Alionių krašte nuolat gražinamos sodybos ir kuriamas jaukumas

Vitalija ir Stanislovas Masevičiai.

Rugpjūčio 28 dieną vertinimo komisija apžiūrėjo geriausiai tvarkomas Alionių seniūnijos sodybas. Lydimi seniūno Sigito Bankausko, aplankę sodybas, vertintojai padarė išvadą, kad jos viena už kitą gražesnės, tvarkomos labai išradingai ir įdomiai. Visi šeimininkai, kiek leidžia jų jėgos ir išmonė, stengiasi puoselėti ir gražinti savo valdas. Pasak seniūno Sigitos Bankausko, Alionių seniūnijos gyventojai sodybų grožiu rūpinasi ne tik vasarą, bet ištisus metus.

Pirmiausia komisija aplankė Alionių II kaime esančius Anos Stasiūnienės ir Arvydo Karčinsko namus. Šeimininkų nebuvo, todėl komisijos nariai vieni pasižvalgė po sodybos teritoriją. Joje tarp dekoratyvinių krūmų įkomponuotos gausiai žydėjo gėlės, dailiai atrodė dar rengiamas fontanas.

Trimputiškių kaime įsikūrusių Vitalijos ir Stanislovo Masevičių sodyba nudžiugino mažosios architektūros statiniais: ypač patraukliai atrodė tiltelis, „Gedimino pilis“, vežimaitis, „gitara“ ir kitos įdomybės. Sodyboje veši kruopščiai prižiūrimos gėlės.

Gerokai nuo seniūnijos centro nutolusį Miegučių kaimą komisija aplankė paskutinį. Miegučiuose gyvena Liudmila ir Vytautas Lukavičiai. Nemažą plotą užimanti sodyba atrodo gana didingai, joje yra didžiulis sodas, daug įvairių augalų, gėlių.

Prie Anos Stasiūnienės ir Arvydo Karčinsko namo.
Vertinimo komisija sustojo prie Miegučiuose esančio Liudmilos ir Vytauto Lukavičių namo.
„Alionių seniūnijos gyventojai sodybų grožiu rūpinasi ne tik vasarą, bet ištisus metus“, – džiaugėsi seniūnas Sigitas Bankauskas.

Vertinimo komisijos, kurią sudarė seniūnas Sigitas Bankauskas, seniūnaitė Valda Gujytė, Tarybos nariai Daiva Puzinienė, Vytautas Kalesnikas ir Romas Zibalas, aplankyti seniūnijos gyventojai puoselėja savo kraštą, augina daug gėlių, gražina sodybas ir kuria jaukumą.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 4 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (5 įvert.)
scroll to top
+