Toks gyvenimas

Tarybos narė Alytė tapo „influencere“?

Daugelis pasakys, kad viešam asmeniui mūsų visuomenėje – daugiau dėmesio. Pakanka kokiai pilkai pelytei iš nežinomųjų luomo su kokios partijos sąrašu išplaukti į seklesnius ar gilesnius politinius vandenis, tai žiniasklaidos priemonės ima ją kedenti it šiltą vilną. O jei ta pelytė dar moka pakvailioti, tai portalai, leidiniai ir televizijos pradeda tarpusavyje rungtyniauti, kuri jų labiau atskleis nevisai valstybinį politiko nuopelną.

Skaityti daugiau »

Vieno piršto kombinacija?

Astiko priesaika.

Prieš kelias savaites Širvintų kultūros centre vyko pirmasis 2019-2023 metų tarybos posėdis, kuriame iškilmingai prisiekė kovo 3-iąją išrinkti rajono tarybos nariai.

Skaityti daugiau »

Socialiniuose tinkluose paraginta saugotis vieno asmens

Kiekvieną kartą vykstantys rinkimai atneša kokių nors siurprizų. Pamenate, 2011 metais vykusius rinkimus, kai paaiškėjo, jog Naujosios sąjungos (socialliberalų) sąraše į rajono tarybą kandidatuoja tuo metu populiarumo vaisiais dar mėgavęsis „Patrulių“ grupės narys Milgedas Aleksandravičius, kuriam Širvintų rajonas – tikrieji namai. Bagaslaviškyje mokyklą baigęs ir į plačiuosius vandenis išplaukęs draugų vadinamas Milgis panoro gyvenimą gimtinėje pakelti į aukštesnį lygį, tačiau pervertino savo galimybes. Likus kelioms savaitėms iki rinkimų VRK Milgedą Aleksandravičių išbraukė iš Naujosios sąjungos (socialliberalų) rinkimų sąrašo, nes paaiškėjo, kad dar nėra iki galo įvykdyta teismo jam skirtoji bausmė. Savo anketoje kandidatas apie tai nesąžiningai nutylėjo.

Skaityti daugiau »

Atsitiesti po gaisro padeda geri ir nuoširdūs žmonės

Lionginas Vaitkevičius su žmona Danguole (dešinėje) ir mama Janina (kairėje) po gaisro atstatomame name.

Lionginas Vaitkevičius su žmona Danguole (dešinėje) ir mama Janina (kairėje) po gaisro atstatomame name.

Sakoma, nesvarbu, kad ir kaip tamsu aplink atrodytų, reikia pakelti akis į viršų ir pamatyti naujas galimybes. Visuomet jas būtina įžvelgti, kad ir kaip sunku būtų, kad ir kaip sielvartas draskytų širdį. Tos galimybės – tai geraširdžiai žmonės, nuoširdžiai pasiruošę ištiesti pagalbos ranką. Tik žmonių gerumas padeda atsitiesti ir atremti užklupusias nelaimes. Skaityti daugiau »

„Po Sausio 13-osios atsirado daugiau galimybių“

Danutė Blusevičienė: „Sausio 13-oji man labai įsimintina: visa mūsų šeima buvo tremtiniai, tėvai jaunystę praleido Uralo papėdėje.“

Danutė Blusevičienė: „Sausio 13-oji man labai įsimintina: visa mūsų šeima buvo tremtiniai, tėvai jaunystę praleido Uralo papėdėje.“

Artėjant Sausio 13-ajai, atmintyje iškyla įvykiai, kurie visai Lietuvai ir Lietuvos piliečiams svarbūs iki šiol. Sausio 13-oji yra brangi kiekvienam doram lietuviui, gimtojo krašto patriotui. Tai Laisvės gynėjų diena. Tie Lietuvos gynėjai, kurie žuvo Vilniuje, mūsų tėvynės sostinėje, aną gūdžią žiemos naktį, buvo tik paprasti Lietuvos žmonės, tėvų ir motinų vaikai. Ne poetai, ne kareiviai, ne liaudies išrinktieji. Tiesiog Lietuvos eiliniai. Jų drąsa ir pasiryžimas kovoti dėl šalies laisvės reikšmingi iki šiol tiek jaunam, tiek senam. Jie tikrai nepretendavo į tautos didvyrius, nesvajojo apie aukso medalius ar garbingus valstybės apdovanojimus.  Skaityti daugiau »

Keturių vaikų mama jaučiasi laiminga

Oksanos ir Dariaus Avlasevičių šeima - pozityviai nusiteikusi ir gerą pavyzdį rodanti šeima.

