Iki pusiaukelės visi patyrė nuostolių

Praėjusį savaitgalį sužaidus dar trejas rungtynes buvo pasiekta Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos pusiaukelė. Baigus pirmąjį ratą paaiškėjo, kad nė vienai iš 8 komandų nepavyko išvengti pralaimėjimo.

Per du praėjusius savaitgalius „Extra“ rezultatu 74:62 įveikė „Ąžuolus“, „Savi“ rezultatu 80:61 nugalėjo „Promastą“, bet 69:81 nusileido „Aitvarams“. „Musninkai“ įtikinamai 73:51 įveikė pirmą pralaimėjimą patyrusius „Šembreikerius“ ir dar įtikinamiau 104:60 – Ąžuolus“. Rungtynės tarp „Promastos“ ir „Šembreikerių“ baigėsi rezultatu 72:69 pirmųjų naudai, nors prieš ketvirtąjį kėlinį 10 taškų pirmavo varžovai.

Krito keli ankstesni lygos rekordai. 198 cm ūgio „Extra“ žaidėjas Matas Jagminas rungtynėse su „Ąžuolais“ atkovojo 19 kamuolių ir tarsi parodė, kad Domanto Sabonio NBA pasiektas 26 kamuolių per rungtynes asmeninis rekordas nėra nepasiekiamas „kosmosas“.

„Musninkų“ krepšininkas Rokas Dubauskas į „Ąžuolų“ krepšį sumetė 40 taškų. Tai Rokas padarė per nepilnas 30 minučių. Be to, jis užfiksavo dar vieną rekordą – 55 naudingumo per vienerias rungtynes balus.

Domantas Piškinas iš „Šembreikerių“ komandos blokavo 7 „Musninkų“ krepšininkų metimus ir galėtų tų rungtynių vaizdo įrašą kaip mokomąją priemonę nusiųsti žalgiriečiui Laurynui Biručiui.

Rytoj, vasario 3-iąją, bus žaidžiamos antrojo rato rungtynės: 14.30 val. startuos dvikova tarp „Ąžuolų“ ir „Šembreikerių“, 16.15 val. – tarp „Musninkų“ ir „Džinglų“, 18 val. – tarp „Extra“ ir „Promasta“ komandų. Visos rungtynės bus žaidžiamos Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Daugiau informacijos apie rungtynes ir visa statistika – lygos interneto svetainėje sirvintukrepsinis.lt.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 2 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top