Naudinga informacija

Pasirengimas renovacijai Igno Šeiniaus gatvėje

2019 m. rugpjūčio 29 d. įvyko  UAB „Širvintų šiluma“ direktoriaus, vadybininko būsto renovacijai, projektuotojos ir I. Šeiniaus g. namų gyventojų susirinkimas, kurio metu buvo svarstomas viešas techninio darbo projekto aptarimas su gyventojais.

Skaityti daugiau »

Akumuliatoriai internetu – kaip neapsipirkti?

Automobilių prekės tiek parduotuvėse, tiek internetinėje erdvėje dažnam vairuotojui gali susukti galvą. Vis tik, kai perkami akumuliatoriai internetu, tereikia žinoti kelis esminius principus. Juos gali padėti suvokti šalies mokslininkų atlikti tyrimai.

Skaityti daugiau »

Operatyvių darbų rezultatas

UAB „Širvintų šiluma“ informuoja, kad remonto ir ŠT aptarnavimo meistro Rimo Šumilos, turinčio ilgametę darbo patirtį, optimaliai paskirstyta veikla lėmė, jog katilinės priežiūros veiksmai buvo atlikti keliomis dienomis anksčiau nei planuota, todėl didžiajai daliai Širvintų miesto pastatų karštą vandenį pajungė anksčiau.

Skaityti daugiau »

Juodelių k. PARDUODAMAS 1,34 ha komercinės paskirties žemės sklypas

IDEALUS PASIRINKIMAS VERSLUI!

Skaityti daugiau »

Renovacija – geresnės gyvenimo sąlygos ir garantuota šiluma už mažesnę kainą!

Artėja Vilniaus g. 45 namo renovacijos pabaiga…

Darbas darbą veja. Širvintose vieno daugiabučio renovacijai einant į pabaigą, jau pradedami kito namo – Kalnalaukio g. 37 modernizavimo darbai. Kadangi sulaukiama vis daugiau renovacija besidominčių Širvintų miesto gyventojų paklausimų, tai UAB „Širvintų šiluma“ imasi iniciatyvos atsakyti į visų klausimus ir išgirsti žmonių nuomonę, kurie šiuo metu gyvena renovacijos darbų įkarštyje, ir kurie dalijasi patirtimi jau kelerius metus gyvendami renovuotame daugiabutyje.

Skaityti daugiau »

Gyventojai turi teisę gauti informaciją, kuri jiems padėtų pasitikrinti

Jau kuris laikas „Širvintų krašte“ kas mėnesį skelbiama UAB „Širvintų šiluma“ pateikiama ataskaita apie tą mėnesį galiojančias šilumos ir karšto vandens kainas.

Skaityti daugiau »

UAB „Širvintų šiluma“ imasi griežtų žingsnių prieš daugiau nei 370 tūkst. Eur siekiančias gyventojų skolas

Daugiau nei 370 tūkst. Eur – tiek šiuo metu siekia 250 Širvintų rajono gyventojų įsiskolinimai UAB „Širvintų šiluma“ už teikiamas paslaugas. Vis augančios skolos rodo gyventojų atsakomybės trūkumą, ne vienu atveju stabdo renovacijos procesą, turi neigiamos įtakos įmonės veiklai, ruošiantis artėjančiam šildymo sezonui.

Skaityti daugiau »

Vokiečių patirtis visuomeninės paskirties pastatuose: „2Power“ hibridinė fotovoltinė elektrinė

2Power saules kolektoriai

Dabar daug ir plačiai šnekant apie atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimą visuomeninės paskirties pastatuose svarbą, vis dažniau keliamas klausimas – kaip teisingai atrinkti statybines medžiagas, atitinkančias darnaus vystymosi koncepcija.

Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos