Savivaldybės naujienos

Širvintų rajone – naujas vaikų dienos centras

Vaikų dienos centro Alionyse atidarymas

Vaikų dienos centro Alionyse atidarymas

Gruodžio 10 d. Širvintų rajono Alionių I kaime – ypatinga diena – duris atvėrė naujas vaikų dienos centras „Mes kartu“, įsikūręs mokyklos patalpose.

Projektą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai dėl naujojo vaikų dienos centro įkūrimo parengė ir laimėjo Daugiafunkcių centrų vadovų asociacija, kuriai priklauso Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Danguolė Kalesnikienė. Skaityti daugiau »

Tvarkomi įvažiavimai ir takai

Įvažiavimas į Širvintų gimnaziją

Įvažiavimas į Širvintų gimnaziją

Metams baigiantis, prie Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos ir ką tik renovuotos Meno mokyklos jau baigiami įvažiavimo kelio asfaltavimo darbai. Išasfaltuota dėl ypač prastos būklės daug nusiskundimų sulaukdavusi automobilių stovėjimo aikštelė prie Širvintų sporto centro, taip pat duobėtas ir pavojingas įvažiavimas nuo Kalnalaukio gatvės automobilių techninės apžiūros įmonės link.  Skaityti daugiau »

Kompleksiškai tvarkomas miestas

Tvarkomas pėsčiųjų takas palei naująjį stadioną.

Tvarkomas pėsčiųjų takas palei naująjį stadioną.

Palankūs orai leidžia tęsti pradėtus darbus ir džiaugtis puikiais rezultatais. Įrengus automobilių stovėjimo aikštelę prie naujojo stadiono ir ligoninės, baigiamas tiesti pėsčiųjų takas ir įrengiama vaikų žaidimų aikštelė. Visai šalia – sutvarkyta ir atnaujinta Meno mokykla, užtikrinanti geresnę neformaliojo švietimo paslaugų ir prieinamumo kokybę. Skaityti daugiau »

Metų pabaigoje – papildomi 134 200 Eur keliams!

Tvarkomas kelias

Tvarkomas kelias

Nuosekliai dirbanti komanda, atkaklumas darniai siekiant užsibrėžtų tikslų duoda puikių rezultatų. Vienas iš svarbiausių Širvintų rajono savivaldybės prioritetų pastaraisiais metais yra vietinės reikšmės kelių tvarkymas, žvyrkelių asfaltavimas. O rezultatus akivaizdžiai mato ir jais jau džiaugiasi visų rajono seniūnijų žmonės.

Metams baigiantis, Širvintų rajono savivaldybę pasiekė dar viena gera žinia – Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgusi į pagrįstus prašymus, skyrė valstybės rezervo 127 800 Eur Širvintų rajono 2018 m. Skaityti daugiau »

Kviečiame teikti kandidatūras „Metų geradario“ nominacijai!

Nominacija „Metų geradarys“

Nominacija „Metų geradarys“

Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės 2016-11-07 įsakymu Nr. 9-854 buvo patvirtinti Širvintų krašto nominacijos „Metų geradarys“ nuostatai ir vertinimo komisiją.

Šiemet trečiąjį kartą kviečiame visus Širvintų rajono gyventojus, visuomenines organizacijas, institucijas, kolektyvus siūlyti kandidatus šiai garbingai nominacijai.

Nominacija „Metų geradarys“ suteikiama už ypatingus nuopelnus Širvintų rajonui šiais kalendoriniais metais:

Už aktyvią visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; Skaityti daugiau »

Dovana rajono vaikams

Merė Ž. Pinskuvienė dėkoja už gražią dovaną mažiesiems širvintiškiams.

Merė Ž. Pinskuvienė dėkoja už gražią dovaną mažiesiems širvintiškiams.

Penktadienį Širvintose buvo įžiebta miesto eglė, sužibo kalėdinio miestelio šviesos, o jauki centrinė Igno Šeiniaus gatvė virto meilės alėja.

