+

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komanda – šalies pirmenybių vicečempionė.

Vilniuje buvo žaidžiamos antrosios 2018–2019 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato „A“ diviziono superfinalo rungtynės iki 2 pergalių tarp Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ ir Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ komandų.

Kaip žinia, pirmąsias rungtynes Rudaminoje po baudinių serijos laimėjo „ardiečiai“ rezultatu 8:7.

Tad norint pratęsti kovą dėl čempionų titulų, trenerio Romualdo Chmeliausko auklėtiniams širvintiškiams buvo reikalinga tik pergalė.

SK „Ardas-Rudaminos“ komandos žaidėjai jau 19 rungtynių minutę nuginklavo širvintiškių vartininką Luką Kojalą. 48 minutę Arvydas Bilotas rezultatą išlygino.

Nors komandos dėjo daug pastangų laimėti rungtynes, tačiau finalinis teisėjo švilpukas ir vėl užfiksavo lygiąsias 1:1. Kaip ir pirmose rungtynėse teko mušti po 5 baudinius.

Laimonas Aleknavičius, Lukas Janukaitis ir Lukas Mažulis sėkmingai realizavo baudinius, tuo tarpu rudaminiečiai visus „prašovė“ pro šalį ir širvintiškiai laimėjo rungtynes rezultatu 4:1.

Sekmadienį Rudaminoje vyko trečiosios, lemiamos rungtynės. Rungtynių scenarijus pasikartojo. SK „Ardas-Rudamina“ žaidėjai jau 7 minutę įmušė pirmąjį įvartį, o 50 minutę Lukas Janukaitis išlygino rezultatą – 1:1. Komandos ir vėl dėjo daug pastangų, tačiau neišnaudojo gerų progų įvarčiams pasiekti. Ir vėl (jau trečią kartą!) laukė baudinių serija.
Tačiau SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandoje šį kartą iš 5 baudinių tik Lukas Janukaitis sugebėjo pelnyti įvartį, o Laimonas Aleknavičius, Lukas Mažulis, Dominykas Varnas ir Arvydas Bilotas šaudė pro šalį…

SK „Ardo-Rudaminos“ riedulininkai realizavo 2 bandymus ir eilinį kartą tapo Lietuvos čempionais. Trečiąją vietą užėmė Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ – Vilnius, ketvirta – Šiaulių „Ginstrektė“.

Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandoje be paminėtų žaidėjų dar rungtyniavo Giedrius Gridziuška (kapitonas), Žygimantas Balsiukas, Justinas Blažys, Artūras Kudrešovas, Maksim Tarasov, Ernestas Ruseckas, Deivydas Černiauskas, Algirdas Jackevičius, Lukas Sapitavičius, Arminas Stanišauskas, Ernestas Kašėta, Ernestas Lavrinovič, Nojus Stakauskas, Deivydas Gudanas, Povilas Pušklevičius ir Edgaras Džiovalas.

Justinas Blažys – perspektyviausias pirmenybių žaidėjas.

Varžybų uždarymo metu Lietuvos žolės riedulio prezidentas Leonardas Čaikauskas širvintiškius apdovanojo sidabro medaliais, o Justiną Blažį – perspektyviausio žaidėjo prizu.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras
Leonardo Čaikausko nuotraukos

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Tai bent snaiperis: 20 metimų – 20 pataikymų!

Ralio „Aplink Lietuvą“ šventė Širvintose

Širvintiškiai – tarp geriausių

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+