112

Byla dėl iškeldinimo baigta. Tačiau istorija tęsiasi

Senosios valdžios įleistas į Savivaldybei priklausantį pastatą, verslininkas bando įrodyti, kad prašymas išsikelti yra nepagrįstas.

Senosios valdžios įleistas į Savivaldybei priklausantį pastatą, verslininkas bando įrodyti, kad prašymas išsikelti yra nepagrįstas.

Prieš pusantro mėnesio pasakojome apie situaciją, kuri susiklostė santykiuose tarp Širvintų rajono savivaldybės administracijos ir sostinėje įregistruotos J. Varno Vilniaus radijo studijos, kuri mūsų mieste teikia kabelinės televizijos paslaugas.

Savo veiklą pradėjusi Širvintų rajono policijos komisariato kieme esančių tarnybinių garažų pastato kambarėlyje, kabelinė televizija 2005-aisiais buvo priversta išsikelti ir nuo policijos radijo ryšio bokšto susirinkti savo antenas. Taip nutiko, kad buvo sutarta su tuomet Vyto Šimonėlio vadovaujamos savivaldybės administracija dėl patalpų senojoje Širvintų gaisrinėje nuomos. Čia kurį laiką buvo įsikūręs Širvintų automobilių sporto klubas Skaityti daugiau »

Pažeidėjus viešinsime!

Skveras „Vaikystės stotelė“, kaip ir kitos tvarkomis, prižiūrimos ir puoselėjamos viešosios teritorijos, buvo įkurtas tam, kad čia jaustųsi jaukiai ir saugiai tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus gyventojai. Dirbta ir kurta Jūsų, gerbiami širvintiškiai, gerovei. Skaityti daugiau »

Gavęs į dūdą, pakvietė draugą, kad šis Naujųjų Metų proga pašaudytų

Kaip jau esame rašę, 2018-ieji kai kam prasidėjo ne itin maloniai. Policijos užregistruotų įvykių suvestinės duomenimis, sausio 1 dieną buvo gautas 1996 metais gimusio vilniečio pareiškimas, jog švenčiant vienoje Širvintų kavinėje Naujuosius Metus, įbėgo du nepažįstami asmenys, kurių vienas pradėjo šaudyti iš dujinio pistoleto, o kitas purkšti ašarines dujas į susirinkusiuosius. Chuliganai paskui pabėgo. Skaityti daugiau »

Atidarė „Saloną namuose“

Už tai, kad Vilmantas E. pademonstravo gana netradicinius sugebėjimus, namuose atidaręs „Plaukų kirpimo saloną“, teismas jam skyrė galutinę laisvės apribojimo 1 metams bausmę, įpareigodamas per šį laikotarpį būti namuose nuo 22 val. iki 6 val. Skaityti daugiau »

Smogė, nes „jis tiesiog ten buvo“…

2017 metais Širvintų rajone buvo užregistruoti 8 viešosios tvarkos pažeidimai, dėl jų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Tie, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamiesi arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiami viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų. Skaityti daugiau »

Tik keturios raidės, bet kokia jų kaina!

Policija neretai kontroliuoja, kaip vairuotojai laikosi važiavimo per geležinkelio pervažą reikalavimų.

Policija neretai kontroliuoja, kaip vairuotojai laikosi važiavimo per geležinkelio pervažą reikalavimų.

Vairuotojai žino, kad STOP ženklo ar linijos nepaisymas gali grįžti labai skaudžia administracine nuobauda. Tuo įsitikino širvintiškis E. L., kuriam tik teisme pavyko pasiekti, kad būtų iš dalies pakeistas Elektrėnų policijos komisariato nutarimas dėl administracinės nuobaudos skyrimo. Elektrėnų policija E. L. buvo skyrusi 230 eurų baudą bei administracinio poveikio priemonę – teisės vairuoti transporto priemones atėmimą 3 mėnesiams. Trakų teismo rūmai, atsižvelgdami į širvintiškio argumentus, šį terminą sutrumpino iki mėnesio. Skaityti daugiau »

„Gyvenamųjų zonų“ pageidaujama ne tik mieste, bet ir mažesniuose kaimuose

Kiekvienam kaimui - savo gyvenamąją zoną? (ŠK fotomontažas)

