Poezijos šventė

Kokias deklamuoti eiles, vaikai rinkosi patys su tėveliais.

Kokias deklamuoti eiles, vaikai rinkosi patys su tėveliais.

Graži pavasario diena, graži, lyriška šventė Vaikų literatūros skyriuje kovo 21-ąją – Pasaulinė poezijos diena. Jos dalyviai – Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo klasės vaikai (mokytoja Dalia Katinienė). Eilėraščiai sielos kalba, kuri pasako tiek daug. Pasaulyje ši diena minima jau keturiolika metų. Susidarė įspūdis, kad renginio vedėjos Giedrė Katinaitė ir Augustė Jarmalavičiūtė (dar net ne pirmokės) jau sugebėtų vesti ir didesnius renginius.

Kokias deklamuoti eiles, vaikai rinkosi patys su tėveliais. Luknė, Aira, Izabelė, Gabrielė, Augustė, Aistė, Saulė, Deimantė, Danielius, Paulius, Titas, Elzė, Vytautas, Demianas, Andrėja ir Reigardas, Robertas deklamavo R. Skučaitės, M. Vainilaičio, K. Kubilinsko, A. Matučio, J. Degutytės, J. Minelgos ir kitų lietuvių poetų eilėraščius. Ne tik deklamavo… Padainavo Z. Gaižauskaitės ir A. Genio dainelę „Ta dainelė“. Galbūt kuris nors iš šių vaikų taip pat garsins mūsų kraštą, kurs eiles. Kiekvienam dalyviui pirmiems kūrybos bandymams įteiktas bibliotekos sąsiuvinukas. Giedrė Katinaitė, tapusi Metų skaitytoja priešmokyklinio amžiaus grupėje, apdovanota Padėkos raštu.

Renginio viešnia – Julita Butkutė vaikams paliko didžiausią įspūdį. Pritariant gitarai, visi dainavo daineles apie pupą, svajoklį, boružėlę ir daug kitų. Tai jau pažintis su dainuojamąja poezija. Beveik visi užsidegė noru mokytis groti gitara, taip pat pabandyti išgauti pirmuosius akordus.

Dėkojame Julitai už vaikams suteiktas geras emocijas, mokytojai Daliai už meilės poezijai sklaidą.

Lolita Pliukštienė
Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo klasės vaikai (mokytoja Dalia Katinienė}.

Širvintų pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo klasės vaikai (mokytoja Dalia Katinienė).

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Poezijos šventė"

  1. savaite parašė:

    fu

Comments are closed.

scroll to top