Savivaldybės naujienos

Savivaldybės administracijoje – naujas vedėjas

Naujasis Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Skardžius.

Informuojame, kad jau dvi savaites Širvintų r. savivaldybės administracijoje dirba naujasis Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Skardžius.

Skaityti daugiau »

Šimtmečio parkas: tęsiame akciją

Pernai Širvintose buvo pradėtas sodinti Šimtmečio parkas.

2018 metų rudenį, siekiant įprasminti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir pasidžiaugti naująja Širvintų krašto karta, Širvintų mieste, palei Plento gatvę, buvo pradėtas sodinti Šimtmečio parkas. Šioje iniciatyvoje dalyvavo vaikučiai, kurių gimimas įregistruotas iki 2018 m. rugsėjo mėn., jų tėveliai ir artimieji.

Skaityti daugiau »

Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Jaunimo sodas atgimsta, ir jau šią vasarą širvintiškiai bei miesto svečiai džiaugsis sutvarkyta teritorija Jaunimo sode priešais bažnyčią, pritaikyta visai šeimai, jaunimui, senjorams. Atnaujinta sodo erdvė su rotonda taps gražia vieta, pasitinkančia iš bažnyčios išeinančius jaunavedžius ir visus, norinčius savo šventės proga įsiamžinti. Be to, santuokos galės būti registruojamos ne tik Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje, bet ir Jaunimo sodo rotondoje.

Skaityti daugiau »

Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

Gausiai susirinkę Širvintų gyventojai su savivaldybės vadovėmis aptarė su daugiabučių renovacija susijusius aktualius klausimus.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė drauge su UAB „Širvintų šiluma“ atstovais tęsia susitikimus su gyventojais dėl daugiabučių renovacijos.

Skaityti daugiau »

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

GYVENTOJAI, NETURINTYS, BET NORINTYS GAUTI INDIVIDUALIUS PAKUOČIŲ ATLIEKŲ RŪŠIAVIMO KONTEINERIŲ KOMPLEKTUS, TURĖTŲ KREIPTIS Į ŠIRVINTŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS VIEŠOSIOS TVARKOS IR APLINKOSAUGOS SKYRIŲ!

Skaityti daugiau »

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Širvintų rajono savivaldybė siekia, jog ne tik mieste ar seniūnijose, bet ir kaimiškose vietovėse būtų sutvarkyta ir įrengta kuo daugiau viešų laisvalaikio erdvių, poilsio zonų, kuriose laiką leisti galėtų tiek šeimos su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus gyventojai. Šis siekis jau greitai bus įgyvendinamas, kadangi 2019 metų kovo 28 dienos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta projektų „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Čiobiškio kaime“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Gelvonų miestelyje“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Juodiškių kaime“, „Daugiafunkcės sporto aikštelės įrengimas Medžiukų kaime“ ir „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Širvintų kaime“. Šių projektų tikslas – kurti patrauklią aplinką gyventi kaime, didinant vietos gyventojų gyvenimo kokybę ir skatinant jų socialinį aktyvumą.

Skaityti daugiau »

Svarbi informacija gyventojams!

Nuo gegužės 1 d. Širvintų rajono gyventojams keisis mišrių komunalinių atliekų išvežimo grafikas.

Skaityti daugiau »

Širvintų rajono savivaldybė ne kalbomis, o darbais sprendžia opias problemas

Paskutiniame šios kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, kuriuo iš emigracijos grįžusių širvintiškių vaikai lengviau pateks į darželį.

Kovo 28 d. vykusiame paskutiniame šios kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, kuriuo pakeistas Vaikų priėmimo į Širvintų lopšelį-darželį „Boružėlė“ tvarkos aprašas. Iki šiol tvarkos apraše buvo numatyta, jog priimant vaikus į darželį pirmenybė teikiama:

Skaityti daugiau »

Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Balandžio mėnesį vėl tęsiame projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ veiklas, kad kuo daugiau sužinotume kaip stiprinti sveikatą, daugiau judėtume ir būtume sveikesni bei žvalesni. O veiklų balandžio mėnesį vėl bus labai įdomių ir pačių įvairiausių:

Skaityti daugiau »

Susitikimas dėl atliekų išvežimo: sprendžiamos aktualios problemos

Širvintų r. savivaldybės administracijos pozicija aiški – UAB „VSA Vilnius“ turi užtikrintai ir laiku teikti savo paslaugas gyventojams.

Nors gyventojų nusiskundimų sumažėjo, tačiau Savivaldybės administracija vis dar sulaukia pranešimų dėl negautų konteinerių, neišvežtų atliekų, sąskaitų išrašymo tvarkos, nemalonaus aptarnaujančio personalo elgesio su klientais. Šios atliekų išvežimo problemos taip pat keliamos Savivaldybės ir Administracijos vadovių susitikimų su rajono gyventojais metu. Todėl Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė sušaukė pasitarimą išsiaiškinti esamą situaciją ir aptarti mišrių komunalinių atliekų išvežimo klausimus. Susitikime su Savivaldybės ir Administracijos vadovėmis dalyvavo Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Kapeckas, bendrovės UAB „VSA Vilnius“ atstovai Alvydas Želnys ir Donatas Paškevičius, UAB „Širvintų šiluma“ direktorius Raimondas Ragauskas.

Skaityti daugiau »
Apklausa

Kurio Širvintų rajono savivaldybės tarybos nario mažiausiai pasigesite (galite pažymėti iki 5 pavardžių).

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Nuorodos