Aktualijos

Kuo šiemet nustebins šventinės Širvintos?

Prasidėjus lapkričiui, medžiams numetus lapus, trumpėjant dienoms, vis labiau imame laukti didžiųjų metų švenčių. Na, o širvintiškiai vis dažniau pasikalba apie tai, kaip šiemet atrodys mūsų šventinis miestas. Jau užpernai ir pernai išradingai papuoštos Širvintos pritraukė daug svečių iš aplinkinių ir net tolimesnių rajonų. Turint omeny, kad paskutiniais metais Širvintų kalėdinė eglė tapdavo viena iš pačių gražiausių Lietuvoje, o socialiniuose tinkluose netgi dažnai pasirodydavo tarp įspūdingiausių Europos eglių, visiems nekantru sužinoti, kas planuojama šiemet.  Skaityti daugiau »

Savivaldybė išgavo Kelių direkcijos pažadą – keliai bus asfaltuojami

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos paskelbė 2018-2020 metais planuojamų asfaltuoti žvyrkelių sąrašą, į kurį įtraukta nuo kelių iki keliasdešimties asfaltuotinų ruožų kiekvienoje šalies savivaldybėje. Šie ruožai pagal atitinkamą metodiką buvo vertinami balais ir taip nustatyti jų prioritetai. Didžiausias galimas balų skaičius – 100, tačiau tiek įvertinti vos 26 ruožai iš daugiau nei tūkstančio. Šiuo metu šalyje yra per 6,7 tūkst. km kelių su žvyro danga. Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Prieš gerus metus Širvintų merė pamatė tai, dėl ko dabar sukilo visa Lietuva

Kilus vaikų grobimo skandalui, viešojoje erdvėje pasipylė lavina straipsnių, kuriuose piktinamasi G. Palucko socialdemokratų irštvoje prieglobstį radusios Dovilės Šakalienės veiksmais ir pozicija.

Kilus vaikų grobimo skandalui, viešojoje erdvėje pasipylė lavina straipsnių, kuriuose piktinamasi G. Palucko socialdemokratų irštvoje prieglobstį radusios Dovilės Šakalienės veiksmais ir pozicija.

„Pakruojį sukrėtė drama: iš tėvų atimtas vaikas, nors nėra smurto įrodymų“, „A. Maldeikienė: Vaiko teisių įstatymas nukreiptas prieš silpnas ir negalinčias apsiginti šeimas“, „Policijos pareigūnas: 15-metis mus iškvietė, nes mama nenupirko naujo telefono“, „Dar viena drama Kaune: vaikas globėjams atiduotas tiesiai iš darželio“, „Kaip vyksta atimtų vaikų globėjų paieškos: ieškai darbo – gauni pasiūlymą“, „Skandalas Kretingoje: už vaikų paėmimą reikalauja didžiulės kompensacijos“, „Tragedija Šilalės rajone: iš mamos atėmus dukrą, moteris nusižudė“, „Dėmesio tėvams: Šakalienės gauja vaikų darželiuose grobia vaikus“…  Skaityti daugiau »

Užbaigtas Burniškių kaimo kelio asfaltavimas

Šiandien kelias jau užbaigtas (A. Mikulevičiaus nuotrauka)

Šiandien kelias jau užbaigtas (A. Mikulevičiaus nuotrauka)

Širvintų rajono savivaldybė informuoja, kad Čiobiškio seniūnijoje užbaigti Burniškių k. kelio asfaltavimo darbai.

Eismas kaime yra intensyvus, gyvena gana daug jaunų šeimų, yra nemaža vaikų, kuriems reikia važiuoti į mokyklas, todėl išasfaltuotas kelias pagerins gyvenimo kokybę. Tikimasi, kad įvertinusi Savivaldybės pastangas, Kelių direkcija paspartins savo planus išasfaltuoti ir pagrindinę šio kaimo gatvę, kuri yra regioninės reikšmės. Skaityti daugiau »

Tūkstančiai žvakių švieselių sužibo kapinėse

Vėlinių išvakarėse Kiauklių kapinėse baigiamuosius darbus dirbo kiaukliečiai (iš kairės į dešinę) Lina Petkevičienė, Ričardas Petkevičius ir Arvydas Matijošius.

Vėlinių išvakarėse Kiauklių kapinėse baigiamuosius darbus dirbo kiaukliečiai (iš kairės į dešinę) Lina Petkevičienė, Ričardas Petkevičius ir Arvydas Matijošius.

