Tikra sporto šventė: apdovanoti geriausi 2023 m. rajono sportininkai

Tai tik viena iš daugelio nominacijų…

Sporto centre vyko iškilminga geriausių 2023 m. Širvintų rajono sportininkų apdovanojimų šventė.

„Matydama kasmet vis pilnesnę mūsų naująją sporto centro salę, suprantu, kad vizija, jog Širvintų rajonas turi būti atviras, aktyvus, sveikas ir sportiškas, yra teisinga. Prasmingiausios investicijos yra į vaikus. Ta kryptimi padaryta jau labai daug, tačiau bus dar daugiau. Jau šiemet prie sporto centro bus įrengti teniso kortai, padelio, smėlio futbolo, profesionali tinklinio aikštelė,“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, sveikindama susirinkusius svečius, sportininkus, jų mokytojus, trenerius, šeimų narius.

Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus įteikė padėkas Širvintų r. savivaldybės tarybos nariui Rimui Stepaičiui už nuolatinį dėmesį, skiriamą laiką, savanorišką darbą ir įkvepiančias idėjas, kurios tampa svarbiais darbais, renginiais, iniciatyvomis, stiprinančiomis Širvintų – atviro sporto miesto – tradicijas, pilietiškumą.

Nuotrauka prisiminimui (paspauskite pasididinti)

Pasak Širvintų sporto centro direktorės Alinos Zapolskienės, šis renginys puikiai parodo, kad širvintiškiai myli sportą, kad renkasi aktyvų ir sveiką laisvalaikį, ir jei vos prieš kelerius metus centre sportavo apie 200 rajono vaikų bei jaunuolių, tai šiemet tas skaičius paaugo daugiau nei dvigubai.

Puikią renginio nuotaiką kūrė vedėjas, dainininkas Arnas Švilpauskas. Apdovanojimų šventės programą praturtino ir susirinkusių žiūrovių dėmesį prikaustė žaviosios Širvintų sporto centro rungtynių šokėjos, sportinių šokių akademijos „MJ“ šokėjai Mėja Žemaitytė ir Laurynas Jakubickis, KGYM sporto klubo oro akrobatės, tarptautinių konkursų nugalėtojos Sofija, Augustė ir Milana, Vilniaus parkūro akademijos komanda: Vėjas, Edvardas, Aleksandras ir Jurijus.

Namų kvapai pageriną kvapų nuotaiką ne tik namuose, bet ir sporto salėje, sporto renginiuose.

Širvintų SC inf.
Agnės Žamblauskės nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top