Šviesolaidinio interneto privalumai

Norite naršyti greitai, lengvai ir be jokių nesklandumų? Metas pasinaudoti tais privalumais, kuriuos suteikia dar didesniam vartotojų patogumui pritaikytas šviesolaidinis internetas. Ieškant gero interneto, toks pasirinkimas bus puiki idėja, kuri nepareikalaus per daug išlaidų. Svarbiausia, kad pasirinktumėte savo poreikius atitinkantį planą, kadangi esama labai įvairių – ir greitesnio, ir lėtesnio interneto, pritaikyto ir išrankiems, ir mažiau išrankiems vartotojams.

Toliau šiame straipsnyje sužinosite, kokie galimi šviesolaidinio interneto pasirinkimai. Rasite puikias kainas ir pilnus interneto komplektus su visomis reikiamomis paslaugomis dar didesniam Jūsų patogumui. 

Naršykite be jokių apribojimų

Turbūt niekam ne paslaptis, kad šviesolaidinio interneto greičio galimybių riba yra 1 Gb/s. Tikėtina, jog netolimoje ateityje ta riba bus dar didesnė, todėl užsisakius šviesolaidinį internetą atsiveria be galo daug galimybių ir ateities perspektyvoje. Be abejonės, tikslūs pasiekiami greičiai šiuo metu priklauso konkrečių techninių galimybių ir vietovės. Vis dėlto, šviesolaidinis internetas pravartus tuo, jog pasižymi geru pralaidumu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Plano paketo pasirinkimas pagal naršymo poreikius

Renkantis šviesolaidinio interneto planus, yra daugybė įvairių galimybių. Tai skirtingų kainų planai, pradedant baziniu, baigiant dideliu paketu, taip pat esama tarpinių, vidutinio greičio variantų. Kiekvienas šviesolaidinio interneto planas yra pritaikytas skirtingų poreikių turintiems vartotojams. Pigiausias interneto paketas užtikrina iki 100 Mb/s greitį, kas nėra labai daug, tačiau ir nemažai, kuomet nereikia daug naršyti ir siųstis.

Tiems, kuriems reikalingas dažnesnis naršymas, galimi 350 Mb/s ir 650 Mb/s planai. Reikia pažymėti tai, kad nors ir šviesolaidinio interneto planų greičiai skiriasi, tačiau kalbant apie duomenų kiekį, visuose juose jis yra neribotas, taip pat įtrauktos ir nemokamos lojalumo paslaugos, papildomi kredito krepšeliai.

Greičiausias planas siekia iki 1 Gb/s, priklausomai nuo techninių galimybių ir vietovės. Su tokiu internetu galėsite naršyti greitai, laisvai ir be jokių trikdžių bei apribojimų, tad tai yra neabejotinai pats geriausias pasirinkimas.

Daugiau apie šviesolaidinį internetą sužinosite: https://splius.lt/

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top