Aktualijos

Karšta naujiena: Savivaldybės kompetencija įvertinta trečdaliu milijono eurų! Ar nepasprings skundikai?

Kol rajono opozicijos nariai taškosi sapalionėmis ir nuolatiniais kaltinimais Savivaldybei už būtus-nebūtus dalykus, kai nuolatos žmonėms yra kalbama apie žemą kompetenciją, gale metų šioms kalboms galima užbrėžti brūkšnį. Lietuvos Respublikos Finansų ministrui Viliui Šapokai 2017 m. gruodžio 6 d. pasirašius įsakymą „Dėl dotacijų“ skyrimo, paaiškėjo, ko gero, vienas iš didžiausių pastarojo meto mūsų rajono laimėjimas. Laimėjimas toks, apie kokius ankstesnės rajono valdžios net pasvajoti negalėjo. Finansų ministerija, įvertinusi visų Lietuvos savivaldybių investicinius projektus, skyrė valstybės dotaciją tik keturiems. Iš tų keturių – net trims Širvintų rajono savivaldybės parengtiems investiciniams projektams (Savivaldybės prisidėjimui prie Europos Sąjungos lėšų). Skaityti daugiau »

Išimtys tik įneša painiavos…

Kuris čia namas - Vilniaus g. 56 ar Vilniaus g. 57?

Kuris čia namas - Vilniaus g. 56 ar Vilniaus g. 57?

„Širvintų krašto“ skaitytojai mielai skaito žinutes, kuriose tokie pat skaitytojai dalijasi pastebėjimais ar pasiūlymais, kokių reikėtų pokyčių mūsų gyvenime. Prie tokių pasakojimų būtų galima priskirti ir straipsnį apie situaciją Jauniūnuose, kur gyventojo pasodinti želdiniai, skaitytojo nuomone, kelia pavojų saugiam eismui. Bandydami išsiaiškinti, ar nėra galiojančios tavrkos pažeidimų, paminėjome ir labai panašias situacijas Širvintų mieste ir Kabaldoje, kur dėl išsikerojusių želdinių tų valdų savininkams pastabų turėjo ir valdininkai. Netrukus į redakciją paskambinusi moteris teigė, kad Kabaldoje minimą sodybą jau pirko su šiais želdiniais, todėl nesijaučia kalta dėl priekaištų. Pasak gyventojos, jie siūlė valdininkams už savo pinigus nupirkti ir pastatyti kelio veidrodį, bet liko neišgirsti. Skaityti daugiau »

Skelbiama apklausa: kokią norėtumėte matyti naująją centrinę Širvintų miesto aikštę?

Širvintų rajono savivaldybė

Širvintų rajono savivaldybė

Širvintų rajono savivaldybės administracija, planuodama įgyvendinti projektą „Širvintų miesto centrinės aikštės įrengimas“, kviečia rajono gyventojus išreikšti savo nuomonę balsuojant, kokią centrinę miesto aikštę (priešais Savivaldybės pastatą) norėtumėte matyti.
Prašome pasidalyti šia žinute kuo plačiau, kad sprendimas būtų priimtas atsižvelgus į daugumos nuomonę. Apklausa vyks iki 2017 m. gruodžio 18 d. 9.00 val. Balsuoti galite čia.

Širvintų rajono savivaldybės administracija, planuodama įgyvendinti projektą „Širvintų miesto centrinės aikštės įrengimas“, kviečia rajono gyventojus išreikšti savo nuomonę balsuojant, kokią centrinę miesto aikštę (priešais Savivaldybės pastatą) norėtumėte matyti.

Prašome pasidalyti šia žinute kuo plačiau, kad sprendimas būtų priimtas atsižvelgus į daugumos nuomonę. Apklausa vyks iki 2017 m. gruodžio 18 d. 9.00 val.

Balsuoti galite čia.

Kalėdos – ypatingas gerumo ir stebuklų metas. Dalintis tuo, ką turi, padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, atverti širdis gerumu šiemet jau trečią kartą kviečia Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, organizuodama paramos-labdaros akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“. Akcijos vakaras vyks gruodžio 15 d., penktadienį.

Dalinkimės širdžių šiluma!

Dalinkimės širdžių šiluma!

Primename, kad pirmą kartą surengtoje paramos-labdaros akcijoje dalyvavo rajono moterys: verslininkės, ūkininkės, įstaigų vadovės, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių atstovės. Buvo kepami kalėdiniai kepiniai, renkamos dovanos, kurios vėliau buvo išdalytos daugiavaikėms, nepasiturinčioms rajono šeimoms, vienišiems senoliams.  Skaityti daugiau »

Merės siūlymu Savivaldybė prisidės prie prailgintos grupės išlaikymo

Į “Širvintų kraštą” paskambinęs skaitytojas, dviejų mažamečių vaikų tėvas, pranešė, kad Širvintų pradinėje mokykloje ketinama didinti mokestį už vaikų buvimą popamokinėje grupėje. Skaityti daugiau »

Idėją pasiūlė Savivaldybės vadovės…

Širvintų miesto Kalėdų eglė vos įžiebta sulaukė didžiulio susidomėjimo viešojoje erdvėje – vien iš merės Ž. Pinskuvienės facebook paskyros nuotrauka buvo pasidalyta 1429 kartus, sulaukta per 21 tūkst. reakcijų, apie pusantro tūkstančio komentarų. Savo idėja ir jos išpildymu širvintiškė triuškina net didžiųjų Lietuvos miestų egles.  Skaityti daugiau »

Karšta tema. Pirmąją žiemos dieną Širvintose įžiebta Kalėdinė eglė

Širvintų eglė

Širvintų eglė

Kiekvienas metų laikas žavingas. Daugeliui patinka žiema. Ypač gruodis, kuris atneša gražiausias metų šventes. Širvintose jau pačią pirmą žiemos dieną vyko įspūdingas Kalėdų eglės įžiebimas. Susidarė toks įspūdis, jog į šią šventę susirinko bene visi miesto gyventojai. Visa Vilniaus gatvė prieš savivaldybės pastatą raibuliavo nuo žmonių jūros.  Skaityti daugiau »

Balsai iš praeities: ar negalėtų biudžeto sąskaita pasipelnyti … „šabašnikas“?

Spalio 26 dieną Širvintų rajono taryba patvirtino Širvintų rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo, remonto darbų bei projektavimo paslaugų, dalyvaujant fiziniams ir / ar juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, dėl kurio šį pirmadienį į Savivaldybę pakvietė daugiabučių namų gyventojų atstovus. Skaityti daugiau »

Kapitališkai įrengtas vasaros liūties suniokotas kelias Lapelės-Brazelės

Liūčių suniokotas kelias jau atstatytas...

Liūčių suniokotas kelias jau atstatytas...

Kai liepos 12-ąją Širvintų rajone praūžusi liūtis pridarė daugybę nuostolių, buvo užlieti sveikatos priežiūros įstaigų rūsiai, dingo elektra, o Čiobiškio seniūnijoje nepravažiuojamai sugadinti keliai, rajone buvo paskelbta ekstremalioji situacija. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar per rengiamą akciją „Džiugios Kalėdos“ aukosite dovanėlių, kurios bus įteiktos nepasiturinčiose šeimose augantiems rajono vaikučiams?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 19 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.