KOKYBIŠKI PLASTIKINIAI LANGAI – KOMFORTIŠKESNĖ KASDIENYBĖ

Žinomi langų gamintojai pastebi, kad susidomėjimas plastikiniais langais nuolat auga – vis dažniau žmonės ieško energiją taupančių ir tvarių medienos alternatyvų. Tie, kurie jau yra domėjęsi plastikiniais langais ar susidūrę su kokybiškų langų sprendimų paieška, žino, kad plastikiniai langai jau senokai yra tapę puikios šilumos ir garso izoliacijos, ilgaamžiškumo ir žymiai didesnio saugumo sinonimu.

Plastikiniai langai: kuo ypatinga jų gamybai naudojama medžiaga?

Langų gamybai naudojamas plastikas yra  labai elastinga ir plačiai visame pasaulyje naudojama medžiaga. Langų rėmams gaminti naudojamas neplastifikuotas polivinilchloridas – standi medžiaga, kuri užtikrina cheminį stabilumą, atsparumą įvairioms agresyvioms cheminėms terpėms, smūgiams,išsaugo savo patvarumą, osulenkus – nelūžta. Būtent dėl tokių langų gamybai naudojamos medžiagos savybių langai tampa atsparūs bet kokioms oro sąlygoms ir tinka bet kokiam klimatui. Be to, šiuolaikinės technologijos leidžia rinktis plastikinių langų spalvą iš plačios RAL spalvų paletės.  O tai dar labiau pakelia plastiko, iš kurio gaminami langai, vertę.

Kodėl plastikiniai langai yra tokie populiarūs?

Plastikinių langų populiarumo priežasčių yra ne viena, tačiau esminė – labai aukšta jų kokybė. Langai, pagaminti iš kitų medžiagų, dažnai negali užtikrinti aukštų izoliacijos reikalavimų, jie menkai slopina triukšmą ir nepasižymi atsparumu prastoms oro sąlygoms. Priešingai nei plastikiniai langai, kurie ne tik pasižymi puikiomis savybėmis, bet ir beveik nereikalauja priežiūros, ilgai išlaiko savo tvirtumą, spalvą ir funkcionalumą.

„Megamas“ komanda, jau ne vienerius metus gaminanti plastikinius langus, įsitikinusi, kad patikima langų konstrukcija ir minimalizmas irgi yra šių langų populiarumo veiksnys. „Pastebime, kad miesto žmonių gyvenimo tempas yra labai spartus ir netgi įtemptas ir būtent dėl to jie yra linkę rinktis stilingus, bet neįmantrius ir mažai priežiūros reikalaujančius plastikinius langus“, – patikimo „Megamas“ atstovas. Neabejojama, kad ir vėliau plastikinių langų populiarumas nemažės, nes jie ekonomiški ir puikiai taupantys energiją. Jie lengvai deraprie bet kokio architektūros stiliaus.

Kaip pasirinkti gerą plastikinių langų gamintoją?

„Megamas“ – plastikinių langų gamintojas – savo komandoje yra subūręs patikimus ir profesionalius meistrus. Jų gaminami langai vertinami dėl naudingų savybių, tokių kaip:

  1. Ilgaamžiškumas ir estetinis patrauklumas.
  2. Efektyvi garso izoliacija. Pasirinkus dvigubo stiklo plokštesplastikiniailangai padeda sumažinti triukšmą net iki 80 proc. Todėl sukuriama ramesnė ir jaukesnė namų aplinka.
  3. Ištobulintas saugumas.Plastikiniai langaiatitinka griežtus saugumo reikalavimus, jie padeda apsisaugoti tiek nuo įvairių gamtos sąlygų (aukštos temperatūros svyravimų, stiprių vėjo gūsių, kaitrių saulės spindulių), tiek nuo įsibrovėlių grėsmės.
  4. Tvirtumas ir patikimumas. Lūžio ar nelaimės (pavyzdžiui, gaisro) atveju plastikiniai langai suyra į smulkius granuliuotus gabalėlius, todėl žymiai sumažėja sužalojimų tikimybė.
  5. Puiki šilumos izoliacija. Plastikiniai langai sumažina šilumos prieaugį vasarą ir užkerta kelią šilumos nuostoliams žiemą.
  6. Tobula dermė su bet kokiu eksterjero stiliumi. Gali būti dažomi pasirinkta spalva.
  7. Lengva priežiūra. Plastikiniai langai pasižymi atsparumu dulkėms, rūdijimui, korozijai, puvimui ir pelėsiams. Langams nereikia nuolatinės priežiūros, pakanka tiesiog nuvalyti langų paviršių drėgna šluoste, pamirkyta muiluotame vandenyje, ir atkurti jų blizgesį.

Pristatydamas plastikinių langų privalumus, „Megamas“ atstovas pabrėžė, jog kokybiški plastikiniai langai savo naudingas savybes išsaugo irišlieka tvirti maždaug 25 metus. Tad tokia investicija – išties protingas sprendimas.

Ieškote kokybiškų plastikinių langų? „Megamas“ turi ką pasiūlyti. Susisiekite telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt arba užpildykite specialią paraišką internetu – https://www.megamas.lt/– ir su jumis susisieks kvalifikuoti specialistai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top