Jaunimo balsas

Šiurpus spalio 30-tosios vakaras Širvintose

Niekas neįtarė, kad po kauke slepiasi...

Niekas neįtarė, kad po šiurpia kauke slepiasi...

Jaunimo reikalų taryba spalio 30 d. vakarą pakvietė į Helovyno šventę. Jaunimo erdvėje surengta šventė sulaukė didžiulio būrio jaunuolių: kas atvyko su įspūdingomis kaukėmis, kas išdažytais veidais. Svarbu, kad renginio programą kūrė, papuošimais ir visa atributika, svečiais rūpinosi pats jaunimas. Renginys prasidėjo visiems patogiai įsitaisius žiūrint labai baisų siaubo filmą. Vėliau vyko įvairūs žaidimai, o vakaro pabaigoje – diskoteka.  Skaityti daugiau »

Su Savivaldybe iš vidaus susipažinę jaunuoliai pasisakė už permainas

Gimnazistus pasitiko rajono merė Živilė Pinskuvienė.

Gimnazistus pasitiko rajono merė Živilė Pinskuvienė.

Vietos savivaldos dieną Širvintų rajono savivaldybėje buvo surengta atvirų durų diena jaunimui. Iš visų trijų rajono gimnazijų atvyko 32 gimnazistai, kuriems Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pristatė Savivaldybės ir Administracijos struktūrą, pagrindines funkcijas.  Skaityti daugiau »

Vilniečiui Gediminui ir pasvalietei Agnei aukso viduriuku tapo Širvintos

Agnė ir Gediminas pasirinko Širvintas, darbuojasi Kultūros centre.

Agnė ir Gediminas pasirinko Širvintas, darbuojasi Kultūros centre.

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre – du nauji veidai: darbą pradėjo Agnė Zubavičiūtė-Svilienė ir Gediminas Svilas, prieš keletą metų įgiję aukštąjį išsilavinimą VIKO (Vilniaus Kolegija) menų fakultete.

Agnė – profesionali atlikėja, vokalistė, tobulinosi pas Rositą Čivilytę, Kristiną Svolkinaitę, Vytautę Pupšytę. Yra pasirodžiusi didžiosiose Lietuvos scenose su įvairiais kolektyvais, tarp jų buvo „Joy choir“, Artūro Noviko ansamblis. Šiuo metu jauna moteris kuria ir atlieka muziką prisistatydama „Agnos“ sceniniu pseudonimu, dainuoja neseniai susibūrusiame trio „Divas Project“.  Skaityti daugiau »

Paminėta Tarptautinė jaunimo diena

Tarptautinės jaunimo dienos renginių organizatoriai

Tarptautinės jaunimo dienos renginių organizatoriai

Šių metų pavasarį naujai susibūrusi Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba kibo į darbą: organizavo jaunimui protmūšį, Kultūros centro savanorių krikštynas, surengė krepšinio turnyrą, ištisą vasarą daugelyje seniūnijų kariavo „Vandens mūšius“. Rugpjūčio 13 dieną jaunimo reikalų taryba kartu su jaunimo reikalų koordinatore Gintare Preikšaitiene pakvietė jaunimą į Širvintų paplūdimyje vykstančią šventę. Tą dieną čia susirinko didelis būrys jaunatviška energija bei entuziazmu trykštančių jaunų žmonių. Buvo kūrybingai paminėta Tarptautinė jaunimo diena. Skaityti daugiau »

Širvintų BMW klubas skaičiuoja antrus metukus

Į BMW klubą susibūrusius širvintiškius išduoda emblema ant automobilio...

Į BMW klubą susibūrusius širvintiškius išduoda emblema ant automobilio...

Prieš kelias savaites širvintiškiai galėjo stebėti mieste vykstantį BMW automobilių paradą. Pirmasis automobilis vežė Širvintų BMW klubo vėliava, o iš paskos sekė dar 46 „bemsai“. Renginį organizavo užsienyje gyvenantys Eimantas Eigelis ir Laurynas Pakalnis bei Evaldas Šavinskas.

Širvintų BMW klubas įsikūrė praėjusiais metais. Pernai grįžę atostogauti į Lietuvą, vaikinai pastebėjo, jog beveik visi draugai važinėja su BMW markės automobiliais, todėl, norėdami pabendrauti, nutarė suruošti susitikimą. Tada suvažiavo apie 20 BMW automobilių savininkų. Skaityti daugiau »

Vyriškas gyvenimo siekis – namas, ąžuolas ir darni šeima…

Rokas Jankauskas: „Ryžtas ir užsispyrimas - komponentai, kurie veda geresnio gyvenimo link.“

Rokas Jankauskas: „Ryžtas ir užsispyrimas - komponentai, kurie veda geresnio gyvenimo link.“