Prieš Vėlines šįmet dienų aplankyti mirusių artimųjų kapus nebuvo daug. Mirusiems paminėti antroje savaitės pusėje išpuolęs ketvirtadienis nudžiugino gražiu rudenišku oru. Nepasisekė tiems, kurie artimųjų kapus tvarkė praėjusį darganotą savaitgalį arba pirmuoju sniegu pažymėtą pirmadienį. Nepaisant to, kas kada tvarkė artimųjų amžinojo poilsio vietą, kapinės spindėjo švara ir tvarka, o lapkričio 1-ąją jose apsilankė gausybė žmonių. Skaityti daugiau »

M. Gudonienė: šalyje sparčiai augant kainoms, Širvintų rajone verslo liudijimai nebrangs

Marija Gudonienė

Marija Gudonienė

Palaikyti ir skatinti smulkųjį verslą, amatininkus – ypač svarbu šiandieninėje Lietuvoje, visuomenę veikiant neigiamiems demografiniams iššūkiams. Kai šalyje sparčiai auga tiek paslaugų, tiek prekių kainos, Širvintų r. savivaldybės taryba spalio 25 d. vykusiame posėdyje patvirtinto fiksuotų pajamų mokesčio dydžių, taikomų įsigyjant verslo liudijimus 2019 metais vykdomai veiklai, bei lengvatų, taikomų asmenims, įsigyjantiems verslo liudijimus 2019 metais vykdomai veiklai, dydžių sąrašus.

„Gera naujiena smulkiajam verslui ta, kad 2019 metais dirbantiems pagal verslo liudijimą asmenims mokesčiai Širvintų rajone nedidės. Jie ir toliau išlieka vieni iš pačių mažiausių Lietuvoje,“ – teigia Širvintų rajono verslo plėtros komisijos narė Marija Gudonienė. Skaityti daugiau »

Sujungta, kad paslaugos būtų kokybiškesnės?

Praėjusią savaitę „Širvintų kraštas“ paskelbė AB Lietuvos paštas išplatintą žinią, kad nuo lapkričio 2-osios Bagaslaviškyje nebelieka pašto skyriaus – jis prijungiamas prie Gelvonų skyriaus, tad bagaslaviškiečiai visas pašto operacijas galės atlikti Gelvonuose, Mikalajūnų g. 2, įsikūrusiame pašte ar kitur. Skaityti daugiau »

Pradėti darbai

Tvarkomas ilgus dešimtmečius visus rajono gyventojus varginęs privažiavimas prie tech. apžiūras atliekančios įmonės.

Tvarkomas ilgus dešimtmečius visus rajono gyventojus varginęs privažiavimas prie tech. apžiūras atliekančios įmonės.

Informuojame, kad pradėti kelio į Kalnalaukio g. 10 I (nuo pagrindinės gatvės iki automobilių techninės priežiūros įmonės teritorijos) asfaltavimo darbai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.  Skaityti daugiau »

Širvintų miesto ribą žymės originalus ženklas

Paskutiniai riboženklio surinkimo darbai.

Paskutiniai riboženklio surinkimo darbai.

Jau labai greitai kelyje į Širvintas iš Ukmergės pusės pirmą kartą miesto gyvavimo istorijoje bus pastatytas Širvintų miesto ribą žymintis ženklas.

Šiomis dienomis baigiamuosius ženklo konstravimo darbus atlieka UAB „LED reklama“ iš Vilniaus. Įmonės direktorius Algirdas Jazbutis yra baigęs Dailės akademiją, joje aštuonis metus dirbęs dėstytoju, vėliau sukūrė savo verslą. „Savivaldybė turėjo du savo projektus, tačiau nė vienas netenkino, todėl mes, įsiklausę į savivaldybės pageidavimus, pateikėme savo pasiūlymą. Skaityti daugiau »

Žemės mokestį lėmė tarifai, naujos žemių vertės bei pritaikytos lengvatos

2018 m. spalio 26 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI) informuoja, jog gyventojams bei įmonėms Elektroninio deklaravimo sistemoje (deklaravimas.vmi.lt) jau pateiktos žemės mokesčio deklaracijos, mokėtiną žemės mokesčio sumą galima sužinoti ir prisijungus prie „Mano VMI“ (www.vmi.lt/manovmi). Tiems žemės savininkams, kurie nėra VMI elektroninių paslaugų vartotojai, žemės mokesčio deklaracijos siunčiamos klasikiniu paštu ir adresatus jos pasieks iki lapkričio 1-osios. Žemės mokestį privačios žemės savininkai šiemet turi sumokėti iki lapkričio 15 dienos. VMI duomenimis, iš viso šalyje yra per milijoną žemės mokesčio mokėtojų, tačiau dėl savivaldybių nustatytų lengvatų šį mokestį mokės ne visi žemės savininkai, o 717,7 tūkst. gyventojų ir įmonių. Jie šiais metais turėtų į savivaldybių biudžetus sumokėti apie 40,28 mln. eurų žemės mokesčio: gyventojai – apie 34,32 mln. eurų ir beveik 6 mln. eurų – įmonės ir kiti juridiniai asmenys. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar pasikeitus meniu mokykloje Jūsų vaikai pietums išleidžia daugiau?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.