Degė „Oreivių užuovėja“

Arvydo Dirmeikio sodyba tapdavo užuovėja įvairių renginių dalyviams. Joje prieš ketverius metus šeimininkavo ir rajono medžiotojai. Nuotr. iš archyvo

Vėlų pirmadienio vakarą, 22.21 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Širvintų rajone, Musninkų seniūnijos Kaimynų kaime dega kaimo turizmo sodyba.

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Kaimynų kaimo Žebokštos gatvėje įsikūrusi oreivystės oro balionais pradininko Arvydo Dirmeikio kaimo turizmo sodyba „Oreivių užuovėja“. Kaip prieš penkerius metus ji buvo pristatyta viename šalies dienraščių, „Oreivių užuovėja“ gali taikytis į keisčiausio pasaulyje viešbučio, kur vaizduotei nėra ribų, titulą.

Sodybą savo renginiams ir šeimyninėms šventėms yra pasirinkę nemažai rajono gyventojų. Pavyzdžiui, 2019-ųjų liepą joje šeimininkavo rajono medžiotojai. Vykusiame Širvintų medžiotojų draugijos renginyje buvo išrinktas naujasis jos pirmininkas Vygantas Buzys, taip pat dalyvavo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijai pradėjęs vadovauti Jonas Talmantas.

Ugniagesiams pirmadienį atvykus, atvira liepsna degė 2 aukštų medinių konstrukcijų pastatas, kuriame įrengti kambariai, virtuvė, salė, dalis penkių aukštų pastato. Iš viso gaisras siaubė 80X10 m pastatų kompleksą. Medinių konstrukcijų pastatas sudegė visiškai, apdegė šalia stovinčio 3 aukštų medinio pastato stogas (4X4 m) ir vidus.

Ugniagesiams pavyko apsaugoti pastatą ir gyvenamąjį medinį namą.

Beje, šią sodybą gaisras siaubia jau ne pirmą kartą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top