Savivaldybės naujienos

Merė tęsia susitikimus su kaimiškų vietovių gyventojais

Susitikimas su gyventojais

Susitikimas su gyventojais

Merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, tęsdamos susitikimus su kaimų gyventojais, lankėsi Širvintų kaime. Skaityti daugiau »

Su gražiu jubiliejumi merė pasveikino ilgametį rajono švietimo kuratorių – Kazį Baroną

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Gegužės 11 d. rajono merė Živilė Pinskuvienė su gražiu 80 metų jubiliejumi pasveikino ilgametį mūsų rajono švietimo kuratorių, Švietimo skyriaus vedėją Kazį Baroną. Padėkojusi už nuoširdų darbą ir metus, skirtus rajono švietimui, ji linkėjo jubiliatui stiprios sveikatos ir džiaugsmo gyvenimu. Skaityti daugiau »

KONKURSAS

Širvintų rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Širvintų meno mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Skelbimo tekstą, reikalavimus pretendentams, reikalingų pateikti dokumentų sąrašą rasite interneto svetainėse www.sirvintos.lt ir www.menomokykla.lt. Skaityti daugiau »

Savivaldybės rūpestis žmonių saugumu įvertintas garbingu apdovanojimu

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, atsiimdama apdovanojimą, sakė, kad džiaugiasi ir didžiuojasi mūsų rajono ugniagesiais gelbėtojais.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, atsiimdama apdovanojimą, sakė, kad džiaugiasi ir didžiuojasi mūsų rajono ugniagesiais gelbėtojais.

Vilniuje, Valdovų rūmuose, vyko iškilmingas Šv. Florijono – gaisrų sergėtojo – dienos minėjimas. Jo metu buvo apdovanoti geriausiai savo pareigas atliekantys, ilgamečiai pareigūnai, savanoriai. Skaityti daugiau »

Susitikimai seniūnijose

Susitikimas su gyventojais Čiobiškyje

Susitikimas su gyventojais Čiobiškyje

Merė Živilė Pinskuvienė, pristatydama 2016 m. Savivaldybės veiklos ataskaitą, susitinka su rajono seniūnijų gyventojais. Šią savaitę susitikimai vyko Zibalų ir Čiobiškio seniūnijose. Gyventojai gausiai rinkosi, norėdami padiskutuoti ne tik apie praėjusiais metais nuveiktus darbus, bet ir apie šių metų planus. Žmonės uždavė jiems rūpimus klausimus, teikė pasiūlymus, kėlė aktualias problemas.  Skaityti daugiau »

Čiobiškio seniūnijos gyventojų dėmesiui!

Informuojame, kad gegužės 3 d. 18 val. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Čiobiškio filialo salėje vyks 2016 m. merės Živilės Pinskuvienės ir Savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymas. Skaityti daugiau »

Jaunimo reikalų tarybai prisistatė naujoji jaunimo koordinatorė

Posėdis

Posėdis

Balandžio 19 d. vyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis, kurio metu prisistatė Širvintų rajono savivaldybės administracijoje Jaunimo reikalų koordinatorės pareigas pradėjusi eiti Gintarė Preikšaitienė.  Skaityti daugiau »

Profesinę dieną paminėjo prasmingomis išvykomis

Bibliotekininkės išvyksta į Jaunimo teatrą.

Bibliotekininkės išvyksta į Jaunimo teatrą.

Balandžio 15-ąją minima Kultūros diena. Šia proga Širvintose buvo iškelta Taikos vėliava. Viešosios bibliotekos kolektyvas paminėti šios dienos vyko į Valstybinio jaunimo teatro spektaklį „Junas Gabrielis Borkmanas“, o Kultūros centro darbuotojai – į Pakruojo dvarą. Kultūros darbuotojai į kelionę išlydėti su merės vaišėmis. Skaityti daugiau »

Kviečiame prekiauti Rasos šventės Kernavėje metu!

Informuojame, kad nuo 2017 metų balandžio 11 dienos iki gegužės 12 dienos yra priimami prašymai dėl prekybos 2017 m. birželio 23 d. Kernavės miestelyje vyksiančios Rasos šventės metu. Skaityti daugiau »

Širvintų sporto komplekso statybos – startas sportiškiausiam Lietuvos miestui

Iškilmių akimirka

Iškilmių akimirka

2017 m. balandžio 10 d. paskelbta oficiali naujojo Širvintų miesto sporto komplekso statybų pradžia. Šia proga statinio pamatuose įbetonuota simbolinė kapsulė.

Širvintų miesto vardas Lietuvos sporto bendruomenėje yra gerai žinomas jau daugelį dešimtmečių. Stiprios žolės riedulio, futbolo, lengvosios atletikos, teniso tradicijos lemia puikius rezultatus ir pasiekimus. Širvintų mokyklos kasmet užima pirmąsias vietas tarp sportiškiausių šalies švietimo įstaigų. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jums buvo įsisiurbusi erkė?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.