Dar vieno darbo kaimiškose vietovėse pradžia!

Patalpos bendruomenei;
Saugi, aptverta teritorija;
Vaikų žaidimų aikštelė;
Įrengtos automobilių parkavimo vietos;
Vakar Širvintų kaime pradėti įrengti modulinio namelio pamatų poliai!

Širvintų kaimo bendruomenė „Upė“ – gausi ir aktyvi mūsų rajone. Tačiau ši kaimo bendruomenė neturi patalpų, kur susirinkti, vykdyti veiklas, organizuoti renginius (senasis veterinarijos pastatas priklauso VĮ Turto bankui, tad jame rinktis bendruomenei nebuvo galimybių).

Yra problema – yra ir sprendimas. Tiesa, jį surasti nebuvo paprasta. Tam, kad idėja virstų projektu, pirmiausiai reikėjo surasti valstybinės žemės sklypą. O Širvintų kaime laisvų viešų teritorijų beveik nėra. Išanalizavus planus, teritorija bendruomenės namams buvo galima tik dviejose vietose. Apsisprendė ir pasirinko patys žmonės. Džiugu ir malonu, kad net iš pačios bendruomenės narių atsirado žmogus, pasiūlęs modulinį pastatą statyti jo nuosavame sklype. Visgi, šio pasiūlymo bendruomenė turėjo atsisakyti, nes privačiame sklype įrengti pastato už projekto lėšas negalima.

Taigi, nueitas ilgas kelias. Projektas parengtas ir patvirtintas. Gautas finansavimas. Atlikti viešieji pirkimai. Pradedamas įrengimas.

„Tikiu, kad Širvintų kaimo bendruomenė „Upė“ nekantrauja, kada turės stogą virš galvos ir džiaugsis projekto rezultatais. O aš norėčiau padėkoti bendruomenei už pasitikėjimą, tikėjimą ir kantrybę,“ – sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 95.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+