Oksanos ir Dariaus Avlasevičių šeima - pozityviai nusiteikusi ir gerą pavyzdį rodanti šeima.

Šiaulių kaime (Širvintų seniūnija) su šeima gyvenanti Oksana Avlasevičienė yra keturių vaikų mama. Jauna, veikli ir energinga moteris griauna visus iki šiol girdėtus mitus apie mamą, besiskundžiančią daugiavaikės šeimos rūpesčiais. Oksana visai kitokia, ji nesėdi užsidariusi namuose su vaikais, bet stengiasi dalyvauti įvairiuose renginiuose, kuriuose semiasi žinių ir plečia akiratį. Pasakodama apie savo šeimą, ši moteris keliskart pabrėžė, kad su vyru Dariumi žengia koja kojon, todėl keturių vaikų šeima nėra jokia nepakeliama našta, o tik džiaugsmas ir laimė.  Skaityti daugiau »

Stulpas ar medis – ne tik šuns kojai pakelti

„Širvintų kraštas“ yra rašęs apie sunkiai mūsų rajone išgyvendinamą reiškinį, kai įvairiems skelbimams ir reklamoms naudojamos tam neskirtos vietos. Galimų klientų dėmesį įvairūs verslininkai, smulkūs prekiautojai bando atkreipti dažniausiai klijuodami savo pranešimus ant medžių ir stulpų, autobusų stotelėse. Gerai dar, kad neišraižo ant kamieno peiliu – būtų „amžina reklama“. Skaityti daugiau »

Ką reklamuoja virėjas iš Kernavės?

Gal kas pažįstate šį „virėją iš Kernavės“?

Gal kas pažįstate šį „virėją iš Kernavės“?

Šiuolaikinėms technologijoms vis labiau įsitvirtinant mūsų gyvenime, jos tampa prieinamos įvairaus amžiaus, pomėgių ir išsilavinimų žmonėms. Dar prieš dešimtmetį tvirtinę, kad jiems nereikia kompiuterių ir interneto, o geriausias telefonas yra „su mygtukais“, nes reikalingas tik paskambinti ir atsiliepti, šiandieniniai senjorai atranda išmaniuosius telefonus, „feisbukus“ ir kitas galimybes. Taip pat vis dažniau susiduriama su skaitmeniniais kanalais sklindančia informacija. Kartais net patyrusiems interneto vartotojams sunku atskirti, kur yra prasimanymai, o kur tiesa, tai ką kalbėti apie tuos, kurie žengia palyginti dar netvirtus žingsnius internete. Skaityti daugiau »

„Sidabriniai berniukai“ su juodais maišeliais, valykitės ne tik savo kiemą, bet ir sąžinę!

Ciniškas, nepateisinamas ir netgi chuliganiškas jauno tėvelio elgesys, kai į juodus maišelius supakuotos „dovanėlės“ mėtomos į svetimus šiukšlių konteinerius.

Ciniškas, nepateisinamas ir netgi chuliganiškas jauno tėvelio elgesys, kai į juodus maišelius supakuotos „dovanėlės“ mėtomos į svetimus šiukšlių konteinerius.

Mielas „Širvintų krašte“! Tu padėjai ne vienam kaime gyvenančiam žmogui, išklausyk ir mus, laikraščio skaitytojus! Jau ne vieną kartą skaitėme šiame leidinyje, kad rajone nerasime gyventojo, kuris nebūtų susidūręs su buityje susikaupusių šiukšlių tvarkymo problema. Atrodo, kad čia viskas visiems aišku: turi prie savo nuosavų namų šiukšlių konteinerį, meti į jį atliekas, nurodytu laiku išstumi jį ant pagrindinio kelio, atvažiuoja šiukšliavežė mašina, konteinerį išpila, palieka tuščią, susimoki pinigus už paslaugą ir vėl viskas iš naujo… Deja, ne visuomet taip būna.  Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Žmogus gyvena po atviru dangumi…

Benamis Bartkuškyje

Benamis Bartkuškyje

Redakcija „Širvintų kraštas“ gavo neabejingo skaitytojo laišką, kuriame rašoma, kad „Bartkuškio kaime gyvena žmogus, kuris neturi gyvenamosios vietos ir šiuo metu gyvena ir miega lauke po atviru dangumi, pasiklojęs ant žemės. Kalbama, kad jis prieš kurį laiką jis buvo išleistas iš ligoninės, kurioje prabuvo apie metus dėl tuberkuliozės. Kiek mums žinoma, jis jokių socialinių garantijų neturi, nes neišgali susitvarkyti asmens dokumento.  Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos