Savivaldybės naujienos

Svarbi informacija rajono gyventojams!

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2018 m. spalio 12-22 d. Širvintų mieste organizuojama švaros akcija, kurios metu gyventojams bus sudarytos galimybės atsikratyti didžiųjų atliekų. Skaityti daugiau »

Nuoseklūs darbai – tvarkomos kapinės

Kaip kasmet, artėjant mirusiųjų pagerbimo dienai, tvarkomos kapinės. Senosiose Širvintų kapinėse dar vasarą buvo įrengta paviršinio vandens surinkimo sistema, todėl esant gausiems krituliams ir pavasarį per atlydį, kapai nebeskęs balose. Skaityti daugiau »

Naujas šaligatvis

Tvarkomas šaligatvis

Tvarkomas šaligatvis

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad ties „Atžalyno“ progimnazija, Nepriklausomybės aikšte vyksta šaligatvio remonto darbai. Skaityti daugiau »

Širvintų rajono savivaldybės merė pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo Ketinimų protokolą su Gruzijos (Sakartvelo) Sagarejo savivaldybės meru

Pasirašomas ketinimų protokolas.

Pasirašomas ketinimų protokolas.

Rugsėjo 24-28 d. Širvintų rajono savivaldybės delegacija: Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Tarybos narys Darius Valkauskas, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, viešųjų ryšių vyr. specialistė Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė viešėjo Gruzijoje (Sakartvele), Sagarejo savivaldybėje. Skaityti daugiau »

Diena be automobilio

Diena be automobilio. Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė

Diena be automobilio. Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė

Rugsėjo 21 d. Lietuva kartu su kitomis Europos valstybėmis minėjo Tarptautinę dieną be automobilio. Kažkam ši diena įprasta, kažkam – visai kitokia. Iš pat ryto apvažiavusi Širvintas dviračiu, merė Živilė Pinskuvienė ne tik žvaliai pasitiko dieną, ne pro mašinos langą apžiūrėjo miestą, bet ir labai maloniai pabendravo su skubančiais į darbą širvintiškiais. Smagu, jog prie Europos judrumo savaitės iniciatyvos prisijungė darželiai ir mokyklos – smagu matyti tokį gyvybingą miestą! Skaityti daugiau »

Sveikata – didžiausias turtas

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Sveikata – didžiausias turtas. Todėl džiaugiamės, galėdami pakviesti širvintiškius sveikai, turiningai ir linksmai leisti laisvalaikį!

Savivaldybės administracijai parengus projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“, buvo gautas Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimas. Įgyvendinant projektą, net trejus metus, t.y. iki 2021 m. rudens rajono gyventojai bus kviečiami dalyvauti įvairiose sveikatingumo veiklose – tiek aktyviuose užsiėmimuose, tiek įvairiuose mokymuose. Svarbu tai, kad visi užsiėmimai vyks nemokamai! Skaityti daugiau »

Labai reikalinga aikštelė visiems rajono gyventojams

Jau įrengta automobilių stovėjimo aikštelė tarp Širvintų ligoninės ir Jaunimo centro. Ji skirta Ligoninės pacientų ir atvykstančiųjų juos lankyti, taip pat į naująjį stadioną atvažiuojančių sportininkų, varžybas stebėti atvykstančių žiūrovų patogumui.  Skaityti daugiau »

Pasveikino su garbinga sukaktimi

Pasveikino Viktorą Baumilą su gražia sukaktimi.

Pasveikino Viktorą Baumilą su gražia sukaktimi.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir patarėja Janina Pažusienė pasveikino Čiobiškio seniūnijos Lapelių kaime gyvenantį Viktorą Baumilą su garbingu 90 metų jubiliejumi, palinkėjo stiprios sveikatos ir džiugių gyvenimo akimirkų. Skaityti daugiau »

Šimtmečio kūdikiams – šimtmečio parkas

Gausiai susirinkusieji pasodino Šimtmečio parką...

Gausiai susirinkusieji pasodino Šimtmečio parką...

Rugsėjo 21 d. siekiant įprasminti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir pasidžiaugti naująja Širvintų krašto karta, Širvintų mieste, palei Plento gatvę, buvo sodinamas Šimtmečio parkas. Saulėtas rudens oras ir pakili nuotaika pavertė šią iniciatyvą tikra švente, kurios metu buvo pasveikintos gausiai susirinkusios šeimos, šiais istoriniais metais sulaukusios vaikučių. Jų gimimas buvo įprasmintas kaip Lietuvos ateities simbolis. Skaityti daugiau »

Ir širvintiškiai pasitiko Popiežių

 Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kelias valandas belaukdama susitikimo su Jo Šventenybe Popiežiumi Pranciškumi, Simono Daukanto aikštėje šnekučiavosi su kolega Alytaus miesto meru Vytautu Grigaravičiumi.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kelias valandas belaukdama susitikimo su Jo Šventenybe Popiežiumi Pranciškumi, Simono Daukanto aikštėje šnekučiavosi su kolega Alytaus miesto meru Vytautu Grigaravičiumi.

Šeštadienį į Lietuvą atskridęs popiežius Pranciškus savo viešnagę Lietuvoje pradėjo apsilankydamas Prezidentūroje ir susitikdamas su S. Daukanto aikštėje jo laukiančiais žmonėmis, tarp kurių buvo Lietuvos Respublikos Prezidentė, nemažai Valstybės veikėjų, savivaldybininkų, pilietinės visuomenės atstovų, diplomatinio korpuso narių.  Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokį gyvūną laikote namuose? (galite pažymėti ne vieną)

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 22 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.