Koją pakišo apmaudus pralaimėjimas norvegams

Paskutinės Lietuvos-Norvegijos dvikovos akimirkos. Antrame plane – Lukas Janukaitis.

Praėjusį savaitgalį Portugalijoje vyko Europos uždarųjų patalpų riedulio II-A čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinė kovojo su Kipro, Airijos, Norvegijos ir Danijos riedulininkais.

Rinktinei atstovavo ir širvintiškiai – vartininkas Lukas Kojala, aikštės žaidėjai Žygimantas Balsiukas ir Lukas Janukaitis.

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė rezultatu 3:1 įveikė Kipro nacionalinę rinktinę. Vieną iš įvarčių pelnė Žygimantas Balsiukas.

Po pralaimėjimo airiams 3:6 lietuviai žaidė su norvegais. Baigiantis rungtynėms rezultatas buvo lygus 3:3 (du įvarčius pelnė Žygimantas Balsiukas), bet Norvegijos riedulininkai išprovokavo 7 metrų baudinį, jį realizavo ir nugalėjo.

Atkaklios rungtynės buvo ir su danais, tik čia Lietuvą lydėjo sėkmė. Likus žaisti mažiau kaip 5 minutes mūsų šalies riedulininkai pirmavo 5:2, tačiau danai per likusį laiką pelnė du įvarčius (vieną jų jau per pridėtą laiką), tačiau išlyginti rezultato nebesugebėjo. Lietuva laimėjo 5:4.

Pogrupyje A užėmę trečią vietą, mūsiškiai žaidė tik dėl bronzos medalių. Varžovas – ketvirta likusi Kipro rinktinė. Lietuviai ir vėl buvo pajėgesni už varžovus, laimėjo 5:1. Du įvarčius pelnė Žygimantas Balsiukas.

Čempionais tapo airiai, antri – lietuvių jau įveikti danai.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 9 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top