Aktualijos

Informacija iš naujausio numerio: Ryžtingi širvintiškiai jau sulieknėjo … 600 kg!

Juostelę kerpa klubo „Ryžtas“ organizatoriai Kęstutis ir Rima Jasevičiai.

Juostelę kerpa klubo „Ryžtas“ organizatoriai Kęstutis ir Rima Jasevičiai.

Širvintose neseniai duris atvėrė sveikos gyvensenos klubas „Ryžtas“. Į atidarymo šventę rinkosi sveikos gyvensenos idėjai pritariantys žmonės, kurie nori pakeisti savo mitybos ir gyvensenos įpročius. Juk žmogaus sveikata ir savijauta 80 procentų priklauso nuo mitybos ir tik 20 procentų – nuo jo fizinio aktyvumo. Klubo veikloje gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės – nesvarbu, ar jie nori lieknėti, ar tiesiog sveikai jaustis. Subalansuota mityba reikalinga visiems.  Skaityti daugiau »

Širvintų rajone arkliai kol kas nebijo asilų konkurencijos

Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro duomenimis, rugsėjo 1 dieną Lietuvoje buvo 15 474 arklys. Per praėjusį mėnesį jų padaugėjo 43. Šiaip nuo 2015 metų arklių Lietuvoje vėl mažėja, štai ir šįmet nuo metų pradžios jų jau sumažėjo 190. Tačiau šiandien mūsų šalyje vis dar yra daugiau arklių, nei jų buvo 2011-2015 metais. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Pradedame valyti dulkes nuo archyvų. Nr. 2.

Žmonės tai turi žinoti!

Kaip ir žadėjau, tęsiu temą apie tai, kur Širvintų rajone galima ieškoti korupcijos apraiškų. Šį kartą – daugeliui gyventojų aktualus viešojo transporto klausimas.

Garsioji koncesijos sutartis, kurią 2005 m. palaiminusi Širvintų rajono savivaldybės taryba, vadovaujama „valstiečio“ Vyto Šimonėlio, 2006 m. buvo pasirašyta tuometinio Administracijos direktoriaus, taip pat „valstiečio“ Kazio Visacko.
Skaityti daugiau »

Byla dėl iškeldinimo baigta. Tačiau istorija tęsiasi

Senosios valdžios įleistas į Savivaldybei priklausantį pastatą, verslininkas bando įrodyti, kad prašymas išsikelti yra nepagrįstas.

Senosios valdžios įleistas į Savivaldybei priklausantį pastatą, verslininkas bando įrodyti, kad prašymas išsikelti yra nepagrįstas.

Prieš pusantro mėnesio pasakojome apie situaciją, kuri susiklostė santykiuose tarp Širvintų rajono savivaldybės administracijos ir sostinėje įregistruotos J. Varno Vilniaus radijo studijos, kuri mūsų mieste teikia kabelinės televizijos paslaugas.

Savo veiklą pradėjusi Širvintų rajono policijos komisariato kieme esančių tarnybinių garažų pastato kambarėlyje, kabelinė televizija 2005-aisiais buvo priversta išsikelti ir nuo policijos radijo ryšio bokšto susirinkti savo antenas. Taip nutiko, kad buvo sutarta su tuomet Vyto Šimonėlio vadovaujamos savivaldybės administracija dėl patalpų senojoje Širvintų gaisrinėje nuomos. Čia kurį laiką buvo įsikūręs Širvintų automobilių sporto klubas Skaityti daugiau »

Žmonių problemos negali būti nepastebimos

Susitikimas su „Lietuvos pašto“ atstovais

Susitikimas su „Lietuvos pašto“ atstovais

Širvintų pašto pastatas ir jo teritorija – apleista, baisu, netvarkinga. Lyg koks sovietmečio vaiduoklis miesto centre. Savivaldybė tvarko miestą, keičia šaligatvius, pėsčiųjų perėjas neįgaliesiems pritaiko. O ši įstaiga, įsikūrusi miesto centre, į nieką dėmesio nekreipia. Gyventojai tiek susitikimų su Savivaldybės vadovėmis metu, tiek raštu nuolat skundžiasi, kad neįgaliajam su vežimėliu į paštą neįmanoma patekti, kad žiemą statūs ir nelygūs laiptai labai slidūs, kad netvarkingas kiemas. Ypač daug nusiskundimų dėl apleistos aplinkos sulaukta, kai šią vasarą buvo atnaujintas vidinis Kultūros centro ir Viešosios Igno Šeiniaus bibliotekos kiemelis, o šalia esantis pašto priestatas išpaišytomis sienomis tiesiog bjauroja bendrą vaizdą. Skaityti daugiau »

Pažeidėjus pakvietė atvykti į Savivaldybę

Užfiksuotas vaizdas

Užfiksuotas vaizdas

Miestas yra stebimas vaizdo kameromis dėl žmonių saugumo ir viešosios tvarkos užtikrinimo. Šiuose vaizdo įrašuose užfiksuoti administraciniai pažeidimai užtraukia 30-140 Eur baudą. Žaliosios atliekos gali būti kompostuojamos, jas priima ir atliekų aikštelė Šniponių kaime. O kartotinės dėžės privalo būti sulankstytos ar suplėšytos ir sudėtos į specialius rūšiavimo konteinerius.  Skaityti daugiau »

Teistas, išmestas „partijų turistas“

Paskutinę vasaros dieną Vilniuje šėlo apie 14 tūkst. dykinėtojų surinkęs skandalingojo Egidijaus Dragūno-Selo koncertas. Interneto portalai suskubo vardyti, kiek ir kokių visuomenės „elito“ atstovų linksminosi koncerto VIP zonoje, tačiau nė vienas nepasvarstė, ar tarp tų išrinktųjų buvo … Darbo partijos Širvintų skyriaus naujokų. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Širvintose šimtmečio ruduo pasitiktas išreiškiant pagarbą kraštui nusipelniusiems žmonėms

Šimtmečio širvintiškiai ir jų artimieji

Šimtmečio širvintiškiai ir jų artimieji

2018 m. rugsėjo 1-oji širvintiškiams įsimins ilgam – švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį šią dieną pagerbti Šimtmečio širvintiškiai.

Kaip savo sveikinimo kalboje sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, „šiais metais, Lietuvai minint garbingą istorinę valstybės atkūrimo šimtmečio datą, prasmingiausia kalbėti apie žmones. Žmones iš didžiosios raidės. Žmones, stačiusius, kūrusius mūsų miestą, jo tradicijas, kultūrą, puoselėjusius istoriją, branginusius pamatines vertybes… Žmones, atidavusius savo širdį, dovanojusius gyvenimą auginant, gydant, mokant kitus. Žmones, gynusius Tėvynę, tiesusius pagalbos ranką, pasiaukojančius ir savo pavyzdžiu užkrečiančius kitus.“ Skaityti daugiau »

Kodėl galą su galu vos suduriantys mokesčių mokėtojai partijos aukštuomenei „perka“ vertybinius popierius?

Rugsėjo 1-oji, Mokslo ir žinių diena. Po pastarųjų sujudimų švietimo sistemoje ši diena pasitinkama su audringomis emocijomis. Vieni mėgina įžvelgti privalumų valdančiųjų stumiamoje švietimo reformoje, kiti jau dabar šiuos iššūkius prilygina naujiems vinims į Lietuvos švietimo sistemos karstą. Nereikia net abejoti, kad labai greitai „konservatorių“ švietimiečių profsąjungininkai sukvies mokytojus į naujas protesto akcijas, kurių metu vėl aimanuos dėl ubagiškų atlyginimų, milžiniško darbo krūvio, jiems keliamų neadekvačių reikalavimų. Tik kažin ar kas tų protestų metu pirštu pabadys ir į Lietuvos švietimo pažibą Austėją Landsbergienę, kurią portalas DELFI patupdė į įtakingiausių Lietuvos žmonių penkiasdešimtuką. Seniai kyla įtarimas, kad už likusią visuomenę papiktinančių protestų kyšo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos ausys. Tai pakursto, tai apramina. Priklausomai nuo to, kaip reikia ir kaip yra naudinga partijos viršūnėms. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jūs simpatizuojate:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.