Gražiausios sodybos

Lietus nesutrukdė pasigrožėti gražiausiomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis

Pilipavičiai daug dėmesio skiria namų aplinkai.

Ne tiek ir daug lietingų dienų pasitaikė šią vasarą. Bet būtent tą – lietingąją – vyko Čiobiškio seniūnijos gražiausių sodybų apžiūra. Buvo svarstyta atidėti apžiūrą, bet po diskusijų nuspręsta visgi aplankyti gražiausias sodybas, nes laukė šeimininkai. Vertinimo komisija, kurią sudarė l. e. seniūno pareigas Lionginas Juzėnas, Spietiškių kaimo seniūnaitė Erika Svirskienė ir Tarybos narys Romas Zibalas, turėjo galimybę pasidžiaugti gražiausiai tvarkomomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis.

Skaityti daugiau »

Lydimi Bučkio ir Aguonos, komisijos nariai grožėjosi Musninkų seniūnijos sodybomis

Vilmos ir Juozo Petkevičių sodybos kieme nedidelis tvenkinukas, kuriame gyvena vienišas karosas…

Apžiūros-konkurso vertinimo komisija rugpjūčio mėnesį aplankė Musninkų seniūnijos gražiausias sodybas. Komisijos pirmininkės seniūnės Birutės Jankauskienės siūlymu, komisijos nariai – Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Remigijus Bonikatas, Musninkų kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė ir specialistė Laima Inčiūrienė apžiūrėjo penkių sodybų teritorijas.

Skaityti daugiau »

Kuriama jaukumą kelianti sodybų aplinka

Širvintų kaimo gyventojų Jolitos ir Dangiro Dvilevičių (pirmi iš kairės) sodyba labai šiuolaikiška ir tvarkinga.

Vyko gražiausiai tvarkomų Širvintų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija, kurią sudarė seniūnė Laimutė Griškienė (pirmininkė), Tarybos nariai Vilma Bartusevičienė, Rima Jasevičienė ir Romas Zibalas, apžiūrėjo seniūnės bei gyventojų pasiūlytas sodybas ir padarė išvadą, kad šeimininkai pasirenka daugiau skoningų mažosios architektūros elementų, pradeda suprasti, kad daugiau nei pusė sodybos grožio priklauso nuo tinkamo zonų išdėstymo, nuo prižiūrėtos vejos ir dailiai sutvarkytų pastatų.

Skaityti daugiau »

Originalių idėjų nestokoja Alionių seniūnijos gyventojai

Vertinimo komisija sustojo prie Stasės Karpavičienės (centre) gėlynų.

Rugpjūčio 16 dieną vertinimo komisija apžiūrėjo geriausiai tvarkomas Alionių seniūnijos sodybas. Lydimi seniūno Sigito Bankausko, aplankę sodybas, vertintojai padarė išvadą, kad jos viena už kitą gražesnės, tvarkomos labai išradingai ir novatoriškai. Visi šeimininkai, kiek leidžia jų jėgos ir išmonė, stengiasi puoselėti ir gražinti savo valdas.

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos