Merė Živilė Pinskuvienė: jei buvo pasakyta – vadinasi, bus padaryta

Širvintų rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl asfaltavimo darbų. Iš kairės Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė, Administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir merė Živilė Pinskuvienė.

Širvintų rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl Zibalų sen. Beivydžių kaimo vietinės reikšmės kelio Kaimynų g., Beivydžių k. – Veiveros k. – Vazgūnų k. – Liepų g., Anciūnų k. (1,5 km atkarpa) asfaltavimo darbų. Jau greitai išasfaltuotų rajono kelių sąrašas bus papildytas dar vienu darbu.

„Noriu pranešti gerą naujieną – Zibalų sen. Beivydžių kaimo vietinės reikšmės kelias Kaimynų g., Beivydžių k. – Veiveros k. – Vazgūnų k. – Liepų g., Anciūnų k. bus asfaltuojamas ir žmonėms, kelis dešimtmečius gyvenantiems dulkėse, nebereikės važinėti žvyrkeliu. Buvo pasakyta, kad šis kelias – vienas iš prioritetinių, o mes duoto žodžio laikomės. Jei buvo pasakyta – vadinasi, bus padaryta,“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Tačiau, pasak merės, žmonės turi suprasti, kad visi darbai vyksta palaipsniui. Suprantama, kad norisi visko čia ir dabar, bet reikia kantrybės ir supratimo – tokie darbai nėra daromi greitai. „Tikiuosi nebus trukdžių ir nesklandumų, o žmonės bus geranoriški ir nestabdys darbų skundais. Tuo labiau, kad artėjame prie finišo tiesiosios,“ – savo lūkesčius dėstė Savivaldybės merė.

Atkreipiame dėmesį, kad pirmasis etapas – projektavimo darbai, o tai ilgas procesas, tačiau jis jau yra baigtas. Taip pat jau įvyko konkursas, atlikti viešieji pirkimai, PASIRAŠYTA SUTARTIS. Konkursą laimėjo įmonė AB „Kauno tiltai“, jau rugpjūčio mėnesį prasidės darbai. Pagal sutartį darbai bus baigti iki gruodžio pabaigos.

Užs. Nr. 82.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Merė Živilė Pinskuvienė: jei buvo pasakyta – vadinasi, bus padaryta”

  1. Vytas parašė:

    Įdomūs jūs žmonės. Širvintų mieste sukompostuotas dumblas orą gadina, elektronikos atliekų smulkintuvė sveikatai nepadeda, o jums plastiko butelių tarka siaubą kelia.

  2. Upeliokas parašė:

    Įdomu kaip bus su plastiko perdirbimo gamykla. Merė lygtais pasisakė PRIEŠ…….

  3. Jeigu parašė:

    Jei buvo pasakyta, kurie eis paskui mane, bus įdarbinti, tai ir dirba….. Lietuva- ką tu veiki???

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+