Diržioniškėse paukščius smaližius baido netikri paukščiai iš Danijos

Leonardos ir Juozo Sinkevičių sodyboje įrengtos tvirtos sūpuoklės…

Apžiūros-konkurso vertinimo komisija aplankė ir Jauniūnų seniūnijos gražiausias sodybas. Seniūno Ramūno Jasevičiaus siūlymu, komisijos nariai merės pavaduotoja Janina Pažūsienė, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariai Marija Gudonienė, Remigijus Bonikatas, Jauniūnų seniūnijos kvalifikuota specialistė Diana Jacyno ir Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Danguolė Kalesnikienė apžiūrėjo trijų sodybų ir vienos įstaigos teritorijas.

Buvo apžiūrėtos Leonardos ir Juozo Sinkevičių (Šiauliai), Irenos ir Algio Bekionių (Bartkuškis), Egidijos Jasilionienės ir Mykolo Dargio (Diržioniškiai) sodybos bei Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras.

Leonardos ir Juozo Sinkevičių kruopščiai nušienautoje teritorijoje daug įvairių dekoratyvinių medelių ir vaismedžių.

Irenos ir Algio Bekionių namas stovi pačiame Bartkuškio centre. Tačiau… Atsivėrus aukštiems, geležiniais klevo lapais papuoštiems vartams komisijos nariai pateko į … mišką.

Šeimininkė Irena prie išpuošto didžiulio akmens. Nuo kelio pusės sodybą saugoja tankių eglaičių eilė, o iš kitų pusių juosia aukšti beržai.
Virš Egidijos Jasilionienės ir Mykolo Dargio galvų plazdena juodas didžiulis „paukštis“.
Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro kieme prie daugiamečio ąžuolo…

Egidijos Jasilionienės ir Mykolo Dargio sodyboje komisijos narių dėmesį patraukė nedidelio sodo gale virš žemaūgių obelaičių ir vyšnaičių skraidantys du didžiuliai juodi paukščiai. Atrodė kaip tikri. Pririšti už valo ir vėjo blaškomi, jie gąsdino tikrus paukštelius – uogų mėgėjus. Pasak šeimininko, juos atsivežė iš Danijos, kur tokie baidytojai labai populiarūs. Pirkinys pasiteisino – nė viena uoga nebuvo sulesta.

Nemažoje Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro teritorijoje nemažai gėlynų, priešais pastatą prie kelio plyti nedidelis parkas, duodantis pavėsį, kuris šią vasarą labai reikalingas.

Remigijus Bonikatas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+