Žmonių darbštumo žiedai puošia ir Širvintų miestą

Renovuoto daugiabučio Vilniaus g. 25 puošia žydintys gėlynai

Gerai, moderniai, ūkiškai, preciziškai tvarkomos sodybos, įmonių, daugiabučių teritorijos teikia džiaugsmo ir dvasios atokvėpio ne tik patiems šeimininkams, bet ir artimiesiems, kaimynams, tiesiog praeiviams.

Žydinčios gėlės, sumaniai derinami augalai, aplinkos detalės, mažoji infrastruktūra – kiekvienas turime kitokį matymą, tačiau darbštumas, įdėtas laikas, kūrybiškumas sukuria puikią dovaną – ir sau, ir kitam.

Širvintų miesto geriausiai tvarkomas sodybas apžiūrėjo vertinimo komisija, kurią sudarė pirmininkė Deimantė Oršauskaitė, Architektūros ir kraštotvarkos planavimo skyriaus vedėja, ir Tarybos nariai Dalia Taparauskienė, Vilma Bartusevičienė, Julius Jagminas.

Jau porą dešimtmečių kantriai puoselėjama Vidos ir Antano Viburių gyvenamojo namo aplinka leidžia žengus vos kelis žingsnius pakliūti iš triukšmingos miesto gatvės į tikrą ramybės oazę. Nuostabūs gėlynai, žiedais putojantys rožynai, tradiciniai ir retesni augalai, uogakrūmiai, trykštantis fontanėlis, sumaniai atskirtos salelės ramiam kavos puodeliui ar gausesniam susibūrimui su svečiais bei artimaisiais – visa tai puikiai suderinta ir tampa vienu jaukiu namų kiemu.  

Apie metai iš metų kuriamą sodybos grožį atviravo šeimininkė Vida Viburienė

Preciziška tvarka, saiku ir šeimininkų darbštumu alsuojančios Česlavos ir Ivano Survilo sodybos išskirtinumas – minimalizmas, paprastumas, jaukumas ir net šios vasaros sausroje sodriu žalumu švytinti aplinka. Kaip sako patys šeimininkai – nesinori net prisiminti, kaip viskas čia buvo apleista, apaugę, apgriuvę prieš 8 metus, kai jie priėmė sprendimą įsigyti nedidelį sklypą buvusioje sodų bendrijoje.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top