Kiekvienam kaimui - savo gyvenamąją zoną? (ŠK fotomontažas)

Vilniaus apygardos administracinis teismas išnagrinėjo grupės jauniūniškių skundą, kuriuo prašyta Širvintų rajono savivaldybės administraciją įpareigoti per 20 dienų nuo teismo sprendimo įsiteisinimo priimti teisės aktų reikalavimus atitinkantį sprendimą dėl jų 2017 metų rugpjūčio 1 dienos prašymo. Šiame prašyme 29 Jauniūnų kaimo gyventojai pageidavo, jog Pievų gatvėje būtų įrengti kelio ženklai „Gyvenamoji zona“ ir „Gyvenamosios zonos pabaiga“. Skaityti daugiau »

Vilniaus apygardos teismo antausis Širvintų teismui. Kas už to stovi?

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Bartulis prie ketvirtį amžiaus Širvintose stūksančių nebaigtos statybos likučių.

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir Ūkio plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Bartulis prie ketvirtį amžiaus Širvintose stūksančių nebaigtos statybos likučių.

Nesuklysime pasakę, kad mažiausiai du dešimtmečius vienu iš didžiausių Širvintų miesto skaudulių yra Upelio gatvėje dar 1991 metais Gyvenamųjų namų statybos bendrijos „Atžalynas“ (toliau – bendrija) pradėtas statyti 40 butų daugiabutis gyvenamasis namas. Pastačius apie 8 proc., t. y. sumontavus pamatus ir rūsio patalpų pertvaras bei įrengus laiptinių į rūsį aikšteles, jau kitais metais gyvenamojo namo statybos nutrūko ir niekada nebebuvo atnaujintos. Beveik per tris dešimtmečius statybvietė apaugo krūmynais, šiandien šioje maždaug 9 arų valstybinės žemės teritorijoje net galima rasti savaime užsiveisusių vaismedžių ir vaiskrūmių, kurie masina mažamečius, pamatai pavirtę tikru šiukšlynu.  Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Teismo sprendimu, kabelinės televizijos paslaugos teikėjas iš nuomojamų patalpų metamas į gatvę

Kabelinės televizijos paslaugas Širvintose teikianti J. Varno Vilniaus radijo studija jau trejus metus neišsikrausto iš nuomojamų patalpų.

Kabelinės televizijos paslaugas Širvintose teikianti J. Varno Vilniaus radijo studija jau trejus metus neišsikrausto iš nuomojamų patalpų.

Dar gegužės 10 dieną Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų teisėjas Linas Zinkevičius nusprendė visiškai patenkinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos civilinį ieškinį atsakovui J. Varno Vilniaus radijo studijai dėl iškeldinimo iš negyvenamųjų patalpų. Tai reiškia, kad kelis dešimtmečius širvintiškiams teikiama kabelinės televizijos paslauga gali susidurti su laikinais nesklandumais, o gal ir ilgam būti sustabdyta. Skaityti daugiau »

Jeigu padangas supirktų, kaip superka tarą, jas iš pakrūmių išrankiotų…

Vaizdas ties Lipuvka. Tarp mūsų vis dar pasitaiko tokių, kuriems didelių gabaritų aikštelė Šniponyse - per toli...

Vaizdas ties Lipuvka. Tarp mūsų vis dar pasitaiko tokių, kuriems didelių gabaritų aikštelė Šniponyse - per toli...

Važinėjant automobiliu anksčiau ar vėliau ateina laikas keisti jo „apavą“, nes susidėvėjus padangų protektoriui, kyla pavojus ne tik gauti baudą, bet ir labai lengvai patekti į avarinę situaciją. Ko gero, Lietuvoje nerasi žmogaus, kuris būtų neaptikęs išmestos padangos kur nors pakelėse ar miškuose. Visi suprantame, kad naudotos padangos kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai, jos neretai tampa gaisro priežastimi. Deginamos guminės padangos į aplinką išskiria kenksmingųjų medžiagų, o, patekusios į gamtą, suyra tik per 120-140 metų. Matyt, problema yra mūsų mąstyme. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jūs simpatizuojate:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.