Pasveikinta Juodiškiuose gyvenanti jubiliatė

Zigfridą Alšauskienę (centre) pasveikino Širvintų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Janina Pažusienė bei Švietimo ir kultūros skyriaus specialistė
Regina Jagminienė.

Liepos 17 dieną Širvintų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Janina Pažusienė, Švietimo ir kultūros skyriaus specialistė Regina Jagminienė bei Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Romas Zibalas garbingo jubiliejaus proga pasveikino buvusią Juodiškių pagrindinės mokyklos direktorę Zigfridą Alšauskienę.

Garbingo jubiliejaus proga žvaliai ir energingai jubiliatei buvo palinkėta stiprios sveikatos, sėkmės, ilgų ir šviesių gyvenimo metų, įteikta rožių puokštė ir merės Živilės Pinskuvienės padėka už puikų ilgametį vadybinį bei pedagoginį darbą.

Juodiškiuose gyvenanti Zigfrida Alšauskienė džiaugiasi artimais žmonėmis, bendrauja su kaimynais ir buvusiais bendradarbiais, prižiūri gėlynus, skaito knygas, domisi naujovėmis, varto nuotraukų albumus ir vis mintimis grįžta į praeitį, į tuos laikus, kada pirmą kartą pravėrė klasės duris kaip mokytoja. Pedagoginį darbą dirbti pradėjo Semeliškėse (Elektrėnų savivaldybė), tęsė Paberžės vidurinėje mokykloje (Vilniaus rajonas). Į Juodiškius pedagogė atvyko 1976-aisiais iš Paberžės turėdama dvidešimties metų pedagoginio darbo patirtį.

Darbo patirtis, tolerancija ir pripažinimas atvėrė galimybes istorijos mokytojai Zigfridai Alšauskienei siekti karjeros, vadovauti mokyklai. 1976 metais Zigfrida Alšauskienė buvo paskirta Juodiškių aštuonmetės mokyklos vadove. Su didžiule pagarba mokyklos direktorė kalba apie ją vadybos pagrindų mokiusius tuometį Švietimo skyriaus vedėją Kazimierą Baroną ir mokyklų inspektorių Petrą Pauliukonį.

Kai pagal paskyrimą prieš 35 metus atvykau dirbti į Juodiškių mokyklą, mane, jauną specialistą, pasitiko mokyklos direktorė Zigfrida Alšauskienė.

Jubiliatė papasakojo apie direktoriaus darbo ypatumus, džiaugsmus ir rūpesčius, pasidžiaugė drauge dirbusiu mokytojų kolektyvu. Jubiliatė skaito spaudą, seka naujienas, todėl išsakė savo nuomonę apie šių dienų švietimo sistemos turinį ir struktūrą.

Pedagogė Zigfrida Alšauskienė – tikras gėrio lobynas: kiekvieną sutiktą pažįstamą pakalbina, būtinai pasidomi, kaip sekasi. Jeigu susitikti nepavyksta, telefonu paskambina, šventės proga pasveikina, gerą žodį pasako, laimės ir sėkmės palinki. Iš jos visada galima pasimokyti bendravimo meistriškumo, dėmesingumo, supratingumo, nuoširdumo ir paprastumo.

Vertėtų pažymėti, jog, dirbdama direktore, Zigfrida Alšauskienė labai rūpinosi jaunais mokytojais, motiniškai juos globodavo, aiškindavo bendravimo su tėvais ypatumus, stengdavosi pastebėti jaunųjų pastangas, paskatindavo, pagirdavo, puoselėdavo pedagogų kūrybiškumą.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.9 (10 įvert.)

2 Atsakymai į “Pasveikinta Juodiškiuose gyvenanti jubiliatė”

  1. Anonimas parašė:

    Sveikinu

  2. skaitytoja parašė:

    Sveikinimai!

Comments are closed.

scroll to top
+