Kalbiname dar vieną jauną širvintiškį, kurio pasirinktas gyvenimo kelias – ūkininkavimas. Rokas Jankauskas nuo mažų dienų stebėdavo ūkininkaujančius tėvus ir stengdavosi jiems padėti. Tad nenuostabu, jog šiuo metu 22-ejų metų vaikinas jau kurį laiką savarankiškai ūkininkauja, plečia dirbamų laukų plotus, įsigyja technikos įvairiems darbams atlikti. Rokas yra vienas iš tų, kurie visomis jėgomis stengiasi uoliai siekti išsikeltų tikslų ir sunkiu darbu susikurti džiaugsmo kupiną gyvenimą. Prieš metus jis jau spėjo atšokti ir savo vestuves. Tad jam dabar yra svarbu ne tik pasirūpinti ūkio reikalais, bet, kaip ir kiekvienam rimtam vyrui, – pastatyti namą, pasodinti ąžuolą, sulaukti vaikų. Nepaisant didelio užimtumo, jaunas vyras mielai sutiko atsakyti į kelis mūsų „Širvintų krašto“ klausimus ir šiek tiek apie save papasakoti jums, brangūs mūsų skaitytojai. Skaityti daugiau »

„Kiekvienas privalo turėti tai, kas jam būtų arčiausiai širdies…“

Tado prisiminimai iš konkurso „Tramtatulis“

Tado prisiminimai iš konkurso „Tramtatulis“

Talentai mūsų rajone – neišsenkantis šaltinis. Regis jau tiek daug talentingų žmonių šnekinome, tačiau dar daugiau jų liko nepakalbintų…

Šį kartą nusprendėme pabendrauti su jaunuoliu, kurį ne kartą teko matyti didžiojoje scenoje įvairių renginių metu. Nors Tadui Imbrasui iš Musninkų dar tik 15 metų, bet jis savo nuostabiu dainavimu jau yra užbūręs daugelio klausytojų širdis. Vaikinas aistrą dainavimui pajuto būdamas vos penkerių. Jau tada jis stengėsi pamėgdžioti garsius dainininkus. Pravėrus mokyklos duris, jo talentą pastebėjo mokytojai. Jie ir pastūmėjo Tadą dainavimo link. Vaikinas linkęs manyti, kad šis pašaukimas galimai susijęs su mama, nes ji taip pat dainuodavo, grodavo akordeonu. Skaityti daugiau »

Keturiems gimnazistams – septyni 100 balų įvertinimai

Auksė Ramaškevičiūtė, Ruslanas Savickas, Arnoldas Čiplys ir Laurynas Radzevičius.

Auksė Ramaškevičiūtė, Ruslanas Savickas, Arnoldas Čiplys ir Laurynas Radzevičius.

Paskelbus paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatus, paaiškėjo, kad keturi Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigiantys abiturientai gaus ypatingus brandos atestatus. Širvintiškių Arnoldo Čiplio, Auksės Ramaškevičiūtės, Ruslano Savicko ir Lauryno Radzevičiaus atestatuose puikuosis 100 balų įvertinimai. Pasak Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktorės Audronės Buzienės, nuvilnijo šimtukų lietus. Abiturientų gauti 7 šimtukai – tai nuoseklaus, ilgo, įtempto darbo rezultatas.  Skaityti daugiau »

„Gyvenime viskas yra įmanoma, tik reikia labai norėti bei dar labiau to siekti…“

Teko paragauti ir mokytojo duonos. Akimirka iš pirmosios Mokytojų dienos, kai jautiesi pakylėta, kai net vadinamieji klasės „blogiukai“ įteikia gėlių bei padėkoja už suteiktą žinių kraitį, pagalbą, paguodą ir skleidžiamą šilumą. Tuomet supranti, jog eini teisingu gyvenimo keliu.

Teko paragauti ir mokytojo duonos. Akimirka iš pirmosios Mokytojų dienos, kai jautiesi pakylėta, kai net vadinamieji klasės „blogiukai“ įteikia gėlių bei padėkoja už suteiktą žinių kraitį, pagalbą, paguodą ir skleidžiamą šilumą. Tuomet supranti, jog eini teisingu gyvenimo keliu.

Odeta Kuročkina. Šią pavardę po interviu su rubrika „Jaunimo balsas“, „Nekasdieniai pokalbiai“ ir kt. rašiniais „Širvintų krašto“ skaitytojai mato jau pusmetį. Besidomintieji jaunimo ir kultūriniais renginiais turėjo ne vieną progą Odetą įsidėmėti kaip jaunimo renginių vedėją ar kokį nors išskirtinį personažą. Pats laikas su šia kūrybinga, kupina įvairiausių idėjų ir sumanymų asmenybe susipažinti artimiau. Taigi, žodis Odetai:

- Esu gimusi Širvintų mieste, tačiau ketverius vaikystės metus teko praleisti Krikštėnų kaime. Žuvus tėčiui, gyvenimas kardinaliai pasikeitė ir grįžome į gimtąjį miestą Širvintas. Čia lankiau darželį, vėliau mokiausi „Atžalyno“ progimnazijoje ir baigiau Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją.

