Aplankyti Musninkų naujakuriai

Gražinos ir Osvaldo Mažvylų sodyboje viskas padaryta kruopščiai ir su meile.

Liepos 30-osios popietę komisija, kurią sudarė Širvintų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Janina Pažusienė, Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, Musninkų kaimo bendruomenės narė Asta Autukevičienė, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai Marija Gudonienė ir Romas Zibalas, apžiūrėjo gražiausiai tvarkomas Musninkų seniūnijos teritorijas, atkreipė dėmesį į sodybų originalumą, etnografinių detalių gausumą, spalvų ir augalų dermę.

Gražinos ir Osvaldo Mažvylų sodyba, esanti Čiobiškio gatvėje, išsiskiria iš kitų savo puošnumu, novatoriškumu, pedantiškai nupjauta veja, tvenkiniu, ąžuolu, augančiu kiemo centre. Pasak šeimininkės, darbo sodyboje yra daug, kai ryte išeina darbuotis, tai dirba iki vakaro.

Komisija liko sužavėta Musninkuose gyvenančių Beatos ir Adomo Virmauskų sodyboje vešinčių augalų gausa. Pasak šeimininkės Beatos, aplinką tvarko ir ja džiaugiasi net 4 kartos.

Kernavės gatvėje gyvenantys Vida ir Aleksandras Krutiniai savo sodybą puoselėja ne vieni, talkina vaikai ir anūkai. Kruopščiai sutvarkyta aplinka išsiskiria kompozicijų dėlionėmis.

Beatos ir Adomo Virmauskų sodyboje vešintis gėlynas.
Vidos ir Aleksandro Krutinių šeima puoselėja savo sodybą.
Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos teritorija.

Išradingiausiai tvarkomu visuomeniniu pastatu vertinimo komisija nusprendė pripažinti Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos teritoriją.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 7 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (6 įvert.)
scroll to top
+