Per susidūrimą vairuotojai sumušta koja

Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai.

Eismo įvykio metu buvo apgadinti automobiliai.

Sausio 7-9 dienos

Per šias dienas į Komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys. Sausio 8 dieną į policiją buvo pristatyti, o paskui į Ukmergės areštinę atlikti administracinio arešto buvo išvežti 1987 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas S.S. ir 1963 metais gimęs širvintiškis V.G.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 3 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Sausio 9 dieną policijai pranešta apie eismo įvykį. Tądien apie 13.10 val. Širvintose, Plento ir P. Cvirkos gatvių sankryžoje, automobilį „Volkswagen Passat“ vairavęs rajono gyventojas A.I., išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Mitsubishi Colt“, kurį vairavo vilnietė A.M. Susidūrimo metu nukentėjo „Mitsibishi Colt“ vairuotoja – jai nustatytas kelio sąnario sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas. Vairuotojai buvo blaivūs. Apgadinti automobiliai (žr. nuotr.). Eismo įvykio aplinkybės tiriamos.

Sausio 7 dieną buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad N.P., gim. 1985 metais, pagal 2008 metų Širvintų rajono apylinkės teismo nutartį vengė išlaikyti dukrą.

Trečiadienį policija užregistravo Širvintų seniūnijos gyventojo A.L. pareiškimą, kad tą dieną, apie 15.30 val., V.R. jį ištempė iš parduotuvės ir nustūmė nuo laiptų. Medikai diagnozavo A.L. dešinės kojos kulnikaulio lūžį.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+