Nuo mažens stengiausi siekti tik pačių geriausių rezultatų tiek moksle, tiek gyvenime. Visados jaučiau, kad mamai vienai yra be galo sunku dirbti net kelis darbus, kad tik mums su broliu nieko netrūktų, tad kuo anksčiau stengiausi pati užsidirbti ir prisidėti prie šeimos biudžeto. Vasarą užsidirbdavau skindama braškes, būdama pagalbine darbuotoja kavinių virtuvėse ar važinėdama į sraigių fabriką, kuris yra įsikūręs už Vilniaus. Neretai slapčiomis pavydėdavau kiemo draugams, kurie turėjo kiek turtingesnes šeimas ir vasaros atostogas galėjo leisti kaip panorėję. Skaityti daugiau »

Širvintų rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką

Širvintų rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką
Šią vasarą Širvintų rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.
Šiemet „Nutrilite“ iššūkiu pavadinta iniciatyva skelbiama trečią kartą – iki šiol riedlenčių parkus laimėjo Raudondvario ir Tauragės bendruomenės. Pastaroji praėjusių metų dviračių šventėje „Velomaratonas“ surinko daugiau kaip 730 narių ir aplenkė artimiausius konkurentus beveik du kartus.
„Pernai „Nutrilite“ iššūkyje dalyvavo apie 1 500 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestelių. Tai rodo, kad BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sportas Lietuvoje sparčiai populiarėja – ne tik krepšinis arba futbolas gali tapti jaunuolių užimtumo dalimi. Mūsų kompanija jau ne vienerius metus siekia kuo labiau prisidėti prie šios sporto šakos augimo šalyje, kad mažesnių miestelių jaunimui netektų važinėtis ir treniruotis gatvėse. Todėl šiemet drauge su „Velomaratonu“ skelbiame „Nutrilite“ iššūkį ir sieksime Lietuvoje pastatyti jau trečiąjį šios iniciatyvos riedlenčių parką“, – teigė Anna Pietrzak, „Amway“ generalinė direktorė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje.
Konkurse dalyvauti ir paramą riedlenčių parkui laimėti gali miestas arba miestelis, kuriam „Velomaratono“ renginyje pavyks suburti didžiausią „Nutrilite“ pavadinimo komandą. Daugiau kaip 50 000 gyventojų turintys bei anksčiau iššūkį laimėję miestai šioje iniciatyvoje varžytis negali. Nugalėtojai bus išrinkti pagal atsiimtų starto paketų kiekį „Velomaratono“ dieną.
„Bendruomenių susibūrimai tapo „Velomaratono“ tradicija, kurią kasmet palaiko ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Didžiuojamės drauge su partneriais galėdami prisidėti prie mažųjų miestelių laisvalaikio infrastruktūros gerinimo“, – sakė Benediktas Vanagas, „Velomaratono“ idėjos sumanytojas ir šventės organizatorius.
„Velomaratonas“ šiemet vyks rugpjūčio 20 dieną Vilniuje. Tada ir bus paskelbtas nugalėjęs miestelis. Renginio organizatoriai patys kreipsis į laimėjusio miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad riedlenčių parkas laimėjusiai bendruomenei bus atidarytas 2018 pavasarį.
Miestelių gyventojai, norintys laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti, turi registruotis „Velomaratono“ renginio puslapyje (www.velomaratonas.lt) ir priimti „Nutrilite“ iššūkį. Komandos skiltyje registruojama komanda turi įrašyti žodžius „Nutrilite komanda“ ir pridėti miesto, kuriam atstovaus arba kurį parems, pavadinimą (pavyzdžiui, „Nutrilite komanda Tauragė“). Daugiau nei 50 tūkst. gyventojų turintys bei anksčiau iššūkį laimėję miestai dalyvauti negali, tačiau jie gali registruotis ir taip važiuoti „Velomaratone“ už bet kurio norimo miestelio „Nutrilite“ komandą.
Šįmet „Nutrilite” iššūkyje gali dalyvauti ne tik dviratininkai. Pirmąsyk „Velomaratone“ važiuos paspirtukai, riedlentės ir riedučiai. Šių važiavimų dalyviai taip pat gali prisidėti prie „Nutrilite“ komandos.
Iki liepos 23 d. registracija į „Nutrilite“ iššūkį nemokama.
Riedutininkai

Riedutininkai

Šią vasarą Širvintų rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Šiemet „Nutrilite“ iššūkiu pavadinta iniciatyva skelbiama trečią kartą – iki šiol riedlenčių parkus laimėjo Raudondvario ir Tauragės bendruomenės. Pastaroji praėjusių metų dviračių šventėje „Velomaratonas“ surinko daugiau kaip 730 narių ir aplenkė artimiausius konkurentus beveik du kartus. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei tektų rinktis, kur apsigyventumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.