Nepasitvirtinę pranešimai – balandžio 1-osios juokai?

„Alio! Alio! Atvažiuokite, atvira liepsna dega namas!“ „Širvintų krašto“ nuotr.

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija apie kovo 27-balandžio 9 d. kilusius gaisrus bei atliktus gelbėjimo darbus

Iki balandžio 1 dienos imtinai Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje šįmet kilo 17 gaisrų, atlikta 20 gelbėjimo darbų.

Paskutinėmis kovo dienomis rajono ugniagesiai dukart padėjo kolegoms gesinant gaisrą Ukmergės rajone, Pabaisko mst. Taip pat dukart gesinta deganti žolė atvirosiose teritorijose – ugniagesiai vyko prie garažų Plento gatvėje Širvintose, taip pat į Vileikiškius, kur kovo 28 d. buvo deginami lapai. Atvykus nustatyta, kad laužas prižiūrimas, tačiau nesilaikoma minimalaus 30 m saugaus atstumo iki gyvenamųjų namų. Laužas užgesintas, atsakingam asmeniui už teisės aktų pažeidimą deginant augalines atliekas bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paskirta bauda.

Dukart važiuota veltui, galbūt tai susiję, kad pranešimai gauti balandžio 1-ąją: vienas jų teigė, kad Širvintose, Taikos g., dega suodžiai kamine, kitu buvo pranešta, kad Širvintose, Paupio g., dega namai, dūmai ir liepsna matomi iš kamino. Atvykus informacijos nepasitvirtino, degimų požymių neaptikta.

Pastarąją savaitę jokių pranešimų nesulaukta.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top