Jaunimo balsas

Kaip suderinti mokslą ir politiką?


Janina Pažusienė Graikijoje. Nuotrauka iš socialinio tinklo

Mūsų rajono mero pavaduotoja Janina Pažusienė – puikus pavyzdys, kaip galima suderinti, rodytųsi, tokias skirtingas mokslinę ir politinę veiklas.

Skaityti daugiau »

Svajoti, tikėti, daryti!

Sveikame kūne – sveika siela!

Šiuo metu itin dažnai girdime žodžius sportas, sveika gyvensena, matome sporto klubų reklamines iškabas, kuriomis bandoma motyvuoti, kad žmonės daugiau fiziškai judėtų bei tobulintų kūno linijas. Pripažinkime, nėra lengva tam pasiryžti dėl įvairių asmeninių saviugdos priežasčių, vieniems pavyksta lengviau perlipti per save, kitiems sunkiau, treti nė nebando to daryti, tačiau vis dažniau socialiniuose tinkluose mirga įvairių sporto šakų entuziastai. Viena jų – širvintiškė Skaistė Danilevičiūtė, kuri ne vienerius metus tobulina kūno linijas, dalyvauja „Bikini Fitnesso“ varžybose ir sparčiai „skina“ prizines vietas bei garsina Lietuvos vardą užsienio šalyse.

Skaityti daugiau »

„SkyWay“ komandoje esantis širvintiškis jau mato realius projektus

Viršuje – greitaeigis 6 vietų, apačioje – „lėtasis“ 48 vietų „UniBus“.

Lygiai prieš metus rašėme apie širvintiškį Valentiną Kuročkiną. Jį likimo keliai suvedė su verslininku iš Rusijos Anatolijumi Junickiu, kuris mūsų šalyje pirmiausia išgarsėjo po tai, kai Šiaulių miesto savivaldybė nutraukė su juo sudarytą sutartį šiame mieste planuoto kurti dangaus transporto „SkyWay“ projektavimo ir testavimo parko. Buvo motyvuota tuo, kad Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje, santykinai netoli NATO karinės bazės, planuojamas parkas gali kelti grėsmę nacionaliniam saugumui.

Skaityti daugiau »

Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje

Bendra dalyvių nuotrauka su Širvintų BMW klubu

Širvintose Tarptautinė jaunimo diena minima kasmet, tačiau šiemet ji buvo dar įdomesnė, patrauklesnė ir įspūdingesnė – nesutrukdė ir lietingas oras.

Skaityti daugiau »

Kūryba ir šokis – gyvenimo variklis bei pagrindinė veikla

Mergina kas kartą tobulėja ir išbando vis naujas šokio kompozicijas. Šioje fotografijoje puikiai atsispindi oro akrobatikos triukai.

Lolita Gataveckaitė kilusi iš Širvintų, taip pat baigusi Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, bet šiuo metu gyvenanti Vilniuje – atskleidžia savęs atradimo istoriją. Merginai teko pabuvoti užsienyje, „krimsti“ atsinaujinančios energetikos inžinerijos mokslus, įveikti daugybę sunkumų, kol galiausiai pavyko realizuoti dar vaikystėje susikurtą svajonę. Lolita manė, kad kūryba ir šokis negali tapti „normaliu bei rimtu“ darbu, tačiau jau kurį laiką sėkmingai sukasi šioje srityje, kuri tapo jos pagrindine veikla.

Skaityti daugiau »

Skaityti daugiau »

„Niekada nepasiduok ir visada stenkis būti pačia geriausia savęs versija“

Vieningoji ir visiems puikiai žinoma „Name goes here“ jaunimo muzikinė grupė

Šį kartą kalbiname labai talentingą ir aktyvų jaunuolį, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos septyniolikmetį moksleivį Justiną Blažį. Vaikinas sportuoja, dainuoja, deklamuoja, dalyvauja jaunimo organizuojamose veiklose, veda renginius ir savo trykštančia energija geba įkvėpti aplinkinius. Kaip pavyksta visur spėti? Iš kur pasisemti jėgų, entuziazmo ir laiko, kurio daugumai taip trūksta?

Skaityti daugiau »

„Širvintų jaunimas pats fainiausias!“ – su tokiu šūkiu organizatoriai kviečia visą Širvintų rajono jaunimą į šventę.

Skaityti daugiau »

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais“

Rėmėjų pagalba ir tvirtomis vaikinų rankomis iškilo poilsio zona šalia atviros jaunimo erdvės.

Dar viena jauna asmenybė, kuri pasižymi trykštančia energija, atkaklumu, kupina kūrybiškų idėjų ir lydima ryžto bei užsispyrimo emocijų. Pastaruoju metu akivaizdžiai matome kaip keičiasi atvira jaunimo erdvė, kaip aktyviai reiškiasi Širvintų rajono jaunimas, bet ne kiekvienas susimąsto, kas slypi už viso to ir kokį kelią reikia nueiti, kad būtų pasiekti tokie rezultatai. Tad šį kartą kalbiname jaunimo užimtumo specialistę Agnę Lazarevičiūtę, kuri kievieną dieną bendrauja su jaunimu, dar kartą išgyvena paauglystės sunkumų akimirkas ir užburia jaunatvišku optimizmu mūsų rajono gyventojus.

Skaityti daugiau »

Šešuolėliai: atgijęs mokyklos kiemas

Susitikime netrūko vaikystės žaidimų. Pavyzdžiui, – „sūris“…

Projektų vadovai, padavėjai, aplinkosaugos specialistai, žurnalistai, kinologai, administratoriai, pardavėjai, direktoriai, auklėtojos, logistai, vairuotojai… Kas gali sieti šiuos iš pažiūros tokius skirtingus žmones? Atsakymas labai paprastas: nors ir skirtingu laiku, bet visi jie užaugo Šešuolėlių I kaime.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos