Nepralaimėjo tik viena komanda

Prieš didžiąsias metų šventes padariusi pertrauką, kovas atnaujino Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lyga.

Sausio 6 dieną buvo sužaistos trejos rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad pralaimėjimo kartėlio dar neragavo vienintelė komanda. Tai Šembreikeriai, rezultatu 70:63 nugalėję pergalių dar neiškovojusius Džinglus. Šie ir Ąžuolai yra vienintelės komandos, pralaimėjusios visas žaistas rungtynes.

Musninkai per pratęsimą susitvarkė su Promasta, laimėję rungtynes rezultatu 82:73. Po šios pergalės komandos susilygino turnyrinėje lentelėje.

Extra rezultatu 67:61 nugalėjo Aitvarus ir su šia komanda taip pat susilygino turnyrinėje lentelėje.

Sausio 6-ąją buvo pasiektas lygos rekordas. Kaip jau minėta, Promastos žaidėjas Gražvydas Balsevičius pelnė 31 tašką. Nuo šiol tiek yra per rungtynes daugiausiai taškų pelnęs žaidėjas. Tam Gražvydui prireikė 45 minučių. Vadinasi, krepšininkas apskritai žaidė be poilsio. Jis pataikė 6 iš 11 dvitaškių metimų, 6 iš 14 tritaškių metimų ir vienintelį mestą baudos metimą.

Rytoj, sausio 13-ąją, bus žaidžiamos trejos rungtynės. 14.30 val. į aikštelę išbėgs Ąžuolai ir Džinglai, 16.15 val. – Extra ir Savi, o 18 val. – Šembreikeriai ir Aitvarai. Visos trejos rungtynės žaidžiamos Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Šį vakarą, 18.30 val., Širvintų laisvalaikio ir sporto centro arenoje Merės taurės varžybose rungtyniaus Briedžio Lit Bike ir Promastos komandos.

Daugiau informacijos apie lygos rungtynes, statistika ir kiti faktai skelbiami Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos interneto svetainėje sirvintukrepsinis.lt.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 12 d. laikraščio numeryje.