Živilė Pinskuvienė

„Valstiečiai“ kerta per pakinklius Lietuvos ūkininkams?

Žemės ūkio ministerijos duomenimis, valstybei priklauso daugiau kaip 50 000 km melioracijos griovių, kurių nusidėvėjimas siekia 82 proc., ir per 72 000 km drenažo rinktuvų, kurių nusidėvėjimas – 60 proc. Atlikus šalies melioruotų žemių, melioracijos statinių įvertinimą buvo nustatyta, kad blogos būklės plotų yra 222 400 ha. Jie užmirkę, užpelkėję, apaugę miškais, krūmynais. Skaityti daugiau »

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė – viena iš 70 įtakingiausių Lietuvos politikų

Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė

Trečius metus interneto naujienų portalas DELFI vykdo projektą „Lietuvos įtakingiausieji“, kurio metu renkami šalyje įtakingiausi asmenys. „Tai yra tie, kurie turi didžiausios įtakos Lietuvos raidai, visuomenei ir sprendimų priėmėjams,“ – projektą pristato jo vykdytojai.

2015-aisiais buvo įvardyti 228, pernai – net 419, šįmet – 70 įtakingiausių šalies piliečių politikų.

Projektas apima septynių dalių ciklą ir atskleidžia, kas mūsų šalyje yra įtakingiausi kaip politikų, verslininkų ir ekonomistų, tarnautojų ir pareigūnų, sportininkų, visuomenininkų, žiniasklaidos bei popkultūros atstovai. Skaityti daugiau »

Kai žodžiai virsta darbais

Kaip jau esame rašę, šiemet ne viename Širvintų rajono kaime asfaltuojami keliai.

Ilgus metus kentę dulkes ir kitas duobėmis išdaužyto žvyrkelio keliamas problemas, Širvintų seniūnijos Šiaulių kaimo gyventojai jau džiaugiasi gerais pokyčiais. Kaime asfaltavimo darbai eina į pabaigą. Skaityti daugiau »

Ar koncesininkas pagaliau priverstas pasijudinti?

Per vienuolika koncesijos metų Širvintų autobusų stotis smarkiai nusidėvėjo ir tapo paminklu ankstesnių valdžių „rūpesčiui“ rajono žmonėmis.

Per vienuolika koncesijos metų Širvintų autobusų stotis smarkiai nusidėvėjo ir tapo paminklu ankstesnių valdžių „rūpesčiui“ rajono žmonėmis.

Retas dar nepastebėjo, kad prie Širvintų autobusų stoties vyksta darbai. Į krūvas sudėtos senosios šaligatvių plytelės, su kastuvu darbuojasi vienas kitas darbininkas. Kažkas vyksta? Pagaliau! Po daugelio metu merdėjimo. Kadangi „Širvintų kraštas“ jau ne kartą rašė apie tai, kad dar 2006 metais tuometinė rajono valdžia – meras Vytas Šimonėlis ir tos pačios „valstiečių“ partijos deleguotas Administracijos vadovas Kazys Visackas – 16 metų pasirašė koncesijos sutartį ir neįtikėtinomis sąlygomis atidavė visą autobusų parką su autobusais, pastatais ir kitu turtu valdyti UAB „Autovelda“, taip pasmerkdami Širvintų rajono gyventojus ilgus metus kęsti privatininkų savivalę. Susidėvėję autobusai, nutriušusi autobusų stotis, kurioje neprisiglausi per šaltį ar darganą, o ir miesto ji tikrai nepuošia. Pridėkime dar retėjančius autobusų maršrutus, neįsiklausymą į žmonių poreikius… Skaityti daugiau »

Širvintos gražinasi: darbai kalba patys už save

Taip netrukus turėtų atrodyti šiuo metu rekonstruojama aikštė ir „marių“ krantinė prie skulptūros „Širvinta“ (vizualizacija“

Taip netrukus turėtų atrodyti šiuo metu rekonstruojama aikštė ir „marių“ krantinė prie skulptūros „Širvinta“ (vizualizacija“

Širvintose šią vasarą – tikra statybų aikštelė. Jau rašėme apie tai, kad sparčiai vykdomos naujojo stadiono statybos, statomas ir sporto kompleksas, socialinių būstų daugiabutis. Tačiau praūžus miesto šventei, sulaukėme gyventojų skambučių dėl darbų miesto centre. Ir nors gyventojams informuoti buvo pastatyti informaciniai stendai paplūdimyje bei prie skulptūros „Širvinta“, žmonėms kyla nemaža klausimų, ar išliks savo vietoje skulptūra „Širvinta“, ar tikrai bus pastatytas pėsčiųjų tiltas ir pan. Skaityti daugiau »

Darbo partija eina demokratiniu keliu

Netikėtas partijos pirmininkės Živilės Pinskuvienės pareiškimas

Netikėtas partijos pirmininkės Živilės Pinskuvienės pareiškimas

Liepos 25 d., Širvintose vyko neeilinis Darbo partijos tarybos posėdis, kuriame gausiai susirinkę partiečiai išklausė netikėto partijos pirmininkės Živilės Pinskuvienės pranešimo.

