Jubiliejaus proga sveikinimai Stasei Jarmalavičiūtei ir Aldonai Jasčemskienei

Vyriausiajai „Bočių“ narei – Staselei – skambėjo nuoširdus sveikinimas ir linkėjimai.

Birželio 12 dieną Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Širvintų skyriaus nariai susirinko paminėti Gedulo ir vilties dieną. Kartu su gausiai susirinkusiais bočiais renginyje dalyvavo ir Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimą perdavė mero padėjėja Vaida Valkauskienė.

Šventės metu buvo pagerbtos „Bočių“ sąjungos ilgaamžės – Stasė Jarmalavičiūtė, kuriai sukako 95 metai, ir Aldona Jasčemskienė, kuriai suėjo 90. Vyriausiajai „Bočių“ narei – Staselei – skambėjo nuoširdus sveikinimas ir linkėjimai. „Sakoma, kad laikas – pati didžiausia iš visų brangenybių, todėl branginkite laiką, kuris praėjo ir tą laiką, kuris dar Jūsų laukia,“ – sakė mero padėjėja Vaida Valkauskienė.

Deja, dėl sveikatos problemų renginyje negalėjo dalyvauti Aldona Jasčemskienė, todėl perduoti jubiliatei merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus buvo įpareigotas Skyriaus pirmininkas Vladislovas Jablonskas.

Džiugu, kad senjorai yra aktyvūs, draugiški, bendruomeniški, kad nuolat dalyvauja visuomeninėje veikloje, kultūriniame gyvenime, kad kiekvienais metais susiburia draugėn ir puoselėja „Bočių“ tradicijas. Tai pavyzdys jaunimui, kaip galima bendrauti, neprarasti ryžto ir veiklumo, puoselėti vertybes ir tradicijas.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Jubiliejaus proga sveikinimai Stasei Jarmalavičiūtei ir Aldonai Jasčemskienei"

  1. kažkada parašė:

    Atsimenu Jaščemskienę – labai ilgai dirbo Finansų skyriuje. Sveikatos jai. Kadaise skyriaus vedėjas buvo Jankauskas, pavaduotoja Šlapakauskienė, buhalteriais dirbo Dačkienė, Kuosienė.

Comments are closed.

scroll to top
+