Jaukumą ir šilumą spinduliuojančios Onos Vareikienės gražus 90-asis jubiliejus

Sniego pustomą pirmadienio vakarą savo jaukiuose ir šiltuose namuose svečių sulaukė garbingą 90-metį pasitikusi širvintiškė Ona Vareikienė.

Inteligencija, šviesus protas ir graži iškalba drauge su elegantiška apranga, perlų karoliais, švytinčia šilta šypsena – nuostabios moters portretas, kurio galėtų pavydėti net ir kur kas jaunesnis žmogus.

Nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus lydėjo jaukus pokalbis – apie darbą pieninėje, meilę rankdarbiams ir auksines rankas, nunėrusias daugybę grožybių, puoselėjamus gėlynus, rūpestį ir meilę vaikams, anūkėms, proanūkiams, apie vasarą sušlubavusią sveikatą ir tvirtą užsispyrimą sustiprėti ir pasveikti.

Jubiliatės pasveikinti atvykusi vicemerė Laima Versekėnaitė apjuosė močiutę simboline austa juosta, įteikė raudonų rožių puokštę ir perdavusi Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus linkėjo, kad gražus gyvenimo metų skaičius, vidinė energija ir optimizmas dovanotų daug gražių akimirkų, artimųjų dėmesio ir meilės, pakilių išgyvenimų.

Miela Ona, tegul šis garbingas 90-asis jubiliejus dovanoja Jums gerą nuotaiką ir šypseną, širdis būna kupina džiaugsmo ir šiltų prisiminimų, o dienas lydi stipri sveikata. Dalinkite savo šilumą, meilę, rūpestį ir gėrį, nes tai yra pats didžiausias turtas, kurį gali gauti žmogus.

Savivaldybės inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top