Širvintos nušvito Kalėdų dvasia

Širvintų Kalėdų eglė. Lino Šalkausko nuotr.

„Nuostabu!“, „Kaip pasakoj!“, „Širvintos – gražiausios Lietuvoje!“, – daugybė susižavėjusių kraštiečių neslepia savo nuostabos ir dalijasi sekmadienį įžiebtos Širvintų miesto eglės bei nušvitusio miesto vaizdais internete.

Merė Živilė Pinskuvienė pasidžiaugė milžinišku Kalėdų eglės įžiebimo transliacijos susidomėjimu. Nendrės Žilinskaitės nuotr.

Iš tiesų šiltomis auksinėmis šviesomis nušvitęs Širvintų miesto centras bei pagrindinė puošmena – žaliaskarė eglė, sekmadienio vakarą nugriaudėję įspūdingi fejerverkai užgniaužia kvapą. Ir nors šiemet jokio renginio dėl koronaviruso pandemijos nebuvo, visą savaitgalį Širvintos buvo gyvos nuo žmonių šurmulio. Tiesa, atsargiau nei kasmet, nesibūriuodami, tačiau įžiebimo momento laukė daugelis. Internetu ją stebėjo beveik 25 000 vartotojų!

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pabrėžė, kad šiemet, laukiantys šventinės staigmenos, turėtų nepamiršti savo namų durų ar lango pažymėti specialiui lipduku. Lipdukų galima gauti skanėstų prekybos namelyje šalia Kalėdų eglutės.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.33 (3 įvert.)

20 Atsakymų į “Širvintos nušvito Kalėdų dvasia”

 1. Dainius Graužinis > Anonimas parašė:

  Ponas Anonime, suprantu, kad lengviausia kaltę dėl mažų atlyginimų permesti Verygai ar dar kam nors iš pašalies. Deja, jei taip būtų, tai vienodai maži atlyginimai būtų visur. Dabar gi Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre PILNĄ mėnesį išdirbusių darbuotojų vidutinis atlyginimas spalį buvo 1100 €, o tokio pačio dydžio Molėtai kažkodėl sugeba savo medikams mokėti žymiai daugiau: Molėtų pirminės sveikatos priežiūros centre – 1520 € !

  Maža to, lygiai tos pačios problemos yra su mokytojais ir net pačios savivaldybės darbuotojais. Širvintų savivaldybės PILNĄ mėnesį išdirbusių darbuotojų vidutinis atlyginimas spalį buvo 1180 €, o Molėtų savivaldybės – 1480 € !

  Kas įmanoma Molėtams, Širvintoms neįveikiama?

 2. Graužiniui parašė:

  Ponas Graužini, visur lendate su savo skaičiais apie medikų atlyginimus Širvintose, o toliau savo nosies nematote. Jie pas mus maži, nes Veryga taip suvaržė periferijos ligonines, kad čia paslaugų beveik nėra, o tuo pačiu atvažiuojantys medikai dirba puse etato ar dar mažiau. Tai ką jie uždirba palyginti su ten, kur yra visokie skyriai, gauna priedus kaip vedėjai ir pan. O ir tų medikų pas mus mažiau yra. Didesnė dalis ligoninėje yra jaunesnysis ir aptarnaujantis personalas, kurių algos visur mažesnės. Išveda iš visų vidurkį, toks jis ir gaunasi. Nevejuokinkite daugiau Lietuvos ir nekvailinkite naivuolių.

 3. paskutiniam parašė:

  Esi čia tas, kur iš Malėtų?

 4. R. M. parašė:

  Dauniau, laikykis! Is visu pusiu popadiniai puola.. Esi is tos mazumos Sirvintose, kuri protaujanti ir nebijanti kritiskai savo nuomone destyti.. O visokiu virgiu ir panasiu leksikonas „auksciausio“ lygio 😀

 5. Dainius Graužinis > Virgis parašė:

  Kodėl turėčiau? Nepatinka, pats minkit.
  Nesu bailys kaip Jūs, bijantis net pasirašyti vardu ir pavarde

 6. virgis parašė:

  Ponas graužini , tau taip viskas blogai , tai dėkis čemodanus ir mink iš čia. Nors tokiems kaip tu visur bus blogai .

