Čiobiškiečiai ne tik laikosi pasiektų pozicijų, bet stengiasi ir toliau tobulėti

Erika Svirskienė su sūnumi Adrijumi.

Rugpjūčio 7 dieną vyko Čiobiškio seniūnijos gražiausių sodybų apžiūra. Diena pasitaikė saulėta, todėl vertinimo komisija, lydima l. e. seniūno pareigas Liongino Juzėno, turėjo galimybę pasidžiaugti išradingiausiai tvarkomomis Čiobiškio krašto sodybomis.

Pirmiausia komisija apsilankė Spietiškių kaime. Ten apžiūrėjo Erikos ir Remigijaus Svirskų sodybą, kurioje daug erdvės, yra pakankamai vietos ir gėlynams, ir daržui, ir vaikų žaidimų įrenginiams.

Netrūksta spalvingų gėlynų Rimutės ir Broniaus Daškevičių, įsikūrusių Čiobiškyje, Pušyno gatvėje, sodyboje. Visa teritorija idealiai sutvarkyta, šeimininkė Rimutė Daškevičienė aprodė visas grožybes, sakėsi, kad sodyboje tvarkosi su vyru ir sūnumi Edgaru.

Gražiai sodybą tvarko čiobiškiečiai Rita ir Gintautas Dragūnai. Sodyboje tvarkinga, jauku, gražu, žydi gėlės. Pasak pašnekovės Ritos Dragūnienės, anksčiau buvo dar gražiau, bet dabar jau rudenėja, todėl daugelis gėlių jau nužydėjusios.

Vertinimo komisija sustojo Daškevičių namų kieme.
Rita Dragūnienė su anūkėmis Goda ir Guste.

Komisija, kurią sudarė l. e. seniūno pareigas Lionginas Juzėnas, Spietiškių kaimo seniūnaitė Erika Svirskienė ir Tarybos narys Romas Zibalas, aplankiusi sodybas, padarė išvadą, kad jos viena už kitą dailesnės, šeimininkų išradingai tvarkomos ir puoselėjamos.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 18 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)
scroll to top
+