Savivaldybės naujienos

Apžiūrėjo gimstančius kūrinius

Merė apžiūri kuriamą paveikslą ant sienos.

Merė apžiūri kuriamą paveikslą ant sienos.

Vidinis Širvintų Kultūros centro ir Viešosios Igno Šeiniaus bibliotekos kiemelis jau dabar alsuoja ypatinga, meniška atmosfera. Daugelis širvintiškių kasdien užsuka pasigrožėti dailininko Lino Atgalainio sienų tapyba, kuriamu tikru stebuklu.  Skaityti daugiau »

Širvintų rajone budintiems globotojams ketinama keturgubai pakelti atlyginimą

Širvintų r. savivaldybės ir Administracijos vadovės, Savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo specialistė susitiko su Širvintų r. socialinių paslaugų centro komanda aptarti galimybių, kaip paskatinti gyventojus tapti budinčiais globėjais.  Skaityti daugiau »

Rajono vadovės susitiko su Sveikatos apsaugos ministru

Paskutiniame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje nusprendus nesvarstyti klausimo dėl VšĮ Širvintų ligoninės reorganizavimo, trečiadienį įvyko ilgai lauktas susitikimas su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Skaityti daugiau »

Meno mokykla velkasi kailinius

Širvintų meno mokykla

Širvintų meno mokykla

Sparčiai vyksta Meno mokyklos pastato apšiltinimo darbai.

„Pagaliau nei vaikai, nei jų mokytojai nebešals, ugdymas vyks atnaujintose patalpose,“ – džiaugiasi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, pabrėždama, kad darbai suplanuoti taip, jog kuo mažiau trukdytų ugdymo procesui. Jie per vasarą bus užbaigti. Skaityti daugiau »

Kviečiame į stadiono atidarymą

Jau birželio 2 d. Širvintose – ypatingas, džiaugsmingas, išskirtinis įvykis – naujojo futbolo stadiono atidarymas. Kviečiame į visiems širvintiškiams, miesto svečiams, sporto gerbėjams, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams svarbią šventę! Skaityti daugiau »

Jaunimo sodas atgims naujomis spalvomis!

Informuojame, kad įgyvendinant projektą „Kraštovaizdžio sutvarkymas Širvintų mieste“ vykdomi Jaunimo sodo ir teritorijos palei Plento gatvę tvarkymo darbai. Skaityti daugiau »

Ligoninių sujungimas galimas tik savivaldybių taryboms pritarus

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Gegužės 14 dieną Širvintų rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko pasitarimas-diskusija dėl VšĮ Širvintų ligoninės reorganizavimo galimybių.

Susitikimą pradėjusi Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, kuruojanti sveikatos sritį, sakė, kad šis susitikimas skirtas pristatyti dviejų įstaigų – Širvintų ir Ukmergės ligoninių perspektyvas ir sujungimo galimybes. Kadangi demografinė padėtis Lietuvoje yra sudėtinga, sveikatos priežiūros įstaigų padėtis yra sunki dėl pacientų mažėjimo ir suteikiamų paslaugų, kurios yra tiesioginis pajamų šaltinis, skaičiaus mažėjimo. Todėl valstybės institucijų, Sveikatos apsaugos ministerijos, tiek Ligonių kasų pozicija ta, jog mažosios ligoninės yra per didelė našta, o rekomendacijos – optimizuoti veiklą, jungtis į stambesnius darinius. Skaityti daugiau »

Balandį negavę konteinerių gyventojai už atliekų išvežimą kintamosios rinkliavos dalies nemokės

Pasitarimas dėl atliekų išvežimo

Pasitarimas dėl atliekų išvežimo

Kaip jau buvo rašyta, Savivaldybė dėl įsipareigojimų nevykdymo yra pateikusi kelias pretenzijas nuo balandžio 1 d. Širvintų rajone mišrių komunalinių atliekų vežimo paslaugas pradėjusiai teikti bendrovei UAB „VSA Vilnius“.  Skaityti daugiau »

Neatlygintinai pasidalijo krauju

Balandžio 27 d., minint Medicinos darbuotojų dieną, Širvintų rajono savivaldybėje buvo surengta neatlygintinos kraujo donorystės akcija. Akcijos globėja – Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.  Skaityti daugiau »

SKELBIMAS

Širvintų r. savivaldybės administracija skelbia 79,10 kv. m patalpų, esančių Mančiušėnų g. 1, Gelvonų miestelyje, Gelvonų sen., Širvintų r., nuomos konkursą. Nuomos sutarties terminas – 5 metai. Pradinė patalpų nuomos kaina – 0,50 Eur už 1 kv. m. per mėnesį. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei Prezidento rinkimai būtų rytoj, už ką balsuotumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 8 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.