Živilė Pinskuvienė – vėl tarp įtakingiausių Lietuvos politikų

Živilė Pinskuvienė su teisingumo ministru Elvinu Jankevičiumi.

Šeštą kartą iš eilės stambiausias Baltijos šalyse ir Lietuvoje interneto naujienų portalas „Delfi“ paskelbė įtakingiausių šalies politikų sąrašą, kurio viršuje puikuojasi Prezidentas Gitanas Nausėda.

Atlikdami tyrimą, jo rengėjai apklausia ne tik visuomenę, bet ir savo sričių ekspertus. Septynių dalių ciklas parodo, kas Lietuvoje yra įtakingiausi politikai, verslininkai ir ekonomistai, tarnautojai ir pareigūnai, visuomenininkai, žiniasklaidos bei popkultūros atstovai.

Mums svarbu tai, kad ne pirmus metus šiame tyrime pastebima ir Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Šįkart mūsų rajono merė surinko 3 balsus: 1 jų skyrė politikai, 2 – valdininkai ir teisininkai.

Visuomenė mūsų rajono merę įvertino 4 papildomais balsais.

Skirdami balsus, įtakingiausi vertintojai Širvintų rajono merę pastatė aukščiau, pavyzdžiui, už tokius žinomus politikus, kaip Naglis Puteikis ar Irena Šiaulienė.

Beje, jei vertintume tik valdininkų ir teisininkų balsus, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė įtakingiausių politikų sąraše atsidurtų 42 vietoje. Toks įvertinimas – antausis rajone nuolat kailyje nesitveriantiems merės oponentams, dažnai ieškantiems tariamų jos pažeidimų, kalbantiems apie skaidrumo stoką. Jei tokių dalykų iš tiesų būtų, kažin ar Živilė Pinskuvienė, teisininkų ir valdininkų manymu, atsidurtų sąrašo viduryje ir aplenktų tokius politikus, kaip Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, kandidatas į Prezidentus Arvydas Juozaitis ir pan.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 11 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.1 (10 įvert.)

10 Atsakymų į “Živilė Pinskuvienė – vėl tarp įtakingiausių Lietuvos politikų”

 1. paskutiniam komentarui parašė:

  graudinkitės į sveikatą, kol pavydas visiškai nesugraužė!
  o kas ten iš ko juokias, tai tikrai jokio skirtumo nėra!
  LYDERIS yra lyderis!

 2. Sausainis parašė:

  Ar kaliniai balsavo ar pati pažaidė cookies valydama ir už save balsuodama. Kaimo klapčiukai švenčia visa Lietuva juokiasi 😂 tiesiog graudu kokie nepilnavertiškumo kompleksai žėri visu gražumu

 3. Remigijus parašė:

  Zivile – tikra saunuole, Mee is didziosios raides, sitaip prikelt rajona is letargo miego yra didziulis zygdarbis, pasirodo tereikejo teisinga komanda su Zivile priesakyje issirinkti, pavyzdys kitiems rajonams

 4. anonimas parašė:

  Stebiuosi, kaip tokia neeilinė asmenybė kaip Živilė Pinskuvienė nedalyvauja seimo rinkimuose. Papuoštų kiekvieną sąrašą ir laimėtų. Širvintų rajono merės postas labai gerai, bet tokiems žmonėms reikia dirbti dėl visos tautos

 5. Anonimas parašė:

  Po sitiekos skundu ir purvo pilstymo tai tikrai visa Lietuva pažįsta.Saunuole mere.

 6. Mantvydas parašė:

  Gal baikit cirkintis, jau visai galvas pametėt, Širvintos gal ir atpažysta merę, bet ne Lietuvoj.

 7. Danguole parašė:

  Zivile – pavyzdys visiems merams, zodziais sunku nusakyti,kaip dekinga esu uz darba, tiek metu pragyventa Sirvintose, tokiu pokyciu niekad nebuvo sveikateles ir sekmes merei

 8. Danguolė parašė:

  Šaunuolė Živilė, nereali niekad nepavargstanti politikė, moteris, mama. Mylimmmmmmm

 9. Valio parašė:

  musu Zivile yra tikra saunuole, tegul kiti mokosi merai, kaip reikia dirbti, didziausia pagarba ir pasididziavimas

 10. Dėdė Jonas parašė:

  Manęs jau nebestebina. Turime merę kaip priklauso. Tai ne šitie apsiš***iai, kokie buvo. Išsižiočiau jei Živilė kažko nepasiektų ir kažkur nepapultų. Pirmyn, Živile! Pati sau iškėlei kartelę. Rinkėjai nesupras jei apsiraminsi.

Comments are closed.

scroll to top
+