Savivaldybės naujienos

Dėl Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus darbo kovo 22 dieną

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus darbuotojai 2017 m. kovo 22 dieną dalyvaus seminare „Paraiškų priėmimo informacinės sistemos mokymai“, kurį VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras organizuoja visiems Lietuvos savivaldybių ir seniūnijų žemės ūkio skyrių darbuotojams.

2017 m. kovo 22 dieną prašymus prašome teikti į Savivaldybės priimamąjį (Vilniaus g. 61, Širvintos). Skaityti daugiau »

SKELBIMAI

Informuojame, kad Širvintų rajono savivaldybės taryba 2017 m. kovo 6 d. priėmė sprendimą Nr. 1-42 “Dėl Širvintų r. Zibalų pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungiant ją prie Širvintų “Atžalyno” progimnazijos”, kuriuo nuspręsta reorganizuoti Širvintų r. Zibalų pagrindinę mokyklą prijungiant ją prie Širvintų “Atžalyno” progimnazijos. Reorganizacijos sąlygų aprašą galite rasti www.sirvintos.lt, www.satz.lt, www.zibalai.sirvintos.lm.lt. Skaityti daugiau »

Gyventojų dėmesiui!

Pasibaigus žiemai, Širvintų miesto gatvėse eismo sąlygas sunkina atsivėrusios duobės ir asfalto išdaužos. Širvintų rajono savivaldybės administracija, prašydama gyventojų supratimo ir kantrybės, informuoja, kad tvarkyti duobes bus pradėta nedelsiant, kai tik bus tinkamos sąlygos kokybiškai atlikti darbus. Skaityti daugiau »

Merė pasveikino stalo tenisininkus

Po pasveikinimo

Po pasveikinimo

Merė Živilė Pinskuvienė pasveikino šauniai Lietuvos stalo teniso jaunimo čempionate pasirodžiusius Širvintų sporto mokyklos stalo tenisininkus Eveliną Žigytę ir Daimoną Ušacką, iš varžybų grįžusius su aukso ir bronzos medaliais. „Tai puikūs jaunųjų sportininkų ir trenerių pasiekimai ne tik Širvintų sporto mokyklai, bet visam Širvintų kraštui,“ – sakė merė, įteikusi padėkas ir atminimo dovanėles. Skaityti daugiau »

Apie susietąją paramą už mėsinius galvijus, pieninius bulius, mėsines avis, pienines ožkas

Žemės ūkio ir turto valdymo skyrius informuoja, kad pradedamos mokėti išmokos už mėsinius galvijus.

Susietoji parama mokama už valdoje išlaikytas ne mažiau kaip 60 kalendorinių dienų bei Ūkinių gyvūnų registre įregistruotas ir suženklintas mėsines avis, pienines ožkas, ne jaunesnius nei 12 mėnesių mėsinius galvijus, pieninių veislių bulius. Šie gyvuliai turi būti užregistruoti Ūkinių gyvūnų registre ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas nuo jų atvežimo į naują laikymo vietą informuojant Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (toliau -VMVT) teritorinį skyrių. Skaityti daugiau »

Patvirtintas 2017 metų biudžetas

Kaip ir kiekvienais metais, Savivaldybėje vasario mėnuo būna svarbus tuo, kad yra svarstomas ir rajono Tarybos tvirtinamas metų biudžetas.

Biudžeto projektas buvo parengtas ir sausio 27 d., vasario 8 d. svarstytas su Savivaldybės vadovais, Administracijos darbuotojais, biudžetinių įstaigų atstovais, bendruomenių nariais. Vasario 3 d. projektas pristatytas Tarybos komitetuose. Skaityti daugiau »

Kalnalaukio gatvėje pradėti Sporto komplekso statybos žemės darbai

Vyksta žemės darbai

Vyksta žemės darbai

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Širvintose, Kalnalaukio gatvėje, šalia universalios sporto aikštelės, pradėti projekto „Sporto komplekso Širvintų mieste įkūrimas“ žemės sklypo parengimo darbai. Atsiprašome gyventojų dėl galimo sunkiasvorio transporto keliamo triukšmo. Skaityti daugiau »

Maloniai kviečiame 2017 m. vasario 24 d., penktadienį, 10 val., rašyti Nacionalinį diktantą!

Šiemet jau dešimtą kartą organizuojamas Nacionalinio diktanto konkursas. Skirkite 45 minutes savo laiko pasitikrinti lietuvių kalbos žinias ir prisijunkite prie didžiulio populiarumo kasmet sulaukiančio Nacionalinio diktanto 2017 konkurso! Diktantas nėra egzaminas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba. Nacionalinio diktanto rašymas nėra ir vien tik gimtosios kalbos gramatikos žinių patikra. Tai – mūsų bendrystės puoselėjimas, kurį kuriame per kalbą. Skaityti daugiau »

Dėl vaikų gerovės būtina dirbti dar atsakingiau

Susitikimas su rajono socialiniais darbuotojais, vaiko teisių apsaugos specialistais ir seniūnais

Susitikimas su rajono socialiniais darbuotojais, vaiko teisių apsaugos specialistais ir seniūnais

„Vaikų gerovė turi būti užtikrinta, ir dėl to turime susitelkti visi. Dirbti reikia dar atsakingiau,“ – susitikime su rajono socialiniais darbuotojais, vaiko teisių apsaugos specialistais ir seniūnais kalbėjo merė Živilė Pinskuvienė. Visą šalį sukrėtus vaiko žūties nuo artimiausių žmonių rankos tragedijai, susitikimo metu ne tik apžvelgta rajono vaiko teisių apsaugos situacija, bet ir skirtos konkrečios užduotys visiems specialistams ir pareigūnams, kurie yra artimiausi bendruomenei. Jų greitas reagavimas į susiklostančias krizines situacijas ir susikalbėjimas su žmonėmis turi būti išnaudotas užtikrinant vaikų saugumą ir gerovę.  Skaityti daugiau »

Reali pagalba neįgaliesiems

Merė Živilė Pinskuvienė perduoda naująjį automobilį l.e. Socialinio paslaugų centro direktoriaus pareigas Jurgitai Pukaitei.

Merė Živilė Pinskuvienė perduoda naująjį automobilį l.e. Socialinio paslaugų centro direktoriaus pareigas Jurgitai Pukaitei.

Reali pagalba neįgaliesiems – jautri ir sudėtinga sritis. Sausio 26 d. vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas Integralios pagalbos teikimo Širvintų rajone tvarkos aprašas (dokumentą galite rasti www.sirvintos.lt). Tam, kad Širvintų rajone atsirastų galimybė teikti integralios pagalbos paslaugas, Savivaldybės ir Socialinio paslaugų centro vadovės, Administracijos Socialinės paramos poskyris dirbo daugiau nei metus.

Šiuo dokumentu apibrėžta ir įteisinta integralios pagalbos teikimo tvarka Širvintų rajone. Integrali pagalba – tai socialinės globos ir slaugos paslaugos, skirtos suaugusiems ir senyvo amžiaus rajono gyventojams, turintiems sunkią negalią ir negalintiems savimi pasirūpinti. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar esate patenkintas savo atlyginimu?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.