Pasėdėjo kaimyniškai…

Už tai, kad Gediminas M. melagingai iškvietė specialiąsias tarnybas, jam skirta 100 Lt bauda.

Protokolas rajono gyventojui buvo surašytas balandžio 20-ąją, kai jis, paskambinęs telefonu 112, Bendrajam pagalbos centrui prisistatė kitu asmeniu ir pranešė, jog jį sumušė netoliese esantis žmogus.

Atvykę į įvykio vietą, policijos pareigūnai rado su kaimynais išgėrinėjantį Gediminą, kuris sumuštas nebuvo. Paaiškėjus, kas skambino, Gediminas negalėjo pasakyti, kodėl išsigalvojo įvykį ir paskambinęs prisistatė kita pavarde. Jis tik nurodė, kad girtaujant tarp jo ir sugėrovų kilo žodinis konfliktas, todėl paskambino ir iškvietė policijos pareigūnus. Kad prisistatė kita pavarde, Gediminas teigė neprisimenąs. Kai atvyko policijos pareigūnai, neva sumuštasis pareiškimo nerašė, pretenzijų niekam neturėjo.

Nors dėl to, kas įvyko, Gediminas M. gailėjosi, tačiau manė, kad būtent policijos pareigūnų iškvietimas padėjo, kad jis nebuvo sumuštas.

Kadangi Gediminas M. administracine tvarka nebaustas ir teigė supratęs, kad taip daryti negalima ir ateityje taip nesielgs, jam skirta mažesnė nuobauda, negu numatyta sankcijoje už šio pažeidimo padarymą.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Pasėdėjo kaimyniškai…"

  1. neuzauga parašė:

    o tai tas Gediminas M.is kur ?ar tai „ivykis“ne lietuvoj buvo

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+