Širvintų stadione – du įvarčiai

Sekmadienį Širvintų miesto futbolo stadione įvyko TOPsport A lygos 6-ojo turo rungtynės tarp šeimininkės teisėmis rungtyniaujančios Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduvos“ komandų.

Tai buvo antras kartas, kai mūsų mieste buvo žaidžiamos elitinės šalies futbolo lygos rungtynės. Deja, namų sienos „TransINVEST“ komandai kol kas nepadeda. Kovo 9 dieną Širvintose rezultatu 0:1 nusileidę Telšių „Džiugui“, futbolininkai iš Galinės kaimo šįsyk svečiams pralaimėjo 0:2.

Abu įvarčiai maždaug per minutę krito antrajame kėlinyje. Kaip informuoja TOPsport A lygos tinklalapis, 69-ąją minutę pasižymėjo suvalkiečių komandai atstovaujantis puolėjas iš Nigerijos Ugochukwu Oduenyi, pirmenybėse pelnęs pirmą savo įvartį. 70-ąją minutę po puikaus perdavimo pasižymėjo trečią savo įvartį pirmenybėse įmušė latvių puolėjas Aivars Emsis.

Kitas rungtynes Širvintose „TransINVEST“ žais balandžio 13 dieną su Gargždų „Banga“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 12 d. laikraščio numeryje.