ORIGINALIOS DOVANOS VYRAMS, MĖGSTANTIEMS ADRENALINO JAUSMĄ IR IŠŠŪKIUS

Pripažinkite, kartais išrinkti dovaną brangiam žmogui – vienas malonumas. O kartais… Didelis vargas. Atrodo, valandų valandas slampinėji po prekybos centrą, o kaip nieko nerandi, taip nerandi. Susidūrėte su šia problema? Nežinote, ką gimtadienio ar kita proga padovanoti mylimajam, broliui, tėčiui ar draugui? Šiame straipsnyje pateikiamos kelios originalios dovanos vyrams, kurių gyvenimo variklis – adrenalinas ir iššūkiai.

KAITAVIMO PAMOKOS

Sakote, vyrui dovana turėtų būti praktiška? Tikrai nebūtinai, juk viskas priklauso nuo žmogaus charakterio. Štai, pavyzdžiui, jei vyrukas, kuriam ieškote dovanos, mėgsta aktyvų laisvalaikį, ekstremalias pramogas ir nevengia mokytis naujų dalykų, tikrai neprašausite pro šalį, jei padovanosite jam kaitavimo pamokų kuponą. Patikėkite, pasikinkyti vėją ir vandenyje skrosti bangas – neapsakomas jausmas. O geriausia tai, kad Lietuvoje gamtos sąlygos jėgos aitvarams – kone idealios. Ši dovana – tikrai originali ir, esame tikri, pradžiugins adrenalino gerbėją.

APSILANKYMAS SIAUBO PABĖGIMO KAMBARYJE

Vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta siaubo filmus ir įvairius šiurpuliukus keliančius žaidimus? Jei taip, siaubo pabėgimo kambarys – vieta, kuri jį tikrai turėtų sužavėti. Akivaizdu, kad tokia veikla skirta grupei žmonių. Todėl jei artėja vyro gimimo diena (ar kita svarbi šventė), pasikvieskite draugų kompaniją ir atšvęskite šventę erdvėje, kurią gaubia įvairios paslaptys, sudėtingos užuominos, loginės užduotys ir, žinoma, stingdanti istorija.

Beje, turėkite omenyje, kad pabėgimo kambariai būna skirtingų tematikų. Tad jei manote, kad siaubo kambarys vyro nesužavės, išrinkite kitą, jam priimtinesnę temą, pavyzdžiui, fantastika, detektyvas, N-18 ir pan.

TURAS KETURRAČIAIS

Ieškote dovanų idėjos vyrui, kuris yra greičio ir ekstremalių pojūčių fanas? Esame įsitikinę, kad jį tikrai sužavės pasivažinėjimas keturračiais. Miško takai, įkalnės ir nuokalnės, grioviai, seklios upės, sudėtingos pelkėtos atkarpos ar kliūčių kupina bekelė – skamba kaip nuotykių kupinas iššūkis, tiesa?

Lietuvos gamta tokiai pramogai itin tinkama: ji turtinga, vaizdinga ir, svarbiausia, kontrastinga. O geriausia tai, kad pasivažinėjimui keturračiu nereikia jokio specifinio pasiruošimo. Padovanokite brangiam vyrui pačius geriausius įspūdžius, plačią šypseną veide ir maloniai širdį virpinantį adrenalino jausmą!

ŠUOLIS PARAŠIUTU

Šuolis parašiutu – bene populiariausia dovana vyrui, kuris yra ekstremalių pojūčių gerbėjas. Galimybė patirti jausmą, kai sklendi viršum žemės, tarytum laisvas paukštis, išties intriguojanti. Tiesa, prieš pirkdami tokią dovaną įsitikinkite ar vyrukas neturi aukščio baimės. Ne? Tada išrinkite vieną iš šių šuolio parašiutu tipų:

  • Tandeminis šuolis. Tai šuolis, kuris įprastai atliekamas drauge su instruktoriumi. Todėl tai bene geriausias pasirinkimas tuo atveju, jei vyras, kuriam ketinate dovanoti dovaną, parašiutu šoks pirmąjį kartą.
  • Šuolis kupolo formos parašiutu. Šis šuolis atliekamas be instruktoriaus, todėl įprastai jį renkasi tie žmonės, kurie parašiutu jau yra šokę. Jei savo brangiam vyrui padovanosite tokį šuolį, pirmiausia jis turės išklausyti kelias valandas trunkantį instruktažą. Tiesa, nerimauti, ar pavyks taisyklingai išskleisti parašiutą, neverta. Mat kupolo formos parašiutas išsiskleidžia automatiškai, po šuolio praėjus vos kelioms sekundėms.
  • Šuolis sparno tipo parašiutu. Šio tipo šuolis – pats sunkiausias. Todėl jį rekomenduojame dovanoti tam vyrui, kuris jau turi patirties. Tiesa, bet kokiu atveju, prieš šokdamas jis turės susipažinti su teorine ir vaizdo medžiaga. Juk svarbu žinoti, kaip parašiutą valdyti, kaip jį nuleisti ir pan.

PASIPLAUKIOJIMAS VANDENS MOTOCIKLU

Straipsnio pabaigoje nusprendėme pasiūlyti dar vieną puikią idėją. Brangiam vyrui padovanokite pasiplaukiojimą vandens motociklu! Ši vasariška pramoga tikrai nėra brangi, o įspūdžių suteikia begalę. Juk taip malonu skrieti Baltijos jūros, Kauno marių ar vienu iš ežerų paviršiumi… Vandens purslai, odą šildantys saulės spinduliai, šiltas vėjelis – laikas, plaukiant vandens motociklu, praskrieja akimirksniu, tačiau prisiminimai tikrai lieka ilgam.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top