Prezidento G. Nausėdos surengtame priėmime – ir Širvintų rajono atstovai

Puiki šventės nuotaika. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su Jonu ir Živile Pinskais.

Liepos 6-ąją Valstybės dienos proga Prezidentas Gitanas Nausėda surengė tradicinį priėmimą Prezidentūroje, į kurį pakvietė garbingus svečius.

Prezidentūros vidiniame kieme surengtame priėmime bendrauja Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.
Seimo narys Jonas Pinskus gražių damų draugijoje.

Kaip pažymėjo Prezidentūra, priėmimas skirtas suburti ir pagerbti valstybei nusipelniusius žmones iš skirtingų valstybės gyvenimo sričių ir skirtingų Lietuvos regionų. Šiemet Valstybės diena sutampa su karantino pabaiga, taigi šventė simbolizuoja pasibaigusį sunkios kovos su pandemija etapą.

Į Priėmimą Prezidentūroje buvo pakviesta ir dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi, partijos pirmininku, Seimo Regionų frakcijos seniūnu, į Seimą išrinktu Molėtų – Širvintų vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Priėmimo svečių laukė speciali programa. Jie bendravo su Prezidentu ir jo žmona, dalijosi įspūdžiais. Svarbia priėmimo dalimi tapo susirinkusiųjų vieningai sugiedota „Tautiška giesmė“.

 • Nuostabus jausmas, – „Širvintų kraštui sakė rajono merė Živilė Pinskuvienė. – Priėmime jautėsi nuoširdumas, taktas, pagarba, pakili šventinė nuotaika, sklidusi iš Lietuvos Respublikos Prezidento bei Pirmosios šalies ponios. Susitikusios su gerbiama Diana Nausėdiene spėjome prisiminti ne tik jos vizitą Širvintose, bet ir aptarti Socialinio paslaugų centro plėtros bei projektines galimybes“, – susitikimo akimirkomis dalijosi merė.

Širvintų rajono merė tarp svečių išsiskyrė elegantiška kulkšnis siekiančia pilkos spalvos suknele.

Kaip yra cituotas Etiketo žinovas Arminas Lydeka, šventinė vakarinė apranga nėra protokolinis aprangos kodas, tačiau į priėmimą pakviesti svečiai turi apsirengti puošniai.

„Širvintų krašto“ inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 9 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)

4 Atsakymai į “Prezidento G. Nausėdos surengtame priėmime – ir Širvintų rajono atstovai”

 1. akacija parašė:

  o norfa vis sparciau kyla ir taip gera ant sirdies

 2. Vasaros alpulys parašė:

  Kai kas alps is pavydo pamatęs šitas foto. Įdomu, ar ,,teisinga“ spauda tai paminės? Atsakymas aiškus – NE.

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Žemas lygis kitų vardu pasirašinėti

 4. S.Arpauskas parašė:

  Misis elegancija!

Comments are closed.

scroll to top