Vileikiškių bibliotekoje

Vileikiškių bibliotekoje vyko viktorina „Apkabinkime žemę kartu“

Vileikiškių bibliotekoje vyko viktorina „Apkabinkime žemę kartu“

Viktorina „Apkabinkime žemę kartu“

Kovo 21 – osios dienos popietę Vileikiškių bibliotekoje vyko viktorina „Apkabinkime žemę kartu“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į mūsų planetą Žemę, kuri išgyvena sudėtingą laikotarpį. Jai būtina pagalba, globa ir apsauga.

Nustatyta, kad daugiausia dėl žmogaus veiklos atšyla klimatas, didėja oro, vandens, dirvos tarša, mažėja miškų, kinta gamtinės zonos, kyla vandenyno lygis, nyksta augalų ir gyvūnų rūšys…

Todėl ir dauguma viktorinos klausimų buvo susiję su šiomis problemomis. 

Nustatyta, kad daugiausia dėl žmogaus veiklos atšyla klimatas

Nustatyta, kad daugiausia dėl žmogaus veiklos atšyla klimatas...

Tądien aktyvūs viktorinos dalyviai: Nedas Paciūnas, Svajūnė Krivickaitė, Erminas Jatkauskas, Ligitas Paciūnas, Arnas Kiškiūnas, Erikas Stasilionis, Ingrida Gineitytė, Kamilė Eigelytė, Sandra Šapinskaitė, Saulius Misevičius stengėsi kuo geriau parodyti savo žinias ir laimėti. Nemažai teisingų atsakymų žinojo Arnas, Ligitas, Erikas ir Kamilė. Geriausiai sekėsi Ingridai ir Sauliui. Viktorinos nugalėtoju tapo Saulius Misevičius.

 „Apkabinkime žemę kartu“

„Apkabinkime žemę kartu“

Apibendrinę viktorinos dalyvių žinias, galime pasidžiaugti gerais rezultatais. Žemės problemos yra tokios aktualios, artimos ir nuolatos akcentuojamos, todėl ir dalyvių žinios yra pakankamai geros.

Norint, kad supanti aplinka džiugintų mus ir aplinkinius, pirmiausia turime pradėti nuo savęs.

Geros valios žmonių ir organizacijų inicijuojamos švaros akcijos yra nepaprastai kilnios, naudingos. Prie jų prisidėti galime kiekvienas. Turime saugoti tai, kas mums brangiausia: tyrą orą, švarų vandenį, dirvožemį, turtingą gyvąją gamtą, gražų kraštovaizdį, švarią aplinką…

O svarbiausia, kad žemėje nebūtų karo.

Vaikų piešinių ir darbelių paroda

paroda „Širdelių diena - meilės diena“, skirta šv. Valentino dienai.

Paroda „Širdelių diena - meilės diena“, skirta šv. Valentino dienai.

Vileikiškių bibliotekos įvairaus amžiaus lankytojus žavėjo vasario mėnesį vykusi piešinių ir darbelių paroda „Širdelių diena – meilės diena“, skirta šv. Valentino dienai. Tikra tiesa, kad įvairaus amžiaus vaikams labai patinka švęsti Meilės dieną. Šiai parodai savo piešinius pateikė nemažai norinčių mokyklinio amžiaus vaikų, paauglių: Svajūnė Krivickaitė, Austė ir Neringa Salvinskytės, Dominyka Brazulevičiūtė, Kamilė Eigelytė, Nedas ir Ligitas Paciūnai, Sandra Šapinskaitė. Visų šių dalyvių piešiniuose pavaizduotos širdelės, gėlės, įvairūs gyvūnėliai… Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai: Ignas Brazulevičius, Martynas Pakalniškis, Gytis Jatkauskas, Milena Aukštuolytė, Gabija Paulauskaitė, Vainius Martinkėnas ir Kajus Paulauskas (auklėtoja R. Junienė) parodai pateikė spalvingus ir kruopščiai atliktus darbelius. Spalvotų širdelių žiedais pražydo gėlytės, širdelių formomis atgijo gyvūnėliai: drambliukas, šimtakojis, boružėlė, pelytė ir drugelis. Vaikams buvo labai smagu šiai šventei daryti atvirukus ir darbelius, kuriuos jie vėliau padovanojo mylimiems žmonėms.

Visiems dalyviams buvo padėkota už aktyvų dalyvavimą, piešinius ir darbelius.

Virginija Gigaškaitė
Širvintų viešosios bibliotekos Vileikiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top