Gaisras dar kelis kartus priminė apie save

Net užgesinus Kaimynų kaime kilusį gaisrą (Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos nuotr.), ugniagesiai dar kelis kartus buvo kviečiami į kaimo turizmo sodybos gaisravietę.

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija apie lapkričio 29 – gruodžio 5 dienomis kilusius gaisrus bei atliktus gelbėjimo darbus

Per savaitę kilo 4 gaisrai.

Prieš savaitę rašėme, kad lapkričio 27-osios vėlų vakarą buvo pranešta apie Musninkų seniūnijos Kaimynų kaime degančią kaimo turizmo sodybą. Gaisras nusiaubė čia esančią „Oreivių užeigą“. Ugniagesiams pavyko pasaugoti gyvenamąjį namą, tačiau liepsnos pasiglemžė svečių apgyvendinimui skirtą 2 aukštų medinį pastatą, dalį 5 aukštų pastato. Apdegė šalia stovinčio 3 aukštų medinio pastato stogas ir vidus.

Lapkričio 29 dienos rytą, 9.38 val. buvo pranešta, kad Musninkų sen. Kaimynų kaime, buvusioje gaisravietėje, smilksta šiukšlės. Gaisras buvo užgesintas, tačiau jau po pietų, 13.28 val. vėl pranešta, kad buvusioje gaisravietėje atsinaujino gaisras. Atvykus, pastato antrajame aukšte, sienoje smilko apšiltinimo medžiaga. Baigiamųjų darbų metu buvo nuardytos ir perpiltos vandeniu sienos. Gaisras užgesintas, gaisravietė patikrinta naudojant termovizoriumi.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top