Ecovacs DEEBOT – robotų siurblių šeima, kurioje rasite sprendimą kiekvieniems namams

Šiuolaikiniai namai reikalauja šiuolaikinių sprendimų švarai palaikyti. Dulkių siurbimas – kasdienė rutina, tačiau ji gali atimti brangaus laiko ir pastangų. Laimei, technologijos žengia į priekį ir siūlo inovatyvius sprendimus – Ecovacs DEEBOT šeimos robotų siurblius. Šie išmanieji įrenginiai skirti patenkinti įvairius namų valymo poreikius, užtikrinant švarą ir jaukumą kiekviename kampelyje.

Skirtingi poreikiai – skirtingi sprendimai:

Ecovacs DEEBOT siurblių šeima siūlo platų gaminių pasirinkimą, pritaikytą įvairiems poreikiams:

  • Ecovacs DEEBOT T9 – puikus pasirinkimas mažesniems butams ar vieno aukšto namams. Šis kompaktiškas ir manevringas robotas efektyviai išvalo įvairias grindų dangas: kietas grindis, plyteles, kilimus su trumpu plauku.
  • Ecovacs DEEBOT T20 – universalus sprendimas įvairioms gyvenamosioms patalpoms. Pasižymintis didesne siurbimo galia ir talpesne dulkių dėže nei T9 modelis, jis puikiai tinka tiek kietoms grindoms, tiek kilimams su vidutinio ilgio plauku. Tinka namuose su augintiniais.
  • Ecovacs DEEBOT T30 (netrukus prekyboje!) – šis galingas robotas bus skirtas namams su įvairiomis grindų dangomis ir dideliu plotu. Pasižymės pažangia navigacijos sistema ir efektyviu dulkių bei naminių gyvūnėlių plaukų surinkimu.

Išskirtinis našumas ir inovatyvios funkcijos:

Ecovacs DEEBOT siurbliai pasižymi ne tik universalumu, bet ir išskirtiniu našumu bei inovatyviomis funkcijomis:

  • Galinga siurbimo galia: DEEBOT siurbliai aprūpinti galingais varikliais, kurie efektyviai surenka dulkes, trupinius ir plaukus nuo įvairių paviršių.
  • Pažangi navigacija: Robotai turi pažangias navigacijos ir žemėlapių sudarymo sistemas, užtikrinančias efektyvų ir tikslų valymą, nepraleidžiant nė vieno kampelio.
  • Drėgno valymo funkcija: šiandien visi DEEBOT modeliai turi integruotas drėgno valymo funkcijas, leidžiančias vienu metu siurbti ir plauti grindis.
  • Valdymas išmaniuoju telefonu: DEEBOT siurblius galima patogiai valdyti išmaniojo telefono programėle. Galite stebėti valymo eigą realiu laiku, keisti valymo režimus, nustatyti virtualias sienas ir tvarkaraščius.
  • Dirbtinis intelektas: Kai kurie modeliai turi dirbtinio intelekto funkcijas, leidžiančias jiems atpažinti kliūtis ir pritaikyti valymo strategiją pagal aplinką.

Ecovacs DEEBOT X1 Omni ir DEEBOT X2 Omni – aukščiausios klasės sprendimai:

Ecovacs DEEBOT X1 Omni ir DEEBOT X2 Omni – tai aukščiausios klasės robotai, skirti ypatingai reikliems vartotojams. Šie modeliai pasižymi visomis anksčiau išvardintomis funkcijomis ir papildomai turi automatines ištuštinimo ir mopų plovimo stoteles. Tai reiškia, kad robotui nereikia jūsų pagalbos, jis savarankiškai ištuštins dulkių dėžę ir išplaus bei išdžiovins mopų šluostes, užtikrindamas ištisusį valymą be jūsų įsikišimo.

DEEBOT X2 Omni Combo modelis taip pat turi automatinę stotelę, tačiau papildomai komplektuojamas su inovatyviu rankiniu siurbliu.

 

Pasirinkite savo tobulą Ecovacs DEEBOT robotą

Ecovacs DEEBOT siurblių šeima siūlo platų gaminių pasirinkimą, pritaikytą įvairiems poreikiams. Nesvarbu, ar turite mažą butą, didelį namą su augintiniais, ar ieškote aukščiausios klasės sprendimo su automatine priežiūra, Ecovacs DEEBOT turi Jums tinkamą robotą.

Dėl detalesnės konsultacijos ir tinkamo modelio pasirinkimo, atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius ir namų aplinką, rekomenduojame apsilankyti specializuotuose robotų salonuose. Ten patyrę specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią modelį, kuris užtikrins nepriekaištingą švarą Jūsų namuose be vargo!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top