„Sustiprėjusios, apsivaliusios mūsų Darbo partijos prioritetinė vertybė yra aiškumas ir interesų skaidrumas. Todėl šiandien būsiu su jumis visiškai atvira.

Darbo partijos pirmininkės pareigas pradėjau eiti pačiu sunkiausiu laikotarpiu. Po pralaimėtų Seimo rinkimų, kuriems buvo išnaudota daug darbo ir energijos, daug finansų. Partija krito į dugną. Vienas po kito savo ambicijas pradėjo rodyti žmonės, kuriems partija tebuvo įrankis asmeniniams tikslams bei naudai pasiekti. Skaityti daugiau »

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos. V. Šimonėlis ir vėl susimovė

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos

„Gavome 1 497 000 Eur tikslinių lėšų ir 6 532 000 tūkst. Eur rezervo lėšų finansavimą už Kalnalaukio gatvę. Būsime atsiskaitę visiškai. Skolos nelieka nė euro,“ – gera žinia praeitą savaitę vykusiame rajono Savivaldybės tarybos posėdyje pasidžiaugė merė Živilė Pinskuvienė.

Ištisus metus skalambijusiai apie didžiules Savivaldybės skolas už sutvarkytą Kalnalaukio gatvę, apie „neatsakingą“ merės Živilės Pinskuvienės darbą, opozicijai ši žinia sudavė smūgį žemiau juostos. Skaityti daugiau »

Ž. Pinskuvienė: Seimo realybės šou „Patyčios, juokeliai ir privilegijos“

Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė

Nedaug trūksta, ir reportažus iš Seimo rūmų bus galima rodyti tik po dvyliktos valandos, kai vaikai jau kietai sumigę, o jų ausų nepasiekia piktų parlamentarų žodžių kirčiai, patyčios ir juokeliai. Užuot vykdę savo pažadus ir sprendę gerai žinomas, įsisenėjusias šalies problemas, seimūnai svaidosi pašaipų strėlėmis, aiškinasi tarpusavio santykius ir be jokios sąžinės graužaties naudojasi privilegijomis, kurias patys taip aršiai kritikavo.

Lietuvos žmonės gyvena nežinioje ir sutrikę laukia, kokius dar teisės aktus išrinktieji tautos atstovai priims, norėdami užsidėti pliusiuką ir parodyti, kad vis tik kažką dirba. Skaityti daugiau »

„Šunys loja, karavanas eina“…

Merė Ž. Pinskuvienė: „Pati asmeniškai apvažiavau problemiškus kelius ir puikiai žinau situaciją. Pažadas atsakingai tvarkyti rajono kelius ir toliau sąžiningai tesimas.“

Merė Ž. Pinskuvienė: „Pati asmeniškai apvažiavau problemiškus kelius ir puikiai žinau situaciją. Pažadas atsakingai tvarkyti rajono kelius ir toliau sąžiningai tesimas.“

Širvintos gražėja. Ypač tai pajutome pernai, kai pagaliau buvo sutvarkyta Kalnalaukio gatvė, tvarkomi šaligatviai, sodinami jauni medžiai. O kaip su kaimiškomis vietovėmis? Skaityti daugiau »

Živilė Pinskuvienė: ar valstiečiai sugebės padėti tašką?

Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė

Dar praėjusiais metais Lietuvos pašto bendrovė paskelbė parengusi ir netrukus pradėsianti vykdyti ambicingai pavadintą projektą „Ateities laiškininkas“. Tačiau iš tiesų ši reforma – it negailestingas budelis ne tik dabarties paštininkams, bet ir Lietuvos regionams.

Esame senėjanti tauta, daugelio regionų gyventojų vaikai išvykę į didžiuosius miestus ar emigravę, tad paštininkas mūsų tuštėjančiame kaime – antras žmogus po kunigo. Jis pasirūpina vienišu senjoru, su juo pasikalba, išklauso. Jis ne tik spaudą, bet ir duoną žmogui atneša, padeda jam mokesčius susimokėti, laiku gauti pensiją. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jūs gyvenate:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 16 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.