Puikiai sutvarkyta aplinka džiugina akis

UAB „Baltoji Savingė“ teritorijoje auga gėlės.

Rugpjūčio 4 dieną vyko gražiausiai tvarkomų Širvintų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija, kurią sudarė seniūnė Rima Jasevičienė (pirmininkė), Širvintų kaimo seniūnaitė Vida Kavoliūnaitė, Motiejūnų bendruomenės pirmininkė Alina Zapolskienė, Tarybos nariai Vilma Bartusevičienė ir Romas Zibalas, apžiūrėjo seniūnės bei gyventojų pasiūlytas sodybas.

Komisija pirmiausia aplankė Puoriuose esančią UAB „Baltoji Savingė“ (vadovai Lida, Augenijus ir Aurimas Baravykai).

Avižonių kaime esanti Danguolės ir Liubarto Rinkevičių sodyba stebino augalų įvairove, kruopščiai sutvarkyta aplinka ir gėlių gausa.

Vilijos Gurskienės, gyvenančios Šiaulių kaime, sodyboje, apsodintoje berželiais ir eglaitėmis, viskas išdėstyta kompleksiškai.

Dar viena komisijos dėmesį atkreipusi sodyba rasta prie kelio „Širvintos-Družai“. Tai Širvintų kaimo gyventojų Dovilės ir Rimo Kvaselių sodyba.

Komisija sustojo Šiaulių kaimo gyventojos Vilijos Gurskienės (stovi centre) sodyboje.
Širvintų kaimo gyventojų Dovilės ir Rimo Kvaselių (centre) sodyba labai šiuolaikiška ir tvarkinga.
„Darau šukuosenas augalams“, – sakė Danguolė Rinkevičienė.

Komisijos nariai džiaugėsi lankydami kruopščiai puoselėjamas ir nepaprastai tvarkingas sodybas, žavėjosi šeimininkų rankomis sukurtu grožiu, kalbėjosi su darbščiais žmonėmis, kurių puikiai sutvarkyta namų aplinka skleidžia gerą nuotaiką ir džiugina akis. „Sodybos gražėja, – sakė seniūnė Rima Jasevičienė, – labai svarbu, kad gyvenvietėje atsirastų bent vienas šeimininkas, daugiau dėmesio skiriantis aplinkai. Jo pavyzdžiu užsikrečia ir kiti, juk kiekvienas nori gyventi gražioje sodyboje, tik ne kiekvienas turi laiko, o gal noro gaišti dėl jos. Labai nemalonu, kai tenka seniūnijos gyventojų prašyti, kad apšienautų prie namų vešinčius piktžolynus.“

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 11 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.6 (10 įvert.)

1 Atsakymas į "Puikiai sutvarkyta aplinka džiugina akis"

  1. tikrai parašė:

    Šaunuolė Vilija!

Comments are closed.

scroll to top
+