Aktualijos

Savivaldybė siekia, kad „Lelijos“ nenaudojamas sklypas būtų skirtas visuomenės poreikiams

Savivaldybė siekia perimti sklypą greta „Lelijos“, kurį ketina panaudoti visuomenės reikmėms (Googlemaps vaizdas).

Savivaldybė siekia perimti sklypą greta „Lelijos“, kurį ketina panaudoti visuomenės reikmėms (Googlemaps vaizdas).

Širvintų mieste verdant darbams, „Širvintų kraštas“ sulaukia skaitytojų klausimų, ką planuojama daryti dėl miesto veidą darkančių apleistų ir nenaudojamų žemės sklypų.

- Kai nuvertė seną medinį namą Nepriklausomybės aikštėje, nuo to laiko čia žiojėja nemažas „pūdymas“. Dabar, kai šioje aikštėje klojami nauji gatvės borteliai, pertvarkomi šaligatviai, aikštės nepapuoš ir gerą dešimtmetį užkaltais langais stovintis buvusios parduotuvės pastatas. Panašių vaizdų galima rasti ir kitose Širvintų vietose. Kažkodėl laikraštis rašė tik apie apleistą sklypą Upelio gatvėje, kur stūkso pradėto, Skaityti daugiau »

Atmintis gyva

Praėjus daugiau nei 70 metų nuo partizanų karo pradžios, vis aktyviau visuomenė savo žvilgsnį kreipia į laisvės kovų laikotarpį. Dėja sovietmečiu partizanų tema buvo tabu, apie ją, dėl suprantamų priežasčių, kalbėti bijota. Tačiau nepriklausomai ir laisvai Lietuvos Skaityti daugiau »

Metų ūkininkas – Virginijus Kiecorius

I vietos „Metų ūkio 2018“ nugalėtojas Virginijus Kiecorius

I vietos „Metų ūkio 2018“ nugalėtojas Virginijus Kiecorius

Praėjusį penktadienį Širvintų rajono savivaldybė į Kultūros centrą pakvietė rajono ūkininkus. Pirmą kartą buvo surengtas iškilmingas šventinis padėkos žemdirbiams vakaras. Skaityti daugiau »

Tūkstančiai širvintiškių parašų A. Verygai

Iniciatyvinės grupės nariai skaičiuoja tarpinius rezultatus.

Iniciatyvinės grupės nariai skaičiuoja tarpinius rezultatus.

Ne kartą rašyta, kad susibūrusi iniciatyvinė grupė, kurią sudaro Tarybos nariai Marija Gudonienė, Daiva Puzinienė, Remigijus Bonikatas, VšĮ Širvintų ligoninės atstovės Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, asociacijos Širvintų miesto bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė, parengė peticiją dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo.

Praėjo vos daugiau nei savaitė po peticijos parengimo, o redakcija per tą laiką sulaukė ne vieno skaitytojo komentaro, norinčių pasirašyti po peticija klausimų. Todėl iniciatyvinės grupės pasiteiravome, kaip sekasi rinkti parašus ir kokių atsiliepimų apie šią iniciatyvą sulaukia iš rajono gyventojų. Skaityti daugiau »

Šiltas padėkos vakaras globėjams

Vakaro akimirka

Vakaro akimirka

Jaukus ir šiltas padėkos globėjams vakaras, kurį gruodžio 5 d. Širvintų rajono savivaldybės iniciatyva surengė Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras, subūrė žmones, atliekančius didžiulį ir svarbų darbą. Apie tai, kokia reikalinga globėjų atvira širdis ir pasiryžimas padėti vaikams, kuriems gyvenimas pašykštėjo saugios vaikystės, apie šiandieninę situaciją, kontraversiškus globos klausimų vertinimus žiniasklaidoje susirinkę globėjai kalbėjosi su globą kuruojančiais specialistais, renginyje dalyvavusia Širvintų r. savivaldybės mere Živile Pinskuviene.

