Vytas Šimonėlis

Sekretorių laikai

Jei Tarybų Sąjunga nebūtų subyrėjusi, praėjusį trečiadienį su pompastika būtų buvę pranešta, kad „pažangioji visuomenė visame pasaulyje džiaugsmingai pažymi 100-tąsias Didžiosios Spalio revoliucijos metines“.  Skaityti daugiau »

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos. V. Šimonėlis ir vėl susimovė

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos

Merės smūgis opozicijai žemiau juostos

„Gavome 1 497 000 Eur tikslinių lėšų ir 6 532 000 tūkst. Eur rezervo lėšų finansavimą už Kalnalaukio gatvę. Būsime atsiskaitę visiškai. Skolos nelieka nė euro,“ – gera žinia praeitą savaitę vykusiame rajono Savivaldybės tarybos posėdyje pasidžiaugė merė Živilė Pinskuvienė.

Ištisus metus skalambijusiai apie didžiules Savivaldybės skolas už sutvarkytą Kalnalaukio gatvę, apie „neatsakingą“ merės Živilės Pinskuvienės darbą, opozicijai ši žinia sudavė smūgį žemiau juostos. Skaityti daugiau »

„Valstietis“ Vytas Šimonėlis nerimsta. Politikieriui užkliuvo ir „Širvintų kraštas“

Vytas Šimonėlis šių metų pradžioje Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai sukurpė skundą „Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos, publikuotos Širvintų rajono laikraštyje „Širvintų kraštas“ ir interneto svetainėje http://www. sirvinta.net“, kuriame teigiama, kad 2016 m. gruodžio 20 d. publikacijoje „Šventinis palinkėjimas V. Šimonėliui: nusiraminkite“ paskelbta tikrovės neatitinkanti, šmeižianti informacija ir prašė „įvertinti leidėjo veiksmus“.  Skaityti daugiau »

Ar Savivaldybė bus priversta nugriauti naują tiltą?

Daugybę metų lauktu Plikiškių tiltu per Musę vietos gyventojai, bendruomenė be galo džiaugiasi.

Daugybę metų lauktu Plikiškių tiltu per Musę vietos gyventojai, bendruomenė be galo džiaugiasi.

Tęsiant skundų prieš Širvintų rajono savivaldybės atliekamus darbus temą, „Širvintų krašto“ redakciją pasiekė informacija apie tai, kad rajono tarybos opozicija rankų sudėjusi nesnaudžia. Vieningai atsisakę dirbti komisijoje tiriant situaciją Širvintų pradinėje mokykloje dėl esą trūkstamos kompetencijos, didelio darbo krūvio, komandiruočių ar asmeninių priežasčių, mažumos veikėjai V. Šimonėlis, J. Šiukštienė, K. Pakalnis, J. Purvaneckas ir V. Mateika laiko kurpti dar vieną skundą suranda. Skaityti daugiau »

Sutrikęs V. Šimonėlis kviečia D. Paliukėną į pasimatymą

D. Paliukėnas (antras iš kairės) V. Šimonėliui: „Kodėl nepateikiate faktų?“ (Nuotr. iš redakcijos archyvo)

D. Paliukėnas (antras iš kairės) V. Šimonėliui: „Kodėl nepateikiate faktų?“ (Nuotr. iš redakcijos archyvo)

Jau ne kartą, įvykus rajono Tarybos posėdžiams, „Širvintų krašto“ redakcija sulaukė gyventojų, stebinčių vaizdo transliaciją, skambučių ir komentarų. Šį kartą po biudžeto patvirtinimo tokių buvo ne vienas. Žmonės stebisi, kad, svarstant biudžeto projektą, pasisakęs „valstietis“ Vytas Šimonėlis ir vėl buvo labai nekonkretus. Jokios konkrečios pastabos, jokio pasiūlymo, jokių skaičių. Tik padrikos užuominos apie tai, kad biudžetas yra pinigai, o pinigus neva „skirsto Savivaldybės merė, Administracijos direktorė ir dar kažkas“, apie kažkokius nepelningų verslų pardavimus „Aruodo“ portale ir objektus, dėl kurių dar reikia nuspręsti, ar „reikia statyti“… Skaityti daugiau »

Ar merė Živilė Pinskuvienė atsilaikys?

„Turėdami stiprią koaliciją su Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais ir Liberalų sąjūdžiu, atlaikysime bet kokius opozicijos trukdžius. Ir toliau dirbsime dėl rajono žmonių,“ - sako Ž. Pinskuvienė

„Turėdami stiprią koaliciją su Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais ir Liberalų sąjūdžiu, atlaikysime bet kokius opozicijos trukdžius. Ir toliau dirbsime dėl rajono žmonių,“ - sako Ž. Pinskuvienė

„Valstiečiams“ pastarasis metas iš tiesų sudėtingas. Kai didžiulį šalies gyventojų pasitikėjimą įgijusios partijos viršūnės klimpsta meilės-automobilių-kailinių skandaluose, likusieji rajone daro viską, kad tik taptų matomi ir girdimi. Būtent taip, atrodo, elgiasi ir mūsų rajono „valstietis“ Vytas Šimonėlis kartu su kitais vadinamosios opozicijos veikėjais. Gal ir galima suprasti žmogų: kai savo realiais darbais pasigirti negali, o „šlovingoje“ vadovavimo rajonui istorijoje prie didžiausių „nuopelnų“ iki šiol minimas miesto mokyklų suardymas, tikriausiai suima pyktis… O gal ir pavydas, kad kažkas ateina ir per metus kitus įveikia didžiausius iššūkius, nuveikia tiek darbų, kiek sau neleido net susapnuoti visi iki šiol dirbę rajono vadovai.  Skaityti daugiau »

Šventinis palinkėjimas V. Šimonėliui: nusiraminkite

Dar vienas aiškus atsakymas iš valstybinės institucijos, kuris turėtų pagaliau nuraminti V. Šimonėlį ir visą opoziciją.

