijusi, ko tikisi iš ateinančių, ne viena šeima aptarinėjo viešojoje erdvėje nuvilnijusį skandalą, kai kandidatas į Prezidentus Naglis Puteikis per Facebook’ą ieškojo, kas sutiktų atstovauti jo partijai savivaldybių tarybų rinkimuose. Skaityti daugiau »

Didysis brolis stebi tave

Šiais laikais daugelį viešojoje erdvėje vilioja galimybė pareikšti savo atsiliepimą į vieną ar kitą pareikštą nuomonę. Vienur tai galima padaryti esant autorizuotu tos platformos vartotoju, kitur galima pasireikšti anonimiškai, dar kitur suteikiama ir viena, ir kita galimybė. Skaityti daugiau »

Savivaldos rinkimus šturmuoja teisti kandidatai?

Gruodžio 28-oji buvo paskutinė diena, kai norintys dalyvauti 2019 m. savivaldybių tarybų rinkimuose galėjo pateikti pareiškinius dokumentus. Asmenys, tądien iki 17 val. nepateikę pareiškinių dokumentų, negalės dalyvauti šių metų kovo 3-iąją vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Dėl didelio narkotinių medžiagų kiekio nuteistas buvęs Vyto Šimonėlio bendražygis nesulaukė Aukščiausiojo Teismo malonės

Užmaskuotas šiltnamis, kuriame buvęs valstiečių-liaudininkų kandidatas į rajono tarybą su bendrininkais kruopščiai laistė, tręšė ir prižiūrėjo kvaišalus.

Užmaskuotas šiltnamis, kuriame buvęs valstiečių-liaudininkų kandidatas į rajono tarybą su bendrininkais kruopščiai laistė, tręšė ir prižiūrėjo kvaišalus.

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija gruodžio 12 dieną teismo posėdyje kasacine rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą pagal nuteistojo Mindaugo Pečiulio gynėjo advokato Aido Mažeikos kasacinį skundą dėl Vilniaus apygardos teismo 2017 metų rugsėjo 27 dienos nuosprendžio, taip pat skundą dėl Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegijos 2018 metų vasario 2 dienos nuosprendžio. Šias abi bausmes subendrinus apėmimo būdu, Mindaugas Pečiulis buvo nuteistas laisvės atėmimu ketveriems metams.  Skaityti daugiau »

Kandidatu į merus prisistatantis A. Astikas antrą kartą į teisiamųjų suolą už šmeižtą?

Viename iš ankstesnių Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžių merė Živilė Pinskuvienė perskaitė pareiškimą, kuriame piktinosi tyčiniu buvusio tarybos nario Alfredo Astiko elgesiu. Praradęs tarybos nario mandatą dėl teistumo už šmeižtą, Alfredas Astikas internete paviešino straipsnį „Puota maro metu“, kuriame postringavo apie neva neatsakingai Savivaldybės naudojamas mokesčių mokėtojų lėšas. Merė tada pareiškė, kad tokius teiginius laiko šmeižikiškais ir sieks, kad A. Astikas ir šias žinias paskleidusi VšĮ Širvintų spauda tai paneigtų.  Skaityti daugiau »

Savivaldybė siekia, kad „Lelijos“ nenaudojamas sklypas būtų skirtas visuomenės poreikiams

Savivaldybė siekia perimti sklypą greta „Lelijos“, kurį ketina panaudoti visuomenės reikmėms (Googlemaps vaizdas).

Savivaldybė siekia perimti sklypą greta „Lelijos“, kurį ketina panaudoti visuomenės reikmėms (Googlemaps vaizdas).

Širvintų mieste verdant darbams, „Širvintų kraštas“ sulaukia skaitytojų klausimų, ką planuojama daryti dėl miesto veidą darkančių apleistų ir nenaudojamų žemės sklypų.

- Kai nuvertė seną medinį namą Nepriklausomybės aikštėje, nuo to laiko čia žiojėja nemažas „pūdymas“. Dabar, kai šioje aikštėje klojami nauji gatvės borteliai, pertvarkomi šaligatviai, aikštės nepapuoš ir gerą dešimtmetį užkaltais langais stovintis buvusios parduotuvės pastatas. Panašių vaizdų galima rasti ir kitose Širvintų vietose. Kažkodėl laikraštis rašė tik apie apleistą sklypą Upelio gatvėje, kur stūkso pradėto, Skaityti daugiau »

Palaičio nepavyko apdergti. Kaip bus su Pinskuviene?

?

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Lapkričio 13 dieną Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui paskelbus, kad jis nenustatė pakankamo buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio kaltės laipsnio jo materialinei atsakomybei kilti, neliko pagrindo tenkinti regresinį (atgręžtinį) reikalavimą dėl jo, kaip ministro, neteisėtais veiksmais sukeltų materialinio pobūdžio pasekmių. Skaityti daugiau »

Keisti sutapimai: savininkai užmiega, o Donatui sukyla noras vairuoti jų automobilius

Nors baigiasi vos antrieji metai, kada už vairavimą esant neblaiviam, kai kraujyje randama daugiau kaip 1,5 prom. alkoholio, galioja baudžiamoji atsakomybė, jau pasitaikė ne vienas atvejis, kai prieš teismą už tokį pat nusikaltimą stojama antrą kartą. Vienas iš tokių nuteistųjų – 1984 metais gimęs širvintiškis Donatas G.  Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.