Žaidynes laimėjo Jauniūnų seniūnija

Seniūnių dvikovą laimėjo Birutė Jankauskienė.

Čiobiškio pagrindinėje mokykloje ir Lapelių kaimo dirbtinės dangos krepšinio aikštelėje vyko Širvintų rajono seniūnijų sporto žaidynės, kuriose varžėsi septynių seniūnijų sportininkai. Į varžybas sportininkų neatsiuntė tik Alionių seniūnija.

Krepšinio varžybas 3X3 į vieną krepšį laimėjo Kernavės seniūnijos moterys (Gita Minderytė, Kamilė ir Indrė Puzinaitės) ir Jauniūnų seniūnijos vyrai (Žydrūnas Čiapas, Ignas Bakėjus, Dalius Šalucha ir Jonas Pugačiauskas), šaškių varžybas – musninkiečiai Justina ir Gediminas Kapeckai ir Vladas Karablikovas, prie žaliųjų stalo teniso stalų geriausiai rungtyniavo širvintiškiai Giedrė Grinytė, Vygandas Mažeika ir Saulius Grinys, smiginio varžybose nugalėjo Jauniūnų seniūnijos taikliarankiai (tarp vyrų taikliausi buvo jauniūniškė Agnė Dulkytė ir musninkietis Andrius Dūda). Ilgiausiai žaidė ir daug prakaito išliejo paplūdimio tinklinio mėgėjai. Vis dėlto pirmąją vietą laimėjo čiobiškiečiai Laura Ruzgytė, Darius Kliučinskas, Paulius Gurskas ir Dainius Torgonskis. Seniūnių dvikovės varžybas (smiginis ir krepšinio baudų mėtymas) laimėjo Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, aplenkusi širvintiškę Laimutę Griškienę, o analogiškose seniūnų varžybose geriausiai sekėsi jauniūniškiui Vidmantui Griniui, aplenkusiam čiobiškietį Virginijų Niekį ir zibališkį Nerijų Drazdą.

Geriausias - Vidmantas Grinis.

Suskaičiavus rezultatus, pirmoji komandinė vieta atiteko Jauniūnų seniūnijos sportininkams (36 tšk.).

Atskirų sporto šakų varžybų nugalėtojai su seniūnais.

Antri – širvintiškiai (29 tšk), treti – tiek pat taškų surinkę, bet žemesnes vietas užėmę musninkiečiai (29 tšk.), ketvirti – čiobiškiečiai (28 tšk.), penkti -kernaviškiai (24 tšk.). Zibališkiai ir gelvoniškiai į šešetuką nepateko.

Liepą Švenčionyse vyks Vilniaus apskrities žaidynės, kuriose dalyvaus atskirų sporto šakų varžybų nugalėtojai.