 7. Dainius Graužinis > Anonimas parašė:

  Filosofuotojas. Palinkėsiu nesusirgti ir nepakliūti į VšĮ „Širvintų ligoninė“, kad netektų pačiam išbandyti apie tai, ką rašiau.
  Šiandien naujas užsikrėtusių rekordas. Galėtumėte parašyti ir įspėti gyventojus saugotis.

 8. Anonimas parašė:

  Šventė yra visiems ir visi turi teisę pasidžiaugti eglute. Todėl visokie tradiciniai kasdieniniai kaltinimai, kaip viskas blogai, yra mažų mažiausiai neetiški. Bet pas mus demokratija ir kiekvienas turi teisę reikšti nuomonę. Lygiai taip pat imtis ministrų pareigų. Matome, kokie cirkai vyksta Vilniuje, kokie ministrai siūlomi. Toks vaizdas, kad tiesiog nėra tinkamų žmonių. Cujus regio, ejus religio.

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Sukišo nerealius pinigus į „vaikų darželį“, o medicinos personalas šiuo sunkiu laikotarpiu dirba už juokingus 1002 eurus ant popieriaus (VšĮ „Širvintų ligoninė“). Geriau būtų pasirūpinę medikais, papildomomis lovomis, medikamentais ir reikiama įranga.

 10. zita parašė:

  Tikra spalio šventė.Dar reiktų raudonų vėliavų.Sovietmetis ir ant sienu

 11. mn parašė:

  Bandau isivaizduoti, kiek opozicionierių liks po 2023 metų savivaldos rinkimų. Max 3.
  Kai tokiais tempais gražėja miestas ir matome, kas yra tvarka, tai tik už merę 90-95 proc.rinkėjų balsuos.

 12. cha cha parašė:

  Negi jį kas nors skaitė?

 13. klausimui parašė:

  Mačiau tas širvys guli pertrenktas prie družų ant kelio. dabar kai tamsu,tai padaugėjo susidūrimų su žvėrimis.

 14. klausimas parašė:

  a tai kur dingo šyrvis? ar jis jau savo misija “ atliko „? ziurau tuscia lentynose, o tai anksciau krūvos guledavo?

 15. pries tai rasiusiai parašė:

  Kvailiuke, ar tu prisimeni tą sovietmetį???? Sovietmeciu net panasios į tokią nebuvo. O apie priminimą ko nors ir kalbos net nera. Rasai bet tik rasyti. Na nesugrįš niekada tamstos isgarbintieji, tikrai nesugrįš. Nubrauk ašarytę ir susitaikyk.

 16. silva parašė:

  na, jei ji stovėtų, tarkim, Minske, tai suprasčiau, o dabar tie kaspinai primena sovietmetį…

 17. Anonimas parašė:

  Tai aisku, kad rašo, nes graži, o musu rajono purvasklaida tyli, nes jeigu blogai butu, tai 30 kartu pakartotu, o etatine komentuotoja 33 komentarus parasytu kaip blogai ir blogiau but negali.
  O dabar yra saunu. Tik man keista , kaip tokia buvusi garbinga rajono valdzia nesugebedavo net ko nors idomesnio sugalvoti? Pamenu budavo tokia eglaite darzelinuku piešinukais apkabinta. Na bet tai jau istorija ir niekada nepasikartos. Širvintų rinkejai sueuropejo ir balsuoja protingai.

 18. magdalena parašė:

  Net respublikinė ziniasklaida apie mūsų eglutę labai gražiai rašo.

 19. Benas parašė:

  FANTASTIKA

 20. skaitytoja parašė:

  Nuostabi mūsų eglutė ir mere irgi.

Comments are closed.

scroll to top
+