Kaip ir kasmet, įžiebus miesto eglę, veiks kalėdinis paštas. Laiškus Kalėdų seneliui rašyti ir savo svajones atskleisti bus kviečiami visi mažieji mūsų rajono gyventojai.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis, jau anksčiau padovanojęs medinę mainų bibliotekėlę skverui „Vaikystės stotelė“, įteikė dar vieną šventinę dovaną – naują, gražią medinę kalėdinio pašto dėžutę, kuri bus pastatyta šalia gražiosios miesto eglės. Skaityti daugiau »

Vakaronė „Pabūkim kartu“ Bartkuškyje

Vakaronės akimirka

Vakaronės akimirka

Penktadienio vakarą Bartkuškio mokykloje-daugiafunkciniame centre vyko šventė po rudens darbų „Pabūkim kartu“, subūrusi bendruomenę į jaukią, šventinę vakaronę. Šventėje netrūko juoko ir žaidimų, gerą nuotaiką kūrė ir šokiui kvietė Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo kaimo kapela, Širvintų rajono Bagaslaviškio vokalinė instrumentinė grupė, liaudiškos muzikos grupė „Noragas“, Širvintų kultūros centro Šiaulių filialo vokalinis ansamblis „Ringė“ Skaityti daugiau »

Kuriame palankią šeimai aplinką

Apie savo šeimos sėkmingą kelią pasakojo „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Širvintų rajone“ projekto dalyvė Oksana Avlasevičienė.

Apie savo šeimos sėkmingą kelią pasakojo „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Širvintų rajone“ projekto dalyvė Oksana Avlasevičienė.

Lapkričio 23 d. Širvintų r. savivaldybėje vyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuota diskusija „Kuriame palankią šeimai aplinką“.

„Daug darbų Širvintų rajone vykdoma būtent šiuo tikslu, todėl džiaugiuosi, kad į diskusiją pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais susirinko tiek daug neabejingų žmonių – socialinių, švietimo įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovų, gražių šeimų,” – džiaugėsi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, pasveikinusi diskusijos dalyvius ir padėkojusi Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjai Kristinai Paulikei, moderavusiai renginį. Skaityti daugiau »

Projektai kaimiškose vietovėse

Motiejūnų vaikų žaidimo aikštelė

Motiejūnų vaikų žaidimo aikštelė

Širvintų rajono kaimiškose vietovėse – gatvių apšvietimo ir mažosios infrastruktūros projektų pirmieji rezultatai jau matomi! Alionių I kaime ir Zibaluose vyksta sporto aikštynų, Motiejūnuose ir Anciūnuose – vaikų žaidimų aikštelių įrengimo darbai. Skaityti daugiau »

Merė Živilė Pinskuvienė priėmė Lietuvos jaunųjų šaulių žaidynių šaudymo čempionus

Jaunųjų šaulių priėmimas Savivaldybėje

Jaunųjų šaulių priėmimas Savivaldybėje

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė priėmė Lietuvos jaunųjų šaulių žaidynių šaudymo čempionus: Arną Paliulį, Kamilę Aršauskaitę, Gabrielę Rinkevičiūtę ir jų vadovą – Širvintų 10 kuopos šaulių vadą Leoną Vaicekauską.

Lietuvos jaunųjų šaulių sąjungos respublikinėse sporto žaidynėse 7 rungtyse iš viso varžėsi 10 rinktinių. Karaliaus Mindaugo 10 rinktinės jaunieji šauliai iškovojo antrąją komandinę vietą. Širvintų 10 kuopos šauliai, vadovaujami Leono Vaicekausko, sudarė šaudymo iš pneumatinio šautuvo komandą ir savo rungtyje laimėjo pirmąją vietą. Tai svariausias indėlis, kuris ir nulėmė bendrą komandinę antrąją vietą. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.