Savivaldybė gavo CPVA raštą dėl Vyto Šimonėlio skundo
Kiekvienai progai pasitaikius, ko gero, niekaip negalėdamas pamiršti savo senų gerų valdymo laikų, „valstietis“ Vytas Šimonėlis viešais pareiškimais vis bando menkinti dabartinės Savivaldybės valdžios darbą. Skundai,
pasisakymai apie neva neskaidrius viešuosius pirkimus verčia pamąstyti, ar tik išvados nėra daromos iš savos patirties?

„Širvintų kraštui“ pasiteiravus apie praėjusiame Tarybos posėdyje „valstiečio“ Vyto Šimonėlio mestus kaltinimus dėl viešųjų pirkimų, iš Savivaldybės gavome trumpą, dokumento kopija iliustruotą, atsakymą: „Savivaldybės administracija atsakingai laikosi įstatymų. Viešųjų pirkimų srityje dirba labai atsakingi tarnautojai, todėl esu rami, kad šie procesai vyksta sklandžiai ir tvarkingai,“ – teigia Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Skaityti daugiau »

Šimonėlio valdymo saulėlydį menanti koncesija stovi skersai gerklės jau trečiai valdančiųjų kartai

Teismo sprendimu, UAB „Autovelda“ turi investuoti į Autobusų stotį per 107 tūkst. Eur, kad ji atitiktų nors antros kategorijos reikalavimus

Teismo sprendimu, UAB „Autovelda“ turi investuoti į Autobusų stotį per 107 tūkst. Eur, kad ji atitiktų nors antros kategorijos reikalavimus

Lietuvos apeliacinis teismas nutarė, kad 2006 metų pabaigoje UAB „Širvintų autobusų parkas“ koncesijos atvirąjį viešą konkursą laimėjusi UAB „Autovelda“ privalo investuoti į transporto priemonių įsigijimą ir mechaninių dirbtuvių modernizavimą 277 627,01 Eur, taip pat turi investuoti į Širvintų autobusų stotį 107 994,83 Eur, kad autobusų stotis atitiktų nors antros kategorijos reikalavimus. Skaityti daugiau »

Rugsėjo 1-osios proga – pamoka opozicijai

Jau ne pirmą kartą „Širvintų kraštas“ nori suteikti žinių pradžiamokslį opozicijos Tarybos nariams, nesivarginantiems įsigilinti į jiems pateiktus klausimus. Deja, stebint mūsų rajono Tarybos posėdžius, dažnai susidaro įspūdis, kad kai kas ateina į juos visiškai nepasiruošę, o balsuojant rankos kyla taip, kad būtų priešingai, nei balsuoja valdančioji dauguma. Skaityti daugiau »

Įrodymas, kad Tarybos narys V. Šimonėlis sakė netiesą

Įrodymas, kad Tarybos narys V. Šimonėlis sakė netiesą
Tarybos narys Vytas Šimonėlis susipažino su Plikiškių tilto statybos dokumentais.
Gegužės 26 d. vykusio Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu pasisakęs Tarybos narys Vytas Šimonėlis garsiai pabrėžė, kad jam taip ir nebuvo pateikta informacija apie Plikiškių tilto statybą. Merė Živilė Pinskuvienė atsakė, kad Tarybos nariui galimybė susipažinti su visais tilto statybos dokumentais buvo suteikta, jis kone 3 valandas dokumentus nagrinėjo kartu su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene jos kabinete. Kadangi merės kabinetas yra filmuojamas, vaizdo įrašą, kurio sustabdytą kadrą matote nuotraukoje, galima pamatyti interneto svetainėje www.sirvintos.lt.
Tarybos narys Vytas Šimonėlis susipažino su Plikiškių tilto statybos dokumentais.

Tarybos narys Vytas Šimonėlis susipažino su Plikiškių tilto statybos dokumentais.

Gegužės 26 d. vykusio Širvintų rajono savivaldybės Tarybos posėdžio metu pasisakęs Tarybos narys Vytas Šimonėlis garsiai pabrėžė, kad jam taip ir nebuvo pateikta informacija apie Plikiškių tilto statybą.

Merė Živilė Pinskuvienė atsakė, kad Tarybos nariui galimybė susipažinti su visais tilto statybos dokumentais buvo suteikta, jis kone 3 valandas dokumentus nagrinėjo kartu su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene jos kabinete.

Kadangi merės kabinetas yra filmuojamas, vaizdo įrašą, kurio sustabdytą kadrą matote nuotraukoje, galima pamatyti interneto svetainėje www.sirvintos.lt. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokią dalį šeimos pajamų šiuo metu išleidžiate mokesčiams už įvairius patarnavimus?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.