Globėjai dalijosi patirtimi, ne vienu atviru pasakojimu, jautriomis, daugeliu atveju skaudžiomis vaikų istorijomis, kurios turi šviesią perspektyvą būtent todėl, kad šiandien negandų ištikti ir savo šeimose negalintys augti vaikai yra saugūs rūpintojų namuose. Skaityti daugiau »

Prisiekė Širvintų rajono rinkimų komisijos pirmininkė

Jūratė Meškutavičienė

Jūratė Meškutavičienė

Vyriausiosios rinkimų komisijos lapkričio 27 d. sprendimu patvirtintos 2019 m. kovo 3 d. įvyksiančių savivaldybių rinkimų sudėtys. Sprendimo priede išvardyta ir 48-osios Širvintų rajono rinkimų komisijos sudėtis. Pirmininke patvirtinta Jūratė Meškutavičienė, kurią pasiūlė partija Tvarka ir teisingumas.

Gruodžio 5 d. Jūratė Meškutavičienė prisiekė Vyriausioje rinkimų komisijoje.

Be pirmininkės, komisijoje yra dar 11 narių, kuriuos pasiūlė partijos, Savivaldybės administracija, Lietuvos teisininkų draugija ir teisingumo ministras. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Į origamį panaši Širvintų eglė įsižiebė ir viešojoje erdvėje

Abejingų nepalikusi Širvintų kalėdinė eglė vos įžiebta sukūrė ypatingą šventinę nuotaiką ir sulaukė daug puikių atsiliepimų viešojoje erdvėje. Gražiąją Širvintų eglę įžiebti į Širvintas atvyko Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius su mažąja dukrele ir vaikų taip lauktas pats vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda!

Abejingų nepalikusi Širvintų kalėdinė eglė vos įžiebta sukūrė ypatingą šventinę nuotaiką ir sulaukė daug puikių atsiliepimų viešojoje erdvėje. Gražiąją Širvintų eglę įžiebti į Širvintas atvyko Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius su mažąja dukrele ir vaikų taip lauktas pats vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda!

Savaitgalį per šalį nuvilnijo Kalėdų eglių įžiebimo ceremonijos, netrukus atgarsiai apie tai persikėlė į viešąją erdvę – kuri eglė gražiausia, kuri – orginaliausia ar net novatoriškiausia, diskutuota socialiniuose tinkluose, tam ištisus srautus skyrė internetiniai portalai. Skaityti daugiau »

Palaičio nepavyko apdergti. Kaip bus su Pinskuviene?

?

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Vytautas Apavičius neabejoja, kad jam valytojos darbas buvo pasiūlytas norint dar labiau pažeminti.

Lapkričio 13 dieną Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui paskelbus, kad jis nenustatė pakankamo buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio kaltės laipsnio jo materialinei atsakomybei kilti, neliko pagrindo tenkinti regresinį (atgręžtinį) reikalavimą dėl jo, kaip ministro, neteisėtais veiksmais sukeltų materialinio pobūdžio pasekmių. Skaityti daugiau »

Kodėl pabrango šilumos kaina

Pasibeldus žiemai į duris, daugiabučių namų gyventojus labiausiai jaudina klausimas, kokia bus šilumos kaina. Kad ji pigs turbūt niekas jau nebesitiki. Kai kurių namų gyventojai tvirtina, kad sąskaitos už šilumą spalio mėnesiui, lyginant su praėjusių metų spaliu padidėjo daugiau nei du kartus. Apie šilumos pabrangimo priežastis „Širvintų kraštas“ kalbasi su UAB „Širvintų šiluma“ direktoriumi Raimondu Ragausku.  Skaityti daugiau »

informacija iš naujausio numerio: Ant gabalėlio torto – braškė

Metų pabaigoje Širvintoms – dar 1,292 mln. eurų!

Živilė Pinskuvienė: „Jau planuojant darbus, galvojame, iš kur gauti lėšų jiems įvykdyti. Galiu užtikrinti, kad nuo pat pradžių viską gerai apsvarstome, suplanuojame, įsitikiname, kad galimybių gauti lėšų yra, išgauname pažadą, o tada ryžtingai einame pirmyn.“

Živilė Pinskuvienė: „Jau planuodami darbus, galvojame, iš kur gauti lėšų jiems įvykdyti. Galiu užtikrinti, kad nuo pat pradžių viską gerai apsvarstome, suplanuojame, įsitikiname, kad galimybių gauti lėšų yra, išgauname pažadą, o tada ryžtingai einame pirmyn.“

Apie Širvintose statomą naują sporto kompleksą rašėme ne kartą. Dar metų pradžioje skaitytojus pradžiuginome žinia, kad 2018 m. valstybės biudžete Širvintų sporto komplekso statybai atskira eilute skirta nei daug nei mažai – 2 milijonai eurų! Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 18 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.