Pasveikintas Kaimynėliuose gyvenantis jubiliatas

Vytautą Maslinską gražios sukakties proga pasveikino Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė, Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, Tarybos narys Romas Zibalas.

Rugpjūčio 20 dieną garbingą 90 metų jubiliejų šventė Kaimynėlių kaimo (Musninkų seniūnija) gyventojas Vytautas Maslinskas. Jubiliatą gražios sukakties proga pasveikino ne tik vaikai, anūkai, proanūkiai, giminaičiai, bet ir Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė, Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, Tarybos narys Romas Zibalas. Jie perdavė sukaktuvininkui merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus, Savivaldybės dovanas, gėles ir apjuosė jubiliejine juosta. Gražų jubiliejų švenčiantis Vytautas Maslinskas dėkojo sveikintojams ir vis kartojo, kad jokiu būdu nesitikintis, jog tiek metų prabėgo, sakėsi jaučiasi esąs gerokai jaunesnis.

  • Gyvenu Kaimynėlių kaime vienas. Laimė, kai kas nors užsuka į svečius, – atviravo Vytautas Maslinskas. – Jau nebėra jokių kaimynų. Tiesa, vasarą čia geriau, iš miesto atvažiuoja buvusių gyventojų vaikai ir anūkai, o žiemą visiškai liūdna.

Vytautas Maslinskas kilęs iš Navasiolkų III kaimo, su žmona, Kaimynėlių gyventoja, susipažino 1953 metais. Tuomet Vytautas buvo Gelvonų mašinų-traktorių stoties (MTS) brigadininkas, kuriam priklausė Kernavės ir Musninkų kolūkiai. Vaikinas jau turėjo darbo patirties, nes buvo dirbęs Širvintų MTS-e, pelnęs rūpestingo specialisto vardą. Įsižiūrėjęs Vytautas degalus vežiojusio darbininko dukrą Onutę. Taip likimas susiklostė, kad 1953 metais Onos ir Vytauto santuoka buvo palaiminta Musninkų bažnyčioje. 65 metus Maslinskai per gyvenimą ėjo drauge, geranoriškai vienas kitą ,,dedeliu“ ir ,,močiute“ vadindami.

Seniūnė Birutė Jankauskienė, prieš daugiau nei 30 metų atvykusi kaip jauna specialistė dirbti į Musninkų kolūkį, labai gerai pažįsta jubiliatą. Seniūnės teigimu, Vytautas visada buvęs labai atsakingas, gaspadoriškas, tvarkingas, kruopštus kolūkio darbuotojas.

90 metų jubiliejų švenčiantis Vytautas Maslinskas dabar turi teisę gyventi taip, kaip nori. Nereikia taupyti, ieškoti laiko asmeniniams reikalams, nes laikrodis visas 24 valandas per parą tiksi tik jam vienam. Jubiliatas turi sau malonių užsiėmimų, nevirkauja apie greitai bėgančius metus, kraujospūdžius ar širdies ritmo sutrikimus. Pasak pašnekovo, rūpestinga marti medikė geriausius daktarus Vilniuje suranda, vaistų parūpina ir šiek tiek pablogėjusią sveikatą pataiso. Sulaukus garbaus amžiaus, belieka džiaugtis gebėjimu savo sukaupta išmintimi dalintis su šeima ir artimais žmonėmis.

Vytautui Maslinskui visos gausios giminės dovanas ir sveikinimus perdavė brolių Alekso ir Jono sūnūs su šeimomis.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (9 įvert.)

1 Atsakymas į "Pasveikintas Kaimynėliuose gyvenantis jubiliatas"

  1. Irena parašė:

    SVEIKINAME!

Comments are closed.

scroll to top
+