Jaunimo balsas

Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje

Bendra dalyvių nuotrauka su Širvintų BMW klubu

Širvintose Tarptautinė jaunimo diena minima kasmet, tačiau šiemet ji buvo dar įdomesnė, patrauklesnė ir įspūdingesnė – nesutrukdė ir lietingas oras.

Skaityti daugiau »

Kūryba ir šokis – gyvenimo variklis bei pagrindinė veikla

Mergina kas kartą tobulėja ir išbando vis naujas šokio kompozicijas. Šioje fotografijoje puikiai atsispindi oro akrobatikos triukai.

Lolita Gataveckaitė kilusi iš Širvintų, taip pat baigusi Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, bet šiuo metu gyvenanti Vilniuje – atskleidžia savęs atradimo istoriją. Merginai teko pabuvoti užsienyje, „krimsti“ atsinaujinančios energetikos inžinerijos mokslus, įveikti daugybę sunkumų, kol galiausiai pavyko realizuoti dar vaikystėje susikurtą svajonę. Lolita manė, kad kūryba ir šokis negali tapti „normaliu bei rimtu“ darbu, tačiau jau kurį laiką sėkmingai sukasi šioje srityje, kuri tapo jos pagrindine veikla.

Skaityti daugiau »

Skaityti daugiau »

„Niekada nepasiduok ir visada stenkis būti pačia geriausia savęs versija“

Vieningoji ir visiems puikiai žinoma „Name goes here“ jaunimo muzikinė grupė

Šį kartą kalbiname labai talentingą ir aktyvų jaunuolį, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos septyniolikmetį moksleivį Justiną Blažį. Vaikinas sportuoja, dainuoja, deklamuoja, dalyvauja jaunimo organizuojamose veiklose, veda renginius ir savo trykštančia energija geba įkvėpti aplinkinius. Kaip pavyksta visur spėti? Iš kur pasisemti jėgų, entuziazmo ir laiko, kurio daugumai taip trūksta?

Skaityti daugiau »

„Širvintų jaunimas pats fainiausias!“ – su tokiu šūkiu organizatoriai kviečia visą Širvintų rajono jaunimą į šventę.

Skaityti daugiau »

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais“

Rėmėjų pagalba ir tvirtomis vaikinų rankomis iškilo poilsio zona šalia atviros jaunimo erdvės.

Dar viena jauna asmenybė, kuri pasižymi trykštančia energija, atkaklumu, kupina kūrybiškų idėjų ir lydima ryžto bei užsispyrimo emocijų. Pastaruoju metu akivaizdžiai matome kaip keičiasi atvira jaunimo erdvė, kaip aktyviai reiškiasi Širvintų rajono jaunimas, bet ne kiekvienas susimąsto, kas slypi už viso to ir kokį kelią reikia nueiti, kad būtų pasiekti tokie rezultatai. Tad šį kartą kalbiname jaunimo užimtumo specialistę Agnę Lazarevičiūtę, kuri kievieną dieną bendrauja su jaunimu, dar kartą išgyvena paauglystės sunkumų akimirkas ir užburia jaunatvišku optimizmu mūsų rajono gyventojus.

Skaityti daugiau »

Šešuolėliai: atgijęs mokyklos kiemas

Susitikime netrūko vaikystės žaidimų. Pavyzdžiui, – „sūris“…

Projektų vadovai, padavėjai, aplinkosaugos specialistai, žurnalistai, kinologai, administratoriai, pardavėjai, direktoriai, auklėtojos, logistai, vairuotojai… Kas gali sieti šiuos iš pažiūros tokius skirtingus žmones? Atsakymas labai paprastas: nors ir skirtingu laiku, bet visi jie užaugo Šešuolėlių I kaime.

Skaityti daugiau »

Septynioms gimnazistėms – septyni 100 balų įvertinimai

Nacionalinis egzaminų centras praėjusią savaitę paskelbė paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji“

Egidijus Sinkevičius, įsikūnijęs į superherojaus vaidmenį.

Skaitykite interviu su miesto šventės organizatoriumi Egidijumi Sinkevičiumi. Čia rasite ir miesto šventės programą.

Skaityti daugiau »

Atvira jaunimo erdvė – spalvinga kaip pati jaunystė

Visai neseniai ant baltai dažytų sienų „nutūpė“ spalvingas menininko Antano Repečkos graffiti, pripildęs jaunimo erdvę spalvų ir jaunatviškos energijos. Iš kairės į dešinę: jaunimo užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė, menininkas Antanas Repečka, Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Kaip Širvintų jaunimas leidžia vasaros atostogas? Atsakymas netikėtas – išsijuosę dirba naujindami Širvintų atviros jaunimo erdvės patalpas. Idėjos kurti patrauklią aplinką kartu iniciatorės Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė ir jaunimo užimtumo specialistės Agnė Lazarevičiūtė bei Kornelija Juškevičiūtė nesunkiai entuziazmu užkrėtė ir į erdvę užsukantį jaunimą – tad darbai vyksta, dažomos sienos, perstatomi baldai, gimsta naujos laisvalaikio zonos.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos