Apžiūrėtos gražiausios Gelvonų seniūnijos sodybos

Liepos 17 dieną vertinimo komisija, kurią sudarė seniūnė Rima Jasevičienė, Bagaslaviškio bendruomenės pirmininkė Palmira Chatkevičiūtė, Tarybos nariai Julius Jagminas ir Romas Zibalas, apžiūrėjo geriausiai tvarkomas Gelvonų seniūnijos sodybas. Lydimi seniūnės Rimos Jasevičienės, aplankę sodybas, vertintojai padarė išvadą, kad jos viena už kitą gražesnės, įdomesnės ir išraiškingesnės. Visi šeimininkai stengiasi puoselėti ir gražinti savo valdas.

Pirmiausia komisija aplankė Dabužynės kaime gyvenančių Birutės ir Vytauto Visackų sodybą. Joje gyvena dvi šeimos: tėvai ir atskirame name dukra su šeima. Kiekvienas žemės lopinėlis idealiai sutvarkytas. 60 arų teritorijoje pilna žydinčių augalų, įvairių kompozicijų.

Gelvonuose komisija apiūrėjo Veronikos Mikučionienės sodybą. Miestelio centre esantis namelis spindi mielu akiai geltoniu, visur švara ir tvarka. Gražiai atrodo įvažiavimas į sodybą, pačioje sodyboje yra įvairaus dydžio ir įvairių gėlynų.

Liukonių kaime gyvenantys broliai Kęstutis ir Vidmantas Naraškevičiai savo sodybą puoselėja vieni. „Ne kiekviena moteris taip savo daržus išblizgina, kaip dirba šie darbštūs vyrai“, – džiaugėsi seniūnė Rima Jasevičienė.

Romas Zibalas

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.86 (7 įvert.)
scroll to top