Penktadienio vakarą – krepšinio medalių dalybos

Balandžio 12 dieną Širvintų laisvalaikio centro sporto arenoje sezoną baigia Širvintų rajono krepšininkai. Vakare čia įvyks Širvintų rajono krepšinio mėgėjų lygos mažieji ir didieji finalai, kuriuose paaiškės medalių spalvos.

Praėjusį penktadienį finaliniame ketverte žaidė pusfinalių poros: „Promasta“ – „Aitvarai“ ir „Musninkai“ – „Savi“.

Pusfinaliai didelės intrigos nežadėjo, nors netikėtumų buvo. „Promasta“ po pirmojo kėlinio pirmavo 9 taškais, bet „Aitvarai“ ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 5 taškais. Tačiau per antrą rungtynių dalį „Promasta“ vilčių varžovams nebesuteikė ir į didįjį finalą žengė nugalėjusi 85:62. Šiose rungtynėse „Promasta“ atkovojo net 70 kamuolių ir užfiksavo lygos rekordą.

Kitame pusfinalyje „Savi“ komandai pritrūko energijos, kažkiek ir jaunystės. Pirmąjį kėlinį sugebėję žengti taškas į tašką, jie paskui atsiliko nuo varžovų ir „Musninkai“ laimėjo 80:66.

Tad mažajame finale dėl „bronzos“ žais „Savi“ ir „Aitvarai“, reguliariojo sezono metu tarpusavio dvikovose pasidaliję po pergalę. Po pergalę reguliariajame sezone pasidalijo ir didžiajame finale rungtyniausiančios „Promasta“ ir „Musninkai“, tad šis vakaras tikrai bus nenuspėjamas.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 12 d. laikraščio numeryje.