„Entafarmą“ darbuotojai renkasi dėl didesnio darbo užmokesčio, rūpesčio sveikata ir galimybės tobulėti

UAB „Entafarma“ – farmacinės logistikos paslaugų lyderė Baltijos šalyse, neseniai atšventusi 30-ies metų jubiliejų ir jau užsitarnavusi klientų, partnerių pasitikėjimą bei darbuotojų lojalumą. Įmonė teikia sandėliavimo ir logistikos paslaugas, užsiima didmenine vaistų prekyba, teikia farmacinės rinkodaros bei vaistų perpakavimo paslaugas. „Entafarma“ taip pat vysto sparčiai augančią internetinę vaistinę – MANOvaistine.lt, kurią klientai renkasi dėl aukštos kokybės prekių, konkurencingų kainų ir profesionalaus klientų aptarnavimo.

„Entafarma“ ambicingumas, veržlumas, atkaklumas bei investicijos į teikiamų paslaugų kokybę bei darbo aplinkos modernizavimą davė savo rezultatų. „Entafarma“ tiekia vaistus ir kitas medicinines prekes ne tik Lietuvoje bet ir už jos ribų. Bendrovės klientai yra daugiau nei 1200 Lietuvos vaistinių, 330 asmens sveikatos priežiūros įstaigų bei apie 80 didmeninio vaistų platinimų įmonių įvairiose šalyse. Taip pat pasitikėjimą dirbti kartu išreiškė visame pasaulyje pripažinti ir gerai žinomi prekiniai ženklai, tokie kaip „Sensodyne“, „Parodontax“, „Voltaren“, „Otrivin“, „TheraFlu“, „Perfectil“, „Neurozan“, „Wellman“, „Wellwoman“, „Systane“ ir kt.

Širvintų rajone, Klonėnuose įsikūrusioje bendrovėje „Entafarma“ šiuo metu dirba virš 170 darbuotojų. Darbuotojai yra neatsiejama ir labai svarbi „Entafarma“ dalis, nes jų profesionalus darbas ir atsidavimas lemia įmonės sėkmę bei nuolatinį augimą. Įmonė siekia, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi vertinamas ir pripažintas, tad džiaugiasi galėdama pasiūlyti konkurencingą darbo užmokestį ir puikias sąlygas kiekvienam darbuotojui. Remiantis Valstybės duomenų agentūros informacija, 2023 metų ketvirtąjį ketvirtį įmonės vidutinis atlyginimas buvo net 26 proc. didesnis lyginant su Širvintų rajono gyventojų vidutiniu darbo užmokesčiu.

Įmonė rūpinasi ne tik savo klientų gera savijauta, siūlydama aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, tačiau daug dėmesio skiria ir darbuotojų sveikatai – kiekvienam darbuotojui suteikiamas papildomas sveikatos draudimas. Tai leidžia darbuotojams sveikatos priežiūros paslaugas gauti greičiau, darbuotojai gali patys pasirinkti pageidaujamo specialisto konsultacijas. Įmonė taip pat skatina darbuotojus ir daugiau dėmesio skirti prevencijai, periodiškai pasitikrinant ir atliekant įvairius diagnostinius ir laboratorinius tyrimus.

Išskirtinai tik „Entafarma“ darbuotojams yra suteikiamos papildomos nuolaidos apsipirkti internetinėje „MANO vaistinėje“ bei galimybė pasinaudoti įvairiomis kitomis partnerių siūlomomis nuolaidomis.

Bendrovė siekia, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi vertinamas ir pripažintas. Pagarba, pasitikėjimas ir komandinis darbas – tai „Entafarma“ puoselėjamos vertybės. Įmonė sveikina darbuotojus ne tik su gimtadieniu, bet ir kitomis svarbiomis progomis – vestuvių bei vaikų gimimo proga. Atsitikus nelaimei ir netekus artimojo, įmonė taip pat įsipareigoja padėti darbuotojui skirdama finansinę paramą ir suteikdama kelias apmokamas laisvas dienas. Įmonė investuoja ir į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, sudaromos sąlygos tobulėti profesinėje srityje ir augti kartu su įmone.

Organizuoti įmonės šventes darbuotojams yra neatsiejama sėkmingos ir gerovę skatinančios darbo aplinkos dalis. Bendrovėje taip pat yra organizuojamos šventės ir išvykos darbuotojams norint padėkoti už darbą bei stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą. Švenčių metu stiprinama įmonės darbuotojų komandinė dvasia bei įsitraukimas.

UAB „Entafarma“ žvelgia į ateitį su pasitikėjimu ir pasiryžimu, nes jos sėkmė grindžiama ne tik verslo rezultatais ar klientų pasitikėjimu, bet ir dideliu dėmesiu darbuotojams. Geriausias įmonės vidinės kultūros įvertinimas yra tai, kad daugiau nei penktadalis darbuotojų čia dirba 10 ir daugiau metų. Atsidavę darbuotojai ir pasitikėjimu bei pagarba grindžiama vidinė kultūra yra „Entafarmos“ pagrindas, kuris leidžia žengti į priekį ir užtikrintai pasitikti ateityje laukiančius iššūkius.

Užs. Nr. 77.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top