Per du kėlinius sukrapštė vos 7 taškus…

„Džinglams“ (juoda apranga) net pusę rungtynių nesisekė užpulti… ŠRMKL nuotr.

Tęsiasi Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos (ŠRMKL) varžybos. Antrame ture praėjusį šeštadienį vyko trejos rungtynės.

„Ąžuolai“ – „Aitvarai“ 60:92 (Ą: Aurimas Rutkauskas – 18, Arnas Aliukonis – 11, Dovydas Drublionis – 10; A: Gediminas Burneckas – 21, Paulius Makarauskas – 18, Tadas Žiedovainis – 14).
Rungtynių baigtis buvo nulemta jau pirmoje jų pusėje, kurią „Aitvarai“ laimėjo 33 taškų skirtumu. Tai buvo jau antroji komandos pergalė, po kurios taškų balansą „Aitvarai“ padidino iki +84.

„Extra“ – „Šembreikeriai“ 54:64 (E: Kernius Raišys ir DžiugasJanovskis – po 21; Š: Domantas Piškinas – 18, Tomas Kanopka – 17, Modestas Dulaitis – 11).
Kai vos du žaidėjai pelno 77,7 proc. komandos taškų, o trečias pagal rezultatyvumą žaidėjas surenka tik 5, tikėtis pergalės sunku, ypač kai abu rezultatyviausieji kartu dar padaro 9 klaidas. Nugalėtojai žaidė kur kas efektyviau, ypač stebina atkovotų kamuolių statistika. Domantas Piškinas sugriebė 17 atšokusių kamuolių, Modestas Dulaitis – 10. Surinkę dvigubus dublius, šiedu žaidėjai faktiškai ir nulėmė savo komandos pergalę.

„Džinglai“ – „Musninkai“ 51:85 (D: Karolis Jankauskas – 24, Domas Rolis – 16; M: Rokas Dubauskas – 16, Mantas Ališauskas – 15, Rokas Gatelis – 13, Rūtenis Milašas – 12).
„Musninkai“ galėjo nugalėti dar didesniu skirtumu, tačiau leido varžovams paskutinį kėlinį laimėti 8 taškais. „Džinglai“ sugriuvo, kai per antrą kėlinį įmetė vos 3, o per trečią – vos 4 taškus ir taip po pirmo kėlinio turėtą 4 taškų deficitą padidino iki 42! Nugalėtojams Rokas Dubauskas atkovojo 14 kamuolių, iš jų 7 – puolime. Šis pasirodymas prisidėjo, kad krepšininkas kol kas yra naudingiausias ŠRMKL žaidėjas (23,5 balo), per rungtynes pelnantis 13 taškų ir atkovojantis 11 kamuolių.

Rytoj rungtyniaus:
14.30 val. – „Savi“ – „Džinglai“;
16.15 val. – „Šembreikeriai“ – „Ąžuolai“;
18 val. – „Sparta“ – „Extra“.

Visos trejos rungtynės vyks Širvintų L. Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje.

Apie komandas, jų žaidėjus ir rungtynes operatyviai skaitykite ŠRMKL tinklalapyje sirvintukrepsinis.lt, ten pat galite sekti lygos